לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - הנדסאי תעשייה וניהול ולוגיסטיקה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בלוגיסטיקה במכללה הטכנולוגית באר שבע


כלים ליעילות וגם לרווחיות


ענפי המסחר משתנים בקצב מהיר והדינמיקה הזו יצרה גם תמורות משמעותיות בתחום הלוגיסטיקה. ניהול יעיל של מערכי הלוגיסטיקה והרכש יכול לסייע לארגונים לחסוך בהוצאות ולהעלות את רמת האיכות של המוצרים והשירותים שניתנים ללקוחות. מסיבה זו ארגונים משקיעים מאמצים רבים לפיתוח של מערך השילוח והלוגיסטיקה שלהם וליישום של טכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח את יעילותו ועמידותו.


מי שמעוניינים ללמוד כיצד לשפר ולייעל את תהליכי התכנון והניהול של ענף הרכש והשילוח הבין לאומי יכולים ללמוד בתכנית ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה ורכש במכללה הטכנולוגית באר שבע. מסלול זה שואף לתת מענה לביקוש רב שנוצר לאחרונה להנדסאים אשר מומחים בלוגיסטיקה בתעשייה. הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקי תעסוקה, כגון בחברות שילוח ולוגיסטיקה, בתעשייה הרפואית והביטחונית ובענפי מסחר נוספים.

 


תכנית הלימודים


הסטודנטים במגמה זו ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול שמים דגש על מודלים בסחר בין לאומי, בתחום השילוח הבין לאומי, תקנות הייבוא והייצוא וכן תהליכים ברישוי ובמכס. הם לומדים כיצד לשפר תהליכים ומטלות בתעשייה ובתחום השירותים דרך ייעול של המערך הלוגיסטי בהם. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות לניהול של מערכות רכש ומערכות מלאי בדגש על טכנולוגיות ממוחשבות שבאות לקדם את הענף.


מתכונת הלימוד


הלימודים נפרשים על פני כשנתיים והם כוללים ארבעה סמסטרים, בסך הכל היקפם הוא כ - 2176 שעות לימוד. הסטודנטים משתתפים בשיעורים תיאורטיים וגם מתנסים בעבודה מעשית במעבדות המכללה, שם הם יכולים לעשות שימוש בציוד טכנולוגי ובתוכנות מחשב. בשנה האחרונה עורכים פרויקט גמר בו מדמים מצבים מן התעשייה.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במסגרת התמחות זו אפשר למנות:

 

  • מימון וניתוח כדאיות
  • ניהול מערכות אחזקה
  • מערכת ERP
  • מערכות וטכנולוגיות מידע
  • הנדסת שיטות
  • מערכות מלאי ממוחשבות
  • אסטרטגיה בתכנון לוגיסטי
  • ניהול מחסנים והפצה   
  • היבטים חוקיים בניהול הלוגיסטי    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית באר שבע היא מכללה להכשרת הנדסאים בה פועלות מגוון מגמות לימוד. ניתן ללמוד בין היתר בלימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי כימיה ולימודי הנדסאי סייבר. במסגרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור.

 


תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי ההנדסאי תואמים את דרישות מה"ט ודורשים מן המועמדים תעודת בגרות מלאה. לחלופין מתקבלים גם בעלי בגרות חלקית כאשר הם מחזיקים בציון עובר בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד ובבגרות בהבעה עברית ברמת 2 יחידות לימוד. גם בוגרים של מכינה טכנולוגית להנדסאים יכולים להתקבל לתכנית זו.


תעודה


דיפלומת "הנדסאי תעשייה וניהול מגמת משנה רכש ולוגיסטיקה" ניתנת לבוגרים שעומדים בכל התנאים מטעם מה"ט והמכללה הטכנולוגית באר שבע.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp