לימודי חוץ והמשך בטכניון
שם מלא
אימייל
טלפון
סניף
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מחשבים > טכניון חוץ - קורסי תכנות ומחשבים

קורסים בתחום התכנות והמחשבים ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

שירות אישי - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

סניף טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורסי מחשבים ותכנות בטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך


פורצים קדימה בהייטק


זירת ההייטק היא בין הענפים הדינמיים ביותר במשק. הטכנולוגיות המשמשות ארגונים וגופים עסקיים מתפתחות בקצב מסחרר, החל ממערכות הפעלה ותוכנות ועד ליישום להגנה על מידע עסקי ולאבטחת סייבר. זירת התוכנה בישראל לא מפסיקה להוליד מיזמים וסטארט אפים פורצי דרך שזוכים להערכה בעולם כולו.


ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מתקיימים קורסים רבים בתחומי המחשבים והתכנות. תכניות הכשרה מקצועית אלה מעניקות מיומנויות טכנולוגיות מתקדמות ורבות מהם גם מכינות לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים. חלק מהקורסים מתאימים לאקדמאים מנוסים בענפי המחשבים והטכנולוגיה ובאחרים יכולים ללמוד גם מי שמתחילים את דרכם בעולם ההייטק.


קורס בודקי תוכנה


בקורס בודקי תוכנה QA מכירים את מגוון הבדיקות לתוכנה ולפלטפורמות מובייל ואינטרנט. המסלול משלב תרגול מעשי ופרויקטים שמדמים עבודה בסביבת הבדיקות והוא גם מכין את תלמידיו לקראת מבחן ISTQB הבין לאומי. מסלול ערב נמשך כחמישה חודשים וקורס הבוקר כשלושה חודשים.


קורס ניהול בסיסי נתונים SQL SERVER


הקורס לניהול בסיסי נתונים מקנה כלים לעבודה בסביבת Microsoft ואורקל והוא מקיף את כל ההיבטים שניהול מסדי נתונים, מפיתוח ועיצוב ראשוני ועד לתחזוקה וניהול הפעילות באופן יעיל. זהו קורס ערב שמיועד לאקדמאים בתחומי המדעים ולבעלי ניסיון במחשבים ובפיתוח.


קורס ניתוח מערכות מידע


קורס מנתחי מערכות מידע מכשיר את תלמידיו למלא תפקידים חשובים בעולם הטכנולוגי והעסקי. הוא מקיף גישות לניתוח מערכות המידע בעולם האינטרנט וטכנולוגיות חדשניות בהן תלויים ארגונים לפעילותם התקינה. הוא נמשך כשנה אחת וכולל 360 שעות לימוד. כ - 150 שעות נוספות מוקדשות לפרויקט מעשי מסכם.


קורס פיתוח אפליקציות מובייל


הקורס מכשיר הן לפיתוח אפליקציות אנדרואיד והן לפיתוח לאייפון ואייפד. הוא מקיף את סביבות הפיתוח המתקדמות שמצויות היום בשוק, כגון שפת סוויפט (Swift) של בית אפל. הוא מתאים לאקדמאים מענפים כגון הנדסת מחשבים, הנדסת תעשייה וניהול ומדעי המחשב וכן למפתחים ולמתכנתים מנוסים. אורכו כשבעה חודשים.


קורס מנהלי אבטחת מידע CISO


הקורס למנהלי אבטחת מידע CISO בא להעניק לתלמידים כלים ניהוליים לזירת הסייבר ואבטחת המידע. לאורך המסלול דנים בהיבטים עסקיים, טכנולוגיים וניהוליים של ניהול סיכונים ולומדים לנהל באופן יעיל את מערכי האבטחה של הארגון בהתאם לצורכיו. קורס זה מותאם למנהלי מערכות מידע מנוסים, לאנשי סיסטם ולאנשי אבטחת מידע שמחפשים להעשיר את הידע שברשותם. לבוגרים מוענקות מספר הסמכות בין לאומיות.


קורס מנהלי סייבר


במהלך קורס מנהלי סייבר מכירים כלים טכנולוגיים שמאפשרים התמודדות עם איומים ותקיפות לצד מיומנויות ניהול של גופי סייבר. היא סוקרת חידושים בענף ומקנה מיומנויות שמאפשרות להמשיך ללמוד בצורה עצמאית גם לאחר תום הקורס. התכנית מתאימה למנהלים שברשותם אוריינטציה טכנית כגון בענפי ה - IT, מערכות המידע וניהול הפרויקטים בתוכנה. הקורס נמשך כשבעה חודשים.


פיתוח דוט נט


הקורס לפיתוח דוט נט ביחידה מעניק לתלמידים מיומנויות פיתוח Framework ולפיתוח לסביבת אנדרואיד. הוא מספק גם הכנה לקראת מבחני הסמכה חיצוניים לפיתוח תוכנה שעורכת חברת מיקרוסופט. המסלול מוצע במתכונת בוקר או ערב והוא משלב פרויקטים מעשיים שונים בפיתוח התוכנה.עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך: 

חוות דעת של סטודנטים: טכניון חוץ - קורסי תכנות ומחשבים (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, טכניון חוץ - קורסי תכנות ומחשבים, 17/07/2014

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מרחק רחוק מהמגורים אבל בסדר   

הטכניון - לימודי חוץ והמשך


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English