קורס אפיון חוויית משתמש ביחידה ללימודי חוץ בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על טכניון חוץ - אפיון חוויית משתמש.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אפיון חוויית משתמש UX ביחידה ללימודי חוץ בטכניון


האפליקציות והאתרים שבהם אנו משתמשים מדי יום מתוכננים בקפידה כך שכל רכיב בהם נועד למיקסום של חוויית השימוש במוצר. עיצוב הממשק של מוצרים דיגיטליים הוא חלק קריטי מההצלחה הכוללת שלהם, שכן ממשק מורכב שאיננו נוח או ברור לשימוש יכול לגרום להפסדים כבדים לחברה. משום כך ארגונים משקיעים משאבים רבים בייעול של חוויית המשתמש שלהם ולשיפור החוויה הכוללת של השימוש במוצריהן.


מאפייני חוויית משתמש הם מומחים שבקיאים בקשת הרחבה של שיקולי הצרכנים בשימוש במוצרים דיגיטליים. הם יודעים לבצע את ההתאמה שבין עיצוב הממשק לבין הצורכים, הרצונות והמטרות של הגולשים וליצור חוויה מורכבת ועשירה לטובת כל הצדדים – הן המפתח והן המשתמש. כיום ישנו ביקוש רב בשוק לאנשי חווית משתמש (UX) איכותיים שביכולתם ליצור פתרונות יצירתיים, מתקדמים ומקוריים והם נחוצים במגוון רחב של ארגונים וסטארט אפים.


ביחידה ללימודי חוץ בטכניון ניתן לקחת חלק בקורס אפיון חוויית משתמש, שבו ניתן לקבל את הידע והכלים להשתלבות באחד הענפים הדינמיים והצומחים בתחום האינטרנט. בתכנית לומדים על שלל תחומי הידע וסוגי המוצרים שאותם נדרשים היום מאפיינים להכיר, וכן סוקרים שיטות לתכנון של מערכות מורכבות וחדשניות. בוגרי התכנית יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי להשתלב כאנשי UX בשלל חברות וארגונים, ידע זה יכול גם לתרום למי שכבר עובדים בתחום ומעוניינים לשכלל ולהרחיב את הידע המקצועי.

 

הקורס מתקיים בשלוחת תל אביב של היחידה ללימודי חוץ

 

תכנית הלימודים


במהלך התכנית מקבלים המשתתפים את הכלים הנחוצים למאפייני חוויית משתמש. הם לומדים על תהליכי התכנון לקשר שבין משתמשים למערכות מחשוב, בוחנים כיצד לבצע מחקר קהלי יעד ודנים בציפיות ויכולות של משתמשים. לאור צורכים אלה הם לומדים לתכנן ולהתאים מבנה מסכים כדי לבנות חווית שימוש מהנה, יעילה ואיכותית.


בין היתר, הם מתמקדים בפיתוח חשיבה עיצובית ובהיכרות עם תהליכים שבעזרתם ניתן לפתח פתרונות יעילים לבעיות מורכבות בתחום הממשקים. נוסף על כך, הם דנים בסוגיות באפיון מערכות משולבות תוך לימוד יצירה של ממשקים עבור אפליקציות מובייל והתאמה שלהן לשלל סוגי מסכים.

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה 160 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים נערכים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים או במסלול ימי שישי שבו לומדים בבקרים אחת לשבוע.


בתכנית משולבים חומרים עיוניים לצד סדנאות פרקטיות, כדי לסייע לסטודנטים לבנות כלים מקצועיים ולהתנסות בפועל בתהליכים מן התחום הנלמד. הסטודנטים מתרגלים שלל סביבות עבודה, כגון אפליקציות, אתרים ועוד, שעמם נדרשים מאפיינים להתמודד כיום.


על המשתתפים לערוך פרויקט מסכם שבו הם מתנסים בכלל התהליכים הנלמדים בקורס, החל ממחקר מקדים וניתוח צורכים ועד לבניית אב טיפוס והצגתו. התוצרים בפרויקט יכולים לשמש אותם להצגת למעסיקים עתידיים בהמשך הדרך.

 

נושאי הלימוד

 

 

  • פיתוח וניהול מוצר
  • אפיון Multi Screen
  • עתיד תחום ה – UX
  • פסיכולוגיה בתהליכי אפיון
  • ממשקים לאפליקציות מובייל
  • כלי "אקשור" ליצירת אב טיפוס
  • ועוד

 

סגל הוראה


היועץ האקדמי של התכנית הוא UX Lead בחברת סייבר, שברשותו ניסיון של מעל 20 שנה בתחום האפיון בשלל תפקידים. הוא הוביל פרויקטים בחוויית משתמש מול חברות הייטק, בנקים, משרדי ממשלה וגופים גדולים נוספים. בעבודתו הוא מומחה בחיבור בין צרכנים עסקיים, טכנולוגיה וצורכי משתמשים.

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ מתקיימים עוד שלל קורסים במקצועות כגון הייטק, מחשבים, ניהול, עיצוב וצילום. בין המסלולים הללו נמנים קורס ניהול מוצר, קורס להכשרת מומחי שיווק דיגיטלי, קורס חשיבה עיצובית, קורס פיתוח אתרי אינטרנט, קורס בינה עסקית והיכרות עם ביג דאטה ו – Data Science ועוד מבחר מסלולים.


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מועמדים בעלי רקע מקצועי או אקדמי רלבנטי ואנגלית ברמה גבוהה. קורס זה מתאים לבעלי רקע מקצועי בתחומים אפיון ממשקים. יכולים ללמוד בו מעצבים, מנהלי מוצר, אנשי שיווק דיגיטלי ומפתחי תוכנה. הקורס מיועד גם לבעלי רקע אקדמי בתחומים רלבנטיים כגון עיצוב, פסיכולוגיה, תוכנה וארכיטקטורה.

 

תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הקורס זכאים לקבל תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ בטכניון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp