קורס ייעוץ אסטרטגי בטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - ייעוץ אסטרטגי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייעוץ אסטרטגי ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון


הידע בדרך אל היעד


לכל ארגון או עסק ישנם יעדים ומטרות שניצבים מול עיני המנהלים והעובדים לאורך הדרך. תכנית העל, או האסטרטגיה, מוגדרת כתהליך של ניתוח, חשיבה, תכנון וקבלת החלטות, כאשר מתוך תכנית זו אפשר להפיק יעדים לביצוע ואת התכנית שמתאימה ביותר כדי להביא את התכנית לידי מימוש באופן המוצלח ביותר. יועצים אסטרטגיים הם מומחים שביכולתם לבנות את האסטרטגיה המתאימה ביותר למערכת, עסק או ארכון ולהנחות את חבריו בעת המימוש והיישום שלה, עד להגעה אל היעד.


ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון נתן לקחת חלק בקורס יועצים אסטרטגיים, שמטרתו להסמיך את המשתתפים בו כיועצים אסטרטגיים לארגונים ולמערכות מגוונות בעולם העסקי. המסלול שם בבסיסו מתודולוגיה וארגז כלים אוניברסלי, שבו נעזרים היום ארגונים מובילים בארץ ובעולם. הקורס נלמד בקמפוס שרונה בתל אביב.


תכנית הלימודים


תלמידי ההכשרה המקצועית מעמיקים במתודולוגיה האוניברסלית שבה נעזרים ארגונים מצליחים ברחבי העולם בעת בניית אסטרטגיה. התלמידים לומדים על תשעת השלבים של המתודולוגיה ועל כלי היישום שבה וכך לומדים לבנות אסטרטגיה שמותאמת לצורכים של ארגונים ומערכות וכן לצורכי הנחיה והכוונת אישים. כמו כן, הם לומדים ליישם את ארגז הכלים שנרכש בקורס על התחומים בהם הם עוסקים היום וגם נחשפים לענפים חדשים נוספים שאליהם הם יכולים להתקדם בהמשך דרכם המקצועית.

 


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני פרק זמן של כחמישה חודשים. מפגשים מתקיימים בשעות אחר הצהריים פעם בשבוע. הם משלבים לימוד עיוני עם תרגולים פרקטיים של הכלים בייעוץ אסטרטגי.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

 • הגדרת האסטרטגיה
 • אסטרטגיה כתנאי להצלחה
 • שלבים בבניית האסטרטגיה
 • ביצוע תהליך ייעוץ אסטרטגי
 • כלי חשיבה בבניית אסטרטגיה
 • אינטגרציית תהליך ייעוץ אסטרטגי    
 • ועוד


תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, יכולים להתקבל מועמדים שבידיהם תואר שני (MA) ו - 3 שנים ומעלה של ניסיון במסלול קריירה רלבנטי. יש יתרון לבעלי רקע וניסיון בחינוך, בהנחייה, בייעוץ, ובניהול וכן לבעלי תואר שלישי. יכולים להתקבל בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר שמחזיקים בניסיון מקצועי של לפחות 5 שנים מהן שנתיים ומעלה על ניסיון בניהול, בהדרכה, בייעוץ או בהוראה.


מנהלי עסקים ומנהלים בכירים ללא תואר אקדמי, אשר מחזיקים בניסיון ניהולי של לפחות חמש שנים בדרג בכיר יכולים להתקבל גם הם לתכנית, כאשר ישנו יתרון לבעלי ניסיון בהנחיה. מנטורים ויועצים אסטרטגיים שבידיהם ניסיון מוכח של לפחות 3 שנים מתקבלים אף הם להכשרה, וכן מפקדים בשירות הביטחון, ספורטאים מצטיינים ואומנים. על המועמדים לעבור ראיון בפני ועדת קבלה.


תעודה


בסיום הקורס לבוגרים שעומדים בכל חובותיהם ניתנת תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון. לאחר סיום הפרקטיקום וסיום כל חובות ההסמכה, הבוגרים יכולים להירשם בתור חברים באיגוד הקואצ'ינג הישראלי, בתשלום של דמי חבר שנתיים. יש לציין כי דמי החבר לאיגוד אינם כלולים במחירו של הקורס. כמו כן, הם יכולים לקבל דיפלומה נוספת מטעם הארגון - הסמכה כיועצים אסטרטגיים מקצועיים PSCI.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימודי ביו פידבק מוכרים על ידי משרד הבריאות
רחלי יורוביץ
ללא תגובה
קורס הנהלת חשבונות באשקלון
אסיה
1 תגובות
קורס מתכנני אינסטלציה
אלעד בליטי
1 תגובות
קורס מנעולנות בשעות הבוקר
שמעון
1 תגובות
איפה מתקיימים לימוד קורס בישול
אחמד
1 תגובות
לימודי נורווגית היכן מתקיימים קורסים
נדב מגירכ
1 תגובות
קורס סייעת משלבת לעבודה בעירייה
דניאלה מזרחי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp