תואר שני בהנדסה ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בהנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על טכניון חוץ - תואר שני בהנדסה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בהנדסה בטכניון היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך


ארגז כלים למהנדסים איכותיים


בין התחומים הדינמיים והמתפתחים נמצא עולם ההנדסה. התעשיות השונות מפתחות כל העת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות כדי לענות על הצורכים של מפעלים, בתי עסק, פירמות וצרכנים. המהנדסים נדרשים להתעדכן בשינויים התכופים הללו וכך צריכים למעשה להמשיך ללמוד מיומנויות חדשות כל הזמן. אחת הדרכים לצבור כלים טכנולוגיים מתקדמים היא באמצעות תארים מתקדמים בהנדסה.


היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מפעילה מספר תכניות לתואר שני בהנדסה. אלה מאפשרות למהנדסים לצבור מיומנויות מתקדמות שיכולות לסייע לקדם את הקריירה. מסלולי הלימוד מותאמים במיוחד לשילוב של לימודים ועבודה ומתקיימים לרוב במתכונת ערב. למוסד זה שלוחות בחיפה ובתל אביב, במתחם שרונה.


תואר שני בהנדסה ביו רפואית ME


היחידה מציעה תואר שני בהנדסה רפואית ללא כתיבת תזה (ME), המתקיים בשלוחת תל אביב. מסלול זה מכשיר את הסטודנטים לתפקידים בכירים בייצור, בפיתוח ובשיווק של מוצרים וטכנולוגיות בשירותי בריאות ובעולם הסטארט אפ הביו רפואי. לאורך התכנית עוסקים בתחומי ההנדסה השונים וגם בכלים מתוך עולם הרפואה ומדעי החיים ובאמצעותם לומדים לפתח שיטות חדשות לטיפול ולאבחון, מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. כך שואפים להתמודד עם האתגרים הרפואיים לאור העלייה בתוחלת החיים. משך התכנית כחמישה סמסטרים וזמן נוסף להכנת פרויקט הגמר. שיעורים מתבצעים פעם בשבוע.

 


תואר שני בהנדסת מערכות ME


התואר השני בהנדסת מערכות מתקיים בשלוחת חיפה ובקמפוס שרונה והוא בא להקנות כלים למהנדסים דרכם ניתן לבצע אינטגרציה בין מערכות. התכנית לתואר מגיסטר להנדסה סוקרת את הכלים המקצועיים העדכניים להתמודדות עם משימות מורכבות בתעשייה. הסטודנטים דנים בתחומים כאמינות מערכות טכנולוגיות, תכנון של מערכות בקרה, הגדרה של דרישות במערכות עתירות תוכנה וסקירה של ההיבטים הניהוליים שכרוכים בכל פרויקט. מסלול זה נפרש על פני כשבעה סמסטרים ובו מתקיימים שיעורים אחר הצהריים.


תואר שני בהנדסה אזרחית ME


מוסד הלימוד מפעיל תואר שני בהנדסה אזרחית (ME) בקמפוס שרונה בתל אביב. תכנית זו מקיפה את שלבי ניתוח הכדאיות, הייזום והניהול העסקי שדרושים לפרויקטים בנדל"ן, בתשתיות ובענף הבניה. הסטודנטים עוסקים בהיבטים משפטיים, פיננסיים וכמותיים של ניהול פרויקטים בבנייה ולומדים להוביל ולנהל חברות ומיזמים בתחום, במגזר הציבורי והפרטי כאחד. התכנית נמשכת כשנתיים ובה נערכים מפגשים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים. המסלול משלב סיורים, הרצאות אורח ומפגשים עם בכירים בענף הבנייה הישראלי.


תואר שני בהנדסה עירונית MUE


התואר השני בהנדסה עירונית שמוצע בשלוחה בחיפה מכשיר מהנדסים להובלת פרויקטים בסביבה האורבנית במגזר הממשלתי והציבורי. המסלול פועל בגישה רב תחומית כפי שנובע מאופיין הדינמי של ערים והוא מאפשר לסטודנטים להכיר את יחסי הגומלין בין האלמנטים הרבים בעיר. הם לומדים על סוגיות משפטיות בעולם המקרקעין כדיני רשויות מקומיות ובניה ובוחנים כיצד לנהל צוותים ולהגיע ליעדים ולמטרות מול יזמים, עמותות ותושבי השכונות. זהו מסלול מובנה ללא תזה, שנפרש על פני חמישה סמסטרים וכולל שיעורים פעמיים במהלך השבוע.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

ssssssssss

פורום לימודי הנדסה

רישום במדור הנדסת בטיחות ברשם המהנדסים והאדריכלים
סאמר אבו ריא
ללא תגובה
תנאי קבלה וממוצע בגרות להנדסת תוכנה
נטלי ברון
1 תגובות
איפה במרכז כדאי ללמוד הנדסת תעשייה וניהול?
דניאל
1 תגובות
התלבטות בבחירת תואר שני ניהולי
חנין זיידאן
1 תגובות
הנדסת נתונים או תעשייה וניהול?
קארין
1 תגובות
לימודי רענון בהנדסה כימית
רחל
1 תגובות
פסיכומטרי דרוש להנדסת חומרים וכימיה בטכניון
אמנה אמארה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp