קורסי ניהול ביחידה ללימודי חוץ והמשך בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - קורס ניהול.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בניהול בטכניון - היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך


לנהל ולהנהיג


במשק התחרותי והדינמי של היום, לא קלים הם חייהם של מנהלים. הם נדרשים להוביל תהליכים חוצי ארגונים וגבולות מדיניים, לשלוט בטכנולוגיות מתקדמות ולשלוט בתהליכים מורכבים בדרגים השונים של הארגון, כגון בפן הלוגיסטי, בפן הפיננסי ובעולם משאבי האנוש. מפני שהמשק לא חדל לצמוח ולהתפתח, כך גם המנהלים חייבים להיות עם האצבע על הדופק ולהיות ערים לשינויים ולתמורות שמתחוללים סביבם כל העת. מסיבה זו בוחרים מנהלים רבים לגשת לקורסים בתחום הניהול, שיכולים לסייע להם להתעדכן בנעשה במשק ולפתח מיומנויות ניהוליות פרקטיות חשובות להצלחה בתפקידם. המיומנויות הניהוליות חשובות לא רק למנהלים עצמם, אלא למכלול הדרגים והתפקידים שפועלים תחתיהם בארגון, אשר יכולים להיתרם רבות מן הידע הנלמד ולצמוח לעבר הצלחה כלכלית ומקצועית.


ביחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של הטכניון מתקיימות הכשרות מקצועיות רבות בתחומי הניהול. קורסי הניהול של היחידה נערכים בענפי ניהול שונים והם מותאמים להתפתחויות האחרונות של המשק הישראלי והגלובלי. חלקם של הקורסים מתאימים למנהלים בפועל שמעוניינים לקדם את הידע והכלים שברשותם, בעוד קורסים אחרים מתאימים למהנדסים ולעובדים שברצונם להתקדם לתפקידים ניהוליים בארגונים בהם הם פועלים.


מסלולי הלימוד

 

 

  • קורס הכשרת דירקטורים: בקורס להכשרת דירקטורים מקבלים מיומנויות פרקטיות להשתלבות בתפקידי חברי דירקטוריון. הקורס מתמקד בכלים פרקטיים לדירקטורים ומשלב סימולציות וניתוחים של מקרי בוחן מן התעשייה. הוא מתאים לנושאי משרב ולמנכ"לים שמעוניינים להכיר את העדכונים והשינויים בשוק, אשר מיועדים לתפקידי דירקטור. הקורס כולל כ - 15 מפגשים.

 

 

  • קורס אסטרטגיות משא ומתן: הקורס לניהול משא ומתן בעולם העסקי מעניק מיומנויות ניהול מתודולוגי של תהליכי משא ומתן בהם יש ריבוי אינטרסים ונושאים. התלמידים לומדים להתמודד עם שלל סיטואציות של משא ומתן ורוכשים גם כישורי הנעה לפעולה, שיפור ביצועים עסקיים ושכנוע מקצועי. הוא נפרש על פני שבעה מפגשים.

 

 

  • קורס ניהול מוצר: במהלך קורס ניהול מוצר בהייטק - Product Management - נלמדים תהליכים מרכזיים בייצור פתרונות ומוצרים, תוך ראייה הוליסטית של מחזור חיי מוצרים. התלמידים מכירים את הדרישות העדכניות של תעשיית ההייטק וכן של חברו שאינן מתחום ההייטק ולומדים להוביל תהליכים מקצועיים.

 

 

  • קורס ניהול ויישום פרויקטים באנרגיה: במסגרת קורס כלכלת אנרגיה וניהול פרויקטים באנרגיה יכולים מנהלים ובכירים בתעשיית האנרגיה הישראלית להכיר כלים מתקדמים לניהול תהליכים ואתגרים במשק של היום, לצד אתגרים ודילמות שמציב העתיד לתעשייה זו. בין היתר נלמדים היבטים של תעשיית הנפט, הגז הטבע, האנרגיה המתחדשת וייצור החשמל.

 

 

  • קורס ניהול פרויקטים PMP: קורס זה מעניק מיומנויות ניהול פרויקטים בארגונים לצורך שיפור תוצאות עסקיות. כמו כן, הוא מכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה לקבלת הסמכה PMP. הקורס נפרש על פני כשלושה חודשים, הוא מתאים למהנדסי תעשייה וניהול, למנהלי תפעול, למנהלי מערכות מידע ולמנהלי פיתוח שמעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית.

 

 

  • קורס יזמות עסקית: קורס יזמות עסקית פרקטית של היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך מקנה מיומנויות פרקטיות וידע עיוני שחיוניים בתהליך הקמת מיזמים עסקיים. במהלך הקורס לומדים להבין את העולם היזמי ובוחנים את השלבים בתהליך הקמת מיזמים וניהולם המוצלח. הקורס כולל כעשרה מפגשים.

 

 

  • קורס גיוס כספים למיזמי סטארט אפ: ביחידה מציעים קורס לגיוס כספים למיזמי סטארט אפ. קורס זה מתאים לסטארטאפיסטים וליזמים בשלבים שונים של תהליך גיוס הכספים למיזם שלהם. המסלול מקנה ידע וכלים פרקטיים לגיוס מחממות, מקרנות הון סיכון, מגופי השקעה, מאנג'לים ומגופים למיקרו מימון.

 

 

  • קורס ניהול ופיתוח המשאב האנושי: קורס ניהול ופיתוח המשאב האנושי עומד בדרישות של העמותה לניהול, לפיתוח ולחקר משאבי האנוש בישראל, עמותה שייעודה פיתוח וקידום מקצוענות בתחום משאבי האנוש לפי ידע מעודכן ומוגדר. במהלך הקורס לומדים על צורכים עכשוויים של מנהלי משאבי אנוש מול אתגרים שמציבה סביבת העבודה וכן מתוודעים לשינויים שמתחוללים מדי שנה בהתאם לנעשה בשטח.

 

 

  • קורס ניהול מערכות לוגיסטיות מורכבות: במסגרת קורס ניהול מערכות לוגיסטיות, מקבלים ידע עדכני ומכירי תיאוריות ומודלים לניהול יעיל של משאבים, לפתרון בעיות מקצועיות ולקידום של תהליכים חוצי ארגונים שדרכם ניתן לצמצם עלויות ולמקסם את התפוקה. לאורך הקורס לומדים על אתגרים עכשוויים של תחום הלוגיסטיקה ודנים באתגרים שמציב העתיד לתחום, וכך מפתחים מיומנויות מצוינות ארגונית. הקורס נפרש על פני כתשעה חודשי לימוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp