קורס חשיבה עיצובית בטכניון - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ טכניון - קורס חשיבה עיצובית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשיבה עיצובית ביחידה ללימודי חוץ והמשך בטכניון - קורס Design Thinking


בעולם העסקי של היום עיצוב הוא כבר מזמן לא רק פן אסתטי בתהליך הפיתוח. מנהלים ומומחים מבינים כי העיצוב קשור קשר הדוק לחווייה האנושית ולאופן בו צרכנים צורכים מוצרים, מבצעים בחירות צרכניות ומפתחים נאמנות למותגים. כך נולדה תפישת החשיבה העיצובית, שמהווה תפישת עולם ששמה דגש על שיפור סיכוייהם של מוצרים חדשניים להצליח. תחום זה נובע מעולמם של מעצבים והיום מיושם במגוון של ארגונים וחברות בשלל תחומים, לרבות בהייטק, בחברות פיננסיות ובעסקים חברתיים.


ביחידה ללימודי חוץ של הטכניון מתקיים קורס חשיבה עיצובית, שמתמקד במתודולוגיית Design Thinking, מתודולוגיה זו מתמקדת ביישום של חדשנות ויצירתיות בפיתוח של מוצרים. במהלך התכנית יכולים יזמים ובעלי תפקידים בארגונים לקבל כלים פרקטיים בתחום החדשנות, בעזרתם הם יכולים לתרום לפיתוח של מוצרים ופרויקטים. הם יכולים ליישם את הכלים הנלמדים בעבודתם עם צוותי פיתוח וצוותי עבודה עבור מוצרים חדשים, תוך קידום על יעילות וחדשנות ויכולת להתמודד עם שלל אתגרים.

 

 

הקורס מתקיים בשלוחת תל אביב


תכנית הלימודים


קורס זה מסייע למשתתפיו לעשות שימוש בתהליכים וכלים בחשיבה עיצובית. הוא מאפשר להם לפתח מודעות לחשיבותם של תהליכי העיצוב ולאופן בו הם תורמים להנגשתה של טכנולוגיה בשלל סוגי שירותים ומוצרים חדשנים. מסלול זה מתמקד במתודולוגיה בשם "Design Thinking" אשר מותאמת לצורכים של צוותים מולטי דיסציפלינריים משלל ענפים שפועלים יחד לפיתוח מוצרים ושירותים חדשים.


לאורך ההכשרה, הם מקבלים הכשרה להובלת צוותים בתהליכי פיתוח מוצרים חדשים ולהטמעת חדשנות ארגונית. הם ולומדים כיצד להתמודד עם אי וודאות לאורך פיתוח מוצרים וכיצד ליישם פתרונות מתקדמים לבעיות שונות לאורך התהליך.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הוא כ - 4 חודשים. היא כוללת כ - 75 שעות אקדמיות המחולקות ל - 15 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.


זוהי תכנית מעשית באופייה ובמהלכה המשתתפים לוקחים חלק בסדנאות ותרגולים. הם גם מבצעים פרויקט שבו הם מתמודדים עם אתגרים עכשוויים או עתידיים ומפתחים מוצרים ושירותים להתמודדות עם אתגרים אלה. את תוצרי הפרויקט הם מציגים במסגרת "דמו דיי" שאליו מוזמנים מומחים מן התחום.

 

סגל הוראה


המנהל האקדמי של התכנית הוא בעל תואר פרופסור ומפתחי שיטת 7D לחשיבה עיצובית. סגל ההוראה בקורס כולל דוקטור שמומחה לביו מימטיקה וחשיבה עיצובית; מומחית למחקרי טרנדים ומחקרי משתמשים בתחום פיתוח המוצר; מומחה ליישום חשיבה עיצובית בעיצוב של ממשקים; יוצרת ויזמית בתחום המדיה שמשמשת מנטורית ומלווה למיזמים; דוקטור אשר חוקר את ההיסטוריה והתיאוריה של תחום העיצוב העכשווי; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של הטכניון מתקיימים קורסים רבים בתחומי ההייטק, התכנות, הניהול, העיצוב והנדל"ן. בין המסלולים הללו נכללים קורס ניהול מוצר, קורס יזמות עסקית, קורס ניהול פרויקטים, קורס ניהול למנמ"רים, קורס ניהול ותפעול מערכות לוגיטסיות, קורס שיווק דיגיטלי ועוד מגוון רחב של הכשרות. קורסים אלה יכולים לסייע לעובדים שמעוניינים לרכוש כלים לקידום הקריירה וכן הם יכולים להתאים למי שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית לענפים טכנולוגיים וניהוליים משמעותיים וחדשניים.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לאקדמאים מענפי ידע שונים שברשותם ידע בתהליכי פיתוח מוצרים פיזיים או דיגיטליים ובמחזור החיים של מוצרים. הוא מתאים ליזמים ולמנהלי מוצר, למנהלי חדשנות, לעובדים בצוותי פיתוח, לאנשי טכנולוגיה, למעצבים ולעובדים נוספים שמעוניינים לרכוש כישורי חשיבה עיצובית כדי להטמיע אותם בארגונים שלהם ולקדם את העשייה הארגונית. מועמדים שיש להם ניסיון בהובלת צוותי פיתוח או רקע מעשי ביזמות יכולים לקבל יתרון בקבלה לקורס. כל המועמדים נדרשים לידע ברמה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


תעודת גמר מטעם הטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך מוענקת לבוגרי הקורס שעומדים בכל הדרישות במהלכו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp