לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - הנדסאי תעו"נ וייצור.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור במכללה הטכנולוגית באר שבע


יוצרים קידמה בתעשייה


התפתחויות הטכנולוגיה שינו באופן משמעותי את האופן בו מתנהלים תהליכי הייצור בתעשייה. היום יישומים ממוחשבים אחראיים במקרים רבים על תהליכים אלה ויש צורך לשלוט בידע טכני מתאים כדי לנהל בהצלחה את תהליכי הייצור ומכאן גם את רווחי הארגון או המפעל. בתעשייה של היום יש ביקוש רב להנדסאים שמומחים בענפי הייצור, אשר יכולים לסייע לקדם את הפעילות השוטפת, לפקח על איכותה וכן לפתח כלים חדשניים לצמיחה עתידית של התחום.


המכללה הטכנולוגית באר שבע מציעה לתלמידים שמעוניינים ללמוד כיצד לשפר תהליכי ייצור ועבודה בתעשייה ללמוד בתכנית ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור. תכנית זו מעניקה ידע רב על שיטות ייצור מתקדמות והיא פותחת מגוון של דלתות בתעשייה. הבוגרים יכולים להשתלב בענפים כגון ניהול ייצור, פיקוח ותכנון, חקר שיטות עבודה, תפעול מערכות תומכות ייצור, ניהול שרשראות אספקה, ניהול פרויקטים ואפיקים נוספים.


תכנית הלימודים


תכנית לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות זו מאפשרת לסטודנטים להתמקד בענף התפ"י (תכנון ופיקוח על הייצור) וכן לדון באפשרויות לניהול מוצלח של פרויקטים בתעשייה ולשיפור של תהליכי עבודה בארגונים, בדגש על כלים ממוחשבים לייעול העבודה כגון יישומי ERP. במהלך התכנית לומדים על היבטים במדידה והערכה של עבודה ובניהול איכות של הייצור וכן סוקרים סוגיות בענפים משיקים כגון רכש, מימון, שיווק וכלכלה.


מתכונת הלימוד


היקפם של הלימודים בתכנית הנדסאים זו הוא כ - 2176 שעות לימוד. הלימודים נפרשים על פני שנתיים, במסלול המורכב מארבעה סמסטרים. אפשר ללמוד גם במסלול מיוחד שכולל שישה סמסטרים, כולל סמסטרים בחודשי הקיץ. התלמידים משתתפים בקורסים עיוניים וגם לוקחים חלק בעבודה פעילה במעבדות המכללה. בשנה האחרונה הם עורכים פרויקט גמר בתחום הייצור.


נושאי הלימוד

 

 • רובוטיקה תעשייתית
 • מדידת עבודה
 • מערכות ייצור גמישות
 • הנדסת שיטות
 • ניהול פרויקטים
 • בקרת איכות סטטיסטית
 • תכן מערך מפעלים
 • ראייה ממוחשבת בתעשייה
 • ייצור בסיוע מחשב   
 • הצגה אפקטיבית ודיווח טכני   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללה טכנולוגית זו פועלות מגמות רבות ללימודי ההנדסאי. בין המסלולים שאפשר ללמוד בה נמנים לימודי הנדסאי סייבר, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי עיצוב מדיה ולימודי הנדסאי קירור ומיזוג אוויר.


תנאי קבלה


תנאי קבלה ללימודי הנדסאים מוכתבים על ידי מה"ט והם כוללים תעודת בגרות מלאה. גם במקרים בהם למועמדים תעודת בגרות חלקית ניתן להתקבל, כאשר ברשותם ציון עובר לפחות בבגרות בעברית ברמת 2 יחידות, בבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות ובבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות. מועמדים בוגרי מכינה 30+ ומכינה טכנולוגית להנדסאים מתקבלים אף הם לתכנית.


תעודה


לבוגרי התכנית ניתנת דיפלומת "הנדסאי תעשייה וניהול מגמת משנה בניהול מערוכת ייצור" על ידי מה"ט והמכללה הטכנולוגית באר שבע.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp