לימודי הנדסאי סייבר במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - הנדסאי סייבר.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי סייבר במכללה הטכנולוגית באר שבע - הנדסאי תוכנה בהתמחות סייבר


המגנים בזירה הווירטואלית


ככל שרשת האינטרנט הולכת ומתפתחת כך גם דפוסי הלוחמה הקיברנטית, או הלוחמה ברשת, הולכים ומשתכללים. הלוחמים בזירת הסייבר נאלצים להתמודד עם התקפות ויראליות מתוחכמות יותר ויותר מדי שנה, מתקפות אשר מהוות איום מהותי על מוסדות מדיניים, ארגונים עסקיים ומסגרות נוספות. מומחי הסייבר אחראיים על פיתוח אמצעי ההגנה המתקדמים והיעילים של העתיד, שיכולים לסייע בהצלחה מול האיומים של מחר. בשוק של היום ישנה דרישה הולכת וגוברת לאנשי סייבר וזירת ההייטק משוועת למומחים בענף.


מי שמעוניינים להשתלב במקצוע טכנולוגי מבוקש שמשלב בין חומרה ותוכנה יכולים ללמוד במסלול לימודי הנדסאי תוכנה בהתמחות סייבר של המכללה הטכנולוגית באר שבע. מסלול התמחות זה בלימודי הנדסאי תוכנה מעניק שלל מיומנויות תכנות, הגנה והתקפה לסטודנטים ומכין אותם להשתלבות במגוון תפקידים. הבוגרים יכולים לשמש מפתחים, מתכנתים, מנהלי פרויקטים במחשוב וב - QA, מתכנני רשתות, מפתחי אתרים וכן מומחים בתחום הסייבר ואבטחת המידע.


תכנית הלימודים


תכנית זו ללימודי הנדסאים מעניקה לסטודנטים ידע וכלים אנליטיים בתחומי התוכנה ובהגנת מידע בזירת הסייבר. הם לומדים לזהות אנומליות ותקיפות, מכירים שיטות קריפטוגרפיה וגישות באבטחת רשתות ולומדים על דרכים להגנה במרחב הרשת. כמו כן, הם מרחיבים את ידיעתם בשפות תכנות כגון ג'אווה, שפת C, שפת C++ ואסמבלר. בהמשך, הם לומדים על בסיסי נתונים ומערכות הפעלה וכן על תחזוקתם של מחשבים ורשתות, תוך שהם שמים דגש על תהליכים בתחום הסייבר וההגנה.


מתכונת הלימוד


הלימודים במגמה זו נפרשים על פני ארבעה סמסטרים והם כוללים 2176 שעות לימוד, הם מתקיימים במסלול לימודי יום. הם כוללים שיעורים עיוניים יחד עם עבודה מעשית והתנסות במעבדות מחשבים שם מכירים את טכנולוגיות הסייבר ומתנסים בכתיבת תכניות בשפות תוכנה שונות. לקראת סיום התכנית הם עורכי פרויקט גמר בהנחיה של הסגל.


נושאי הלימוד

 

 • שפת התכנות פייתון
 • מבני נתונים
 • תכנות תשתיות רשת
 • תחזוקת PC
 • קריפטוגרפיה והצפנה
 • תכנות בשפת C
 • הגנת רשתות תקשורת
 • טכנולוגית WEB
 • אבטחת מערכות הפעלה
 • זיהוי תקיפות סייבר    
 • ניתוח תוכנה מונחה עצמים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


לימודי הנדסאי של המכללה הטכנולוגית באר שבע מתקיימים במגמות לימוד רבות נוספות. בין המסלולים שניתן ללמוד במכללה נכללים לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי כימיה ולימודי הנדסאי בניין. פועלת עם מכינה טכנולוגית למי שמעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודי הנדסאים יש צורך בבגרות מלאה. גם בעלי בגרות חלקית יכולים להתקבל ללימודים אם ברשותם ציון עובר בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות ובבגרות במקצועות ההבעה העברית ברמת 2 יחידות לימוד. מתקבלים גם בוגרי מכינה טכנולוגית להנדסאים.


תעודה


הבוגרים זכאים לקבל דיפלומת הנדסאי תוכנה סייבר מטעם המכללה הטכנולוגית באר שבע.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp