קורס צילום דיגיטלי ופוטושופ בטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי צילום?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - צילום דיגיטלי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צילום דיגיטלי ופוטושופ ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון


הופכים לצלמים מקצועיים


אומרים שתמונה אחת שווה לאלף מילים ואכן צילום מיוחד ואיכותי יכול לרגש אותנו ולהעביר סיפור שלם. בעידן הטלפונים החכמים כמעט כל אחד מאיתנו מצלם המוני תמונות מדי יום, אך כדי להיות צלמים מקצועיים יש צורך להחזיק בארגז כלים נרחב ומעמיק יותר. שליטה טובה במצלמה הדיגיטלית יכולה להניב צילומים חד פעמיים ומלאי הבעה, כאשר ניתן להמשיך ולשכלל את הדימוי דרך עריכה מקצועית שלו בתוכנת פוטושופ של בית אדובי.


היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון עורכת קורס צילום דיגיטלי ופוטושופ. המסלול מעניק לתלמידים כלים מעמיקים בתחום הצילום הדיגיטלי שבאים להכשיר אותם כצלמים ולסייע להם לעשות את הצעדים הראשונים לקריירה בתחום. כמו כן, התכנית מספקת ידע על השימוש בתוכנת Photoshop כדי להעשיר את ארגז הכלים של הצלמים. הקורס מתקיים בקמפוס הטכניון שבחיפה ובקמפוס תל אביב.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים לעומק על צילום דיגיטלי ובמקביל דנים בשימוש בתוכנת פוטושופ לעריכת תמונות דיגיטלית ובחשיבותה בעבודתם של צלמים דיגיטליים היום. הם בוחנים את הכלים והאפשרויות שמציעה התוכנה ואת האופן בו משלבים אותה בעבודת הצילום. נוסף על כך, הם לומדים על הדרכים לשימוש באור ודנים בתהליכים שמניעים תמונה, במרכיבים שהופכים אותה למרגשת ולטכניקות מעשיות להפקה של תמונות ייחודיות.


מתכונת הלימוד


הקורס מתפרש על פני כ - 15 מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע אחר הצהריים. סדנאות צילום מעשיות נערכות בימי שישי בשעות הבוקר, בהם התלמידים יכולים להתנסות בשיטות הצילום בעבודה בשטח.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במהלך התכנית כוללים גם:

 

  • גישות אישיות בצילום
  • טכניקות צילום נפוצות
  • תהליכים לבניית תמונה
  • יסודות טכניים של צילום    
  • תוכנת פוטושופ
  • ביקורת עבודות
  • יסודות צילום דיגיטלי    
  • ועוד


סגל הוראה


היועץ האקדמי של התכנית הוא צלם מנוסה שעבודותיו הוצגו בתערוכות ובגלריות בישראל ובעולם. הוא זכה לאורך השנים במספר פרסים על עבודתו בתחום.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מפעילה בית ספר לצילום שבו אפשר ללמוד בקורסים שונים להיכרות עם עולם הצילום. בין הקורסים שמתקיימים בבית הספר נכללים קורס צילום וידאו ועריכה דיגיטלית וקורס להכשרת צלמי סטודיו. היחידה עורכת עוד מבחר תכניות ללימודי תעודה בענפים מבוקשים במשק במטרה לסייע לעובדים לשדרג את הקריירה. מתקיימים קורסים בתחומים כגון יזמות, ניהול, עיצוב, סייבר, נדל"ן ומחשבים.

 


תנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים לרכוש ידע וכלים בסיסיים בצילום דיגיטלי ובעריכה של תמונות בתוכנת פוטושופ. המועמדים צריכים להצטייד במצלמה דיגיטלית שבה שליטה ידנית על החשיפה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ידע בסיסי בהפעלת מחשב. ישנה עדיפות להצטיידות בחצובה.


תעודה


למשתתפים אשר עומדים בכל חובות הקורס, משלימים את מטלות הבית ומגישים את עבודת הסיכום מוענקת תעודת גמר על ידי הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp