קורס אימון בהתמחות אימון ניהולי ואימון זוגי ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - הטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - אימון ניהולי וזוגי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון אישי בהתמחות אימון ניהולי או זוגי ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון


האימון להצלחה


במקום העבודה, בקשר הזוגי ובבית, ישנם תהליכים רבים במעגלי החיים בהם עלולים להתעורר חסמים או קשיים. תהליך האימון בא לסייע למאומנים לאמץ דפוסי חשיבה יעילים ולבנות דרך חדשה כדי להגיע למטרות ולהתגבר על אתגרים.


מי שמעוניינים להכיר מקרוב את עולם הקואצ'ינג יכולים ללמוד בקורס אימון אישי בהתמחות אימון ניהולי או זוגי שמציעה היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון. התכנית מכשירה מאמנים לקואצ'ינג ניהול וארגוני או לאימון זוגי והיא כוללת תרגול אישי, מנטורינג וסופרוויז'ן. המסלול מאפשר לתלמידים לתרגל את המתודולוגיות שנלמדות על עצמם ועל מאומנים וכך להכיר את גישות האימון באופן מוחשי וללמוד איך לסייע ללקוחות עסקיים ופרטיים להגיע ליעדים. הקורס מתקיים בשלוחת היחידה בחיפה.


תכנית הלימודים


לאורך ההכשרה המקצועית המשתתפים סוקרים כלים מעולמות תוכן שונים שבהם ניתן להשתלב בתהליך האימון. הם לומדים כיצד ליישם תהליכי אימון באופן שיטתי ומובנה כדי להגיע באופן ממוקד לתוצאות. כמו כן, הם דנים בהתאמת סוג האימון לצורכים האישיים של הלקוחות כדי להגדיל את הסיכויים שלהם להגיע להצלחה.

 


המשתתפים יכולים לבחור באחת מתוך שתי התמחויות:

 

 

  • אימון ניהולי ארגוני: ההתמחות מתמקדת באימון עבור מנהלים, צוותי עובדים ובעלי אחריות בארגונים מסוגים שונים, לרבות מלכ"רים וארגונים מוסדיים. הם לומדים על כלים אפקטיביים בעזרתם מנהלים יכולים להגיע ליעדים במסגרת לוחות הזמנים וכן להתמודדות עם מצבי משבר בחברה. תלמידי ההתמחות לומדים לאמץ תפישות המבוססות על חשיבה תוצאתית וליישם בעזרתן את האימון ממוקד התוצאות במצבים שונים. הם לומדים לאתר קשיים ולתעדף את דרכי הפעולה.

 

 

  • אימון זוגי: ההתמחות באימון זוגיות מתמקדת בתהליכים כגון מציאת בן זוג אידיאלי, בניית חיי זוגיות הרמוניים ושימור הקשר. התלמידים לומדים לסייע למאומנים שזיהוי שאיפות וציפיות ובבניית שותפות איתנה תוך מציאת המקום שלהם בקשר. הם מכירים סגנונות תקשורת ובוחנים כלים לפיתוח הקשבה זוגית וכן דנים בזוגיות בפרק ב'.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כעשרה חודשים והוא כולל 252 שעות לימוד אקדמיות. שיעורים מתקיימים פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. כ - 176 משעות התכנית מוקדשות למפגשים פרונטליים ללימוד מתודת האימון, למנטורינג ולסופרוויז'ן.


כמו כן, התלמידים מבצעים פרקטיקום בהיקף של כ - 70 שעות אקדמיות ומשתתפים באימון ובצפייה באימון בסך של 16 שעות אקדמיות. הם משתתפים באימונים דידקטיים אישיים עם מאמנים מוסמכים. בעזרת התרגולים וההתנסות המעשית בקורס, התלמידים יכולים לתרגל את המתודה הנלמדת על עצמם וכן על מאומנים.


נושאי הלימוד

 

  • משאבים אסטרטגיים
  • כלים בתהליך האימון
  • מודל תחומי התוצאה
  • תהליך האימון השלם
  • הבדל בין אימון לטיפול
  • משמעות חסמים באימון ממוקד תוצאות    


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ אפשר ללמוד במסלולים נוספים בתחום האימון כגון קורס אימון ADHD וקורס ייעוץ אסטרטגי. נוסף על כך אפשר למצוא ביחידה עוד מגוון של קורסים כגון קורס ניהול פרויקטים, קורס יזמות עסקית, קורס ניהול מוצר, קורס ניהול ופיתוח המשאב האנושי וקורס אסטרטגיות לניהול משא ומתן.


תנאי קבלה


המסלול מיועד לאקדמאים מעל גיל 27, שברשותם ניסיון מקצועי בענפים מתאימים כגון טיפול, חינוך, ניהול, עבודה סוציאלית, שיווק, מנהל עסקים או מכירות. על המועמדים להיות בעלי תואר שני ולפחות שלוש שנים של ניסיון מקצועי מוכח או לחלופין בעלי תואר ראשון ושבע שנות ניסיון במסלול קריירה. יש צורך לעבור ראיון בפני ועדת קבלה.


תעודה


לבוגרי הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם הטכניון - יחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ואיק"א. יש לציין כי התעודה לא מהווה הסמכה רשמית של האיגוד לקואצ'ינג. את תעודת ההסמכה למאמנים מומחים MCI הבוגרים יכולים לקבל אחרי הגשה של סיכום הפרקטיקום והצטרפות בתשלום לאיגוד הישראלי לאימון. תכנית זו מוכרת להסמכה מן הפדרציה הבין לאומית לקואצ'ינג (ICF).** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp