תואר שני בהנדסה ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

שירות אישי - צור קשר

הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הטכניון - לימודי חוץ והמשך

תואר שני בהנדסה בטכניון היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך


ארגז כלים למהנדסים איכותיים


בין התחומים הדינמיים והמתפתחים נמצא עולם ההנדסה. התעשיות השונות מפתחות כל העת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות כדי לענות על הצורכים של מפעלים, בתי עסק, פירמות וצרכנים. המהנדסים נדרשים להתעדכן בשינויים התכופים הללו וכך צריכים למעשה להמשיך ללמוד מיומנויות חדשות כל הזמן. אחת הדרכים לצבור כלים טכנולוגיים מתקדמים היא באמצעות תארים מתקדמים בהנדסה.


היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מפעילה מספר תכניות לתואר שני בהנדסה. אלה מאפשרות למהנדסים לצבור מיומנויות מתקדמות שיכולות לסייע לקדם את הקריירה. מסלולי הלימוד מותאמים במיוחד לשילוב של לימודים ועבודה ומתקיימים לרוב במתכונת ערב. למוסד זה שלוחות בחיפה ובתל אביב, במתחם שרונה.


תואר שני בהנדסה ביו רפואית ME


היחידה מציעה תואר שני בהנדסה רפואית ללא כתיבת תזה (ME), המתקיים בשלוחת תל אביב. מסלול זה מכשיר את הסטודנטים לתפקידים בכירים בייצור, בפיתוח ובשיווק של מוצרים וטכנולוגיות בשירותי בריאות ובעולם הסטארט אפ הביו רפואי. לאורך התכנית עוסקים בתחומי ההנדסה השונים וגם בכלים מתוך עולם הרפואה ומדעי החיים ובאמצעותם לומדים לפתח שיטות חדשות לטיפול ולאבחון, מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. כך שואפים להתמודד עם האתגרים הרפואיים לאור העלייה בתוחלת החיים. משך התכנית כחמישה סמסטרים וזמן נוסף להכנת פרויקט הגמר. שיעורים מתבצעים פעם בשבוע.

 


תואר שני בהנדסת מערכות ME


התואר השני בהנדסת מערכות מתקיים בשלוחת חיפה ובקמפוס שרונה והוא בא להקנות כלים למהנדסים דרכם ניתן לבצע אינטגרציה בין מערכות. התכנית לתואר מגיסטר להנדסה סוקרת את הכלים המקצועיים העדכניים להתמודדות עם משימות מורכבות בתעשייה. הסטודנטים דנים בתחומים כאמינות מערכות טכנולוגיות, תכנון של מערכות בקרה, הגדרה של דרישות במערכות עתירות תוכנה וסקירה של ההיבטים הניהוליים שכרוכים בכל פרויקט. מסלול זה נפרש על פני כשבעה סמסטרים ובו מתקיימים שיעורים אחר הצהריים.


תואר שני בהנדסה אזרחית ME


מוסד הלימוד מפעיל תואר שני בהנדסה אזרחית (ME) בקמפוס שרונה בתל אביב. תכנית זו מקיפה את שלבי ניתוח הכדאיות, הייזום והניהול העסקי שדרושים לפרויקטים בנדל"ן, בתשתיות ובענף הבניה. הסטודנטים עוסקים בהיבטים משפטיים, פיננסיים וכמותיים של ניהול פרויקטים בבנייה ולומדים להוביל ולנהל חברות ומיזמים בתחום, במגזר הציבורי והפרטי כאחד. התכנית נמשכת כשנתיים ובה נערכים מפגשים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים. המסלול משלב סיורים, הרצאות אורח ומפגשים עם בכירים בענף הבנייה הישראלי.


תואר שני בהנדסה עירונית MUE


התואר השני בהנדסה עירונית שמוצע בשלוחה בחיפה מכשיר מהנדסים להובלת פרויקטים בסביבה האורבנית במגזר הממשלתי והציבורי. המסלול פועל בגישה רב תחומית כפי שנובע מאופיין הדינמי של ערים והוא מאפשר לסטודנטים להכיר את יחסי הגומלין בין האלמנטים הרבים בעיר. הם לומדים על סוגיות משפטיות בעולם המקרקעין כדיני רשויות מקומיות ובניה ובוחנים כיצד לנהל צוותים ולהגיע ליעדים ולמטרות מול יזמים, עמותות ותושבי השכונות. זהו מסלול מובנה ללא תזה, שנפרש על פני חמישה סמסטרים וכולל שיעורים פעמיים במהלך השבוע.

 

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp