תנאי קבלה במכללה האקדמית אחוה

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית אחוה

תנאי קבלה המכללה האקדמית אחוה


כיצד מתקבלים למכללה האקדמית אחוה?


במכללה האקדמית אחוה, שנמצאת בקרבת גדרה, אפשר ללמוד בשלל מסלולי לימוד לתואר הראשון ולתואר השני בתחומי המדעים ובחינוך. המכללה מעודדת את הסטודנטים למצוינות, ליצירתיות ולביקורתיות והיא שואפת להכשיר אותם לתפקידים מובילים בשוק העבודה.


אלה תנאי הקבלה ללימודים במכללה האקדמית אחוה:


לתשומת לבך, נכונות המידע עשויה להשתנות מעת לעת, לפי הנחיות מכללת אחוה והמועצה להשכלה גבוהה. מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד לקבלת מידע מדויק על תנאי קבלה. הסתמכות על המידע המוצג בעמוד זה היא על אחריותך האישית בלבד.


בית הספר למדעים


לימודי מדעי החיים


המועמדים ללימודי מדעי החיים נדרשים להיות בעלי בגרות מלאה וציון סכם של 550 לפחות. כמו כן עליהם להציג בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון לפחות 70. בעלי ממוצע בגרויות 95 ומעלה שברשותם 4 יחידות בבגרות באנגלית בציון 70 ומעלה, בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ובגרות במקצוע מדעי נוסף ברמת 5 יחידות יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי. מי שאינם עומדים ברף הנדרש יכולים ללמוד במכינה ייעודית למדעים.


לימודי מערכות מידע


כדי להתקבל ללימודי מערכות מידע יש צורך בזכאות לבגרות מלאה שכוללת 4 יחידות באנגלית ו4 יחידות בבגרות במתמטיקה בציון 85 או ברמת 5 יחידות בציון 75 ומעלה. ציון הסכם הנדרש הוא 550 ומעלה. יש צורך בסיווג לאנגלית ברמת בסיסי ומעלה. מכינת רענון במערכות מידע מוצעת למי שאינם עומדים בסף המבוקש.


לימודי פסיכולוגיה


הקבלה ללימודי הפסיכולוגיה היא למי שברשותם סכם 550 ומעלה, בגרות מלאה וציון של 70 ומעלה בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד. ניתן להתקבל גם ללא צורך בפסיכומטרי כאשר ממוצע הבגרויות הוא 100 ומעלה וברשות המועמדים בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה, 4 יחידות בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ובגרות במקצוע מורחב בנוסף ברמת 5 יחידות בציון של לפחות 80. במכללה מפעילים מכינה ייעודית לפסיכולוגיה למי שאינם עומדים בתנאים.


לימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה


ללימודים הרב תחומיים במכללה מתקבלים בעלי בגרות מלאה במוצע 85 לפחות ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות. ניתן להתקבל גם על סמך פסיכומטרי 400 ומעלה ובגרות מלאה ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות. בני שלושים ומעלה יכולים ללמוד במכינת 30+ או להציג ציון סכם של 400 לפחות. בני 40 ומעלה אינם נדרשים לציון בפסיכומטרי או בבגרויות ומתקבלים על סמך מכינה ייעודית.

 

בית הספר לחינוך

 


לימודי חינוך לגיל הרך ולימודי חינוך לבית הספר היסודי


ללימודי חינוך לגיל הרך וללימודי חינוך לבתי ספר יסודיים ניתן להתקבל לפי זכאות לבגרות בממוצע של לפחות 90, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ו - 5 יחידות במקצוע מורחב. אפשר להתקבל גם לפי ציון התאמה של 535 ומעלה. בוגרי מכינה ייעודית בחינוך שממוצע הציונים שלהם 92 ומעלה מתקבלים אף הם.


לימודי חינוך על יסודי


למסלול לימודי חינוך לבתי ספר על יסודיים מתקבלים על סמך ציון התאמה 535 לפחות או זכאות לבגרות בממוצע של 92 ומעלה, בגרות באנגלית בהיקף 4 או 5 יחידות לימוד ומקצוע נוסף מורחב ברמת 5 יחידות. אפשר להתקבל גם על סמך ממוצע 92 במכינה לחינוך. מי שמעוניינים להתקבל ללימודי הוראת מתמטיקה במסלול זה צריכים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד.


לימודי הוראת אנגלית


המעוניינים להתקבל ללימודי הוראת אנגלית נדרשים לציון התאמה של 535 ומעלה, או לבגרות מלאה בממוצע 92. בשני מסלולי הקבלה יש צורך בבגרות באנגלית בהיקף 4 יחידות בציון 75 לפחות או 5 יחידות בציון 70 ומעלה ובמקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות. נוסף על כך על המועמדים להציג ציון של 100 ומעלה בפרקי האנגלית בפסיכומטרי או בבחינת אמיר"ם, או ציון 200 לפחות בבחינת אמי"ר.


לימודי חינוך מיוחד


כדי להתקבל ללימודי חינוך מיוחד נדרש ציון התאמה של 550 ומעלה. לחלופין, על המועמדים להציג זכאות לבגרות בממוצע 93 לפחות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ומקצוע מורחב ברמת 5 יחידות. מכינה ייעודית לחינוך מוצעת למי שלא עומדים בתנאים, יש לעבור אותה בציון של 93 ומעלה.


מסלול לדוברי ערבית


למסלול לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי הוראה ביסודי או להוראת מדעים לדוברי השפה הערבית מתקבלים בעלי ציון התאמה 535 לפחות, או מי שברשותם בגרות מלאה בממוצע 90 ומעלה ובגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות. כמו כן, הם נדרשים לציון של לפחות 80 בבגרות בערבית ברמת 3 יחידות או ציון 70 ומעלה ברמת 4 יחידות. הקבלה להתמחות בהוראת מדעי הטבע ביסודי היא לבעלי מקצוע מדעי בבגרות בהיקף 5 יחידות בציון 75 לפחות. מתקיימת גם מכינה משולבת לדוברי ערבית.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אחוה

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית אחוה

קבלה לתואר ראשון בעברית
מורה עברית
ללא תגובה
מכינה להשלמת שעות באמנות
אביטל
ללא תגובה
האם אפשר להחליף קורס חובה אחד באחר?
N
ללא תגובה
איזה קורסים מוכרים לגמול השתלמות?
ענת אהרן
ללא תגובה
חינוך מיוחד - שינוי שכבת גיל
הילה
1 תגובות
תואר ראשון רב תחומי
עליסה מרוז
ללא תגובה
מה תנאי הקבלה לקלינאות תקשורת?
אורית
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp