קורס ניהול משא ומתן בעולם העסקי ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - ניהול מו"מ.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אסטרטגיות לניהול משא ומתן בעולם העסקי ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון


מניעים בדרך להצלחה


תהליכי משא ומתן הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים ומהסביבה העסקית והם משפיעים עם עובדים ומעסיקים כאחד, על מקדמי פרויקטים, על מוכרים ועל לקוחות. מנהלים צריכים לנהל תהליכי משא ומתן מול גורמים שונים, בהם רגולטורים, נותני שירות וספקים. מטרתו העיקרית של התהליך היא הגעה לשיתוף פעולה שבו משיגים שני הצדדים את התוצאות המרביות והטובות ביותר עבורם. זהו תהליך לא פשוט שמצריך שליטה במיומנויות ניהוליות ואישיות ומחייב התמודדות עם אירועים לא צפויים. דרך לימוד נכון של התהליך ורכישת ארגז הכלים הנכון, ניתן להפוך את התהליך למסודר, ממוקד ומכוון להצלחה.


הקורס לניהול משא ומתן בעולם העסקי שמתקיים ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון חושף את משתתפיו לשפה המקצועית של ניהול משא ומתן ומעניק להם כלים מעשיים להתנהלות במצבים מאתגרים בסביבה הארגונית. הקורס מאפשר למשתתפיו להרחיב את מעגלי הנטוורקינג המקצועיים שלהם ובסיומו הם יכולים להוביל ביעילות רבה יותר תהליכי משא ומתן. הקורס מתקיים בשלוחת היחידה בעיר חיפה.


תכנית הלימודים


לאורך קורס הניהול לומדים המשתתפים כיצד להתמודד באופן יעיל ומוצלח עם שלל מצבי משא ומתן בסביבה העסקית. הם בוחנים דרכים לשיפור התוצאות והביצועים העסקיים ורוכשים כלים לשכנוע ולהנעה לפעולה בעזרת כלי המשא ומתן. כמו כן, הם דנים בדרכים לניהול מתודולוגי של תהליכים מרובי אינטרסים ונושאים, באופן שיכול לרצות את כל הצדדים.


מתכונת הלימוד


התכנית כולל 35 שעות לימוד אקדמיות והיא מחולקת לשבעה מפגשים אשר נערכים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים. היא משלבת התנסות מעשית במיומנויות המשא ומתן במסגרת סימולציות ותרגילים שונים.


נושאי הלימוד


בקורס נלמדים מגוון של נושאים וביניהם גם:

 

  • הגורם האנושי ופיצוחו
  • הכנה ותכנון משא ומתן
  • אסטרטגיות משא ומתן מובילות
  • השפעת מאזן כוח על משא ומתן    
  • תשתיות משא ומתן
  • שכנוע והנעה לפעולה
  • יחסי כוחות או אינטרס    
  • ועוד


סגל הוראה


היועצת האקדמית של התכנית היא עורכת דין בעלת ניסיון רב בליווי וייעוץ בתהליכי משא ומתן. היא בעלת הכשרה אקדמי בתחומי מנהל העסקים בהתמחות פסיכולוגיה ומדעי המדינה.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ והמשך אפשר לקחת חלק בשלל תכניות הכשרה מקצועית בעזרתן יכולים עובדים ובכירים לשכלל את ארגז הכלים שברשותם ולקדם את הקריירה. ביחידה נלמדים קורסים בתחומים כגון מחשבים, ניהול, יזמות עסקית, נדל"ן וסייבר. בין הקורסים: קורס ניהול המשאב האנושי, קורס ניהול פרויקטים, קורס הכנה לבחינת PMP, קורס הנדסת איכות וקורס מידענות.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למנהלים מתחומים שונים וכן לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שברצונם להרחיב את הכלים שברשותם בתחום ניהול משא ומתן. במסגרת תנאי הקבלה, עליהם להיות בעלי ניסיון מקצועי מוכח של שלוש שנים לפחות ולהיות בעלי רקע במשא ומתן מול ספקים ולקוחות.


תעודה


לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל החובות במסגרת הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור