קורס צילום ועריכת וידאו במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי תקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - קורס צילום ועריכה.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צילום ועריכת וידאו בעולם הדיגיטלי במכללה הטכנולוגית באר שבע - המרכז להשתלמויות והכשרה מקצועית


יוצרים הצלחה על המסך


מסרטון פרסומי קצר ועד לשובר קופות זוכה פרסים, תהליך יצירתם של סרטים כולל שלבים רבים ודורש היכרות עם עקרונות קולנועיים מגוונים. מאז ימיו הראשונים של הקולנוע התגבשו סגנונות יצירה שונים, טכניקות מקצועיות וז'אנרים רבים, ואלה מסייעים גם ליוצרים של היום בדרכם המקצועית, במציאת השראה ובשלבים הטכניים של היצירה.


הפקת סרטים או סדרות משלבת יחד שלל אנשי צוות. אלה כוללים את התסריטאי שמכתיב את קווי העלילה, הצלם שמתפעל את ציוד הצילום, העורך שהופך את רצף החומר המצולם למקשה קוהרנטית ויצירתית וכן הבמאי שמוביל את החזון האמנותי ומכווין את כל אנשי הצוות לאורך הדרך.


במכללה הטכנולוגית באר שבע מתקיים קורס צילום ועריכת וידאו בעולם הדיגיטלי. תכנית זו מקנה למשתתפיה סל נרחב של מיומנויות טכנולוגיות ויצירתיות שיחד מאפשרות ליצור מגוון של סרטים ותוצרי מדיה. הקורס נוגע בתהליכי צילום, עריכת וידאו, כתיבה ועוד שלל מקצועות. לאורך הקורס צוברים כישורים פרקטיים וגם מגבשים תיק עבודות מקצועי. לאחר תום ההכשרה הבוגרים יכולים לפנות להשתלב בשלל אפיקים בעולם המדיה המשודרת והמדיה החדשה ולפעול בערוצי תקשורת, באולפנים, במדיה הדיגיטלית ובעוד מבחר אפשרויות שמציב עולם התקשורת הישראלי.

 


תכנית הלימודים


לאורך תכנית זו המשתתפים רוכשים כלים מקצועיים, רעיוניים וטכניים שנדרשים בתהליך היצירה של סרטים, סדרות ותכניות טלוויזיה משלל סוגים. המשתתפים מתוודעים לשלבים בעבודתם של צלמים, עורכים ואנשי מדיה ולומדים על האופן בו ניתן לתרגם רעיון מקורי לסרט מוגמר. הם לומדים על כתיבת תסריט לסוגות סרטים שונות, לרבות סרטים עלילתיים, סרטים דוקומנטריים וסרטים פרסומיים ובוחנים את הציוד הטכני שבו משתמשים לאורך תהליך ההפקה.


מתכונת הלימוד


אורכו של מסלול זה הוא כ - 330 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים ללמוד באחת משתי מתכונות שמציע מוסד הלימוד, הם יכולים לבחור בקורס בוקר שבו מתקיימים שיעורים פעם בשבוע, או בקורס ערב שבו נערכים שני שיעורים במהלך השבוע.


הקורס נחלק לשני שלבים, השלב בראשון, הכולל כ - 135 שעות לימוד מוקדש ללימודים עיוניים והשלב השני שבו כ - 195 שעות לימוד מתמקד בעבודה מעשית ותרגול של מקצועות הצילום. במסגרת הקורס התלמידים מתנסים בפועל בתהליכי צילום, עריכה, הפקה, כתיבת תסריט, בימוי ומקצועות נוספים שחיוניים בתהליך יצירת סרטים וסרטונים. הם מתנסים בתפעול של ציוד מקצועי הכולל מצלמות, ציוד סאונד והקלטות, תאורה, ציוד עריכה מקצועי ומכשור נוסף. הקורס משלב גם סיורים לימודיים מקצועיים באולפנים ובחברות תקשורת.


לקראת סיומו של הקורס, התלמידים עורכים פרויקט גמר מעשי ובו הם יוצרים סרט עלילתי או תיעודי קצר, או סרטון פרסומי. במהלך הפרויקט הם מתנסים בכל השלבים שכרוכים בהפקת הסרטים, החל מכתיבת התסריט, דרך הבימוי והצילום בשטח ועד לעריכה של הסרט וקבלת תוצר מוגמר. במהלך הקורס בונים תיק עבודות אותו ניתן להציג בהמשך הדרך המקצועית.


על מוסד הלימוד


המרכז להשתלמויות של המכללה הטכנולוגית באר שבע עורך מגוון רחב של הכשרות מקצועיות בענפים המבוקשים בשוק העבודה הישראלי. בחטיבת העיצוב, הצילום והתכנון מתקיימים קורסים כגון קורס צילום למתחילים, קורס צילום למתקדמים קורס עיבוד תמונה וקורס עיצוב גרפי וחוויית משתמש. כמו כן מתקיימים קורסים שונים ללימוד תוכנות גרפיקה מוכרות, בהם קורס תוכנת אוטוקאד, קורס שרטוט בתכנית רוויט, קורס תוכנת סולידוורקס וקורס סקצ'אפ.


נוסף על כך, נלמדים במרכז ההשתלמויות קורסים בענפים כגון סייבר, מחשבים, ניהול, תעשייה, חשמל ובטיחות, אשר מתאימים הן לבעלי מקצוע שמעוניינים לקדם עצמם מבחינה מקצועית והן למשתתפים שמחפשים לעבור הסבה מקצועית לתחום מבוקש. המכללה עורכת גם תכניות לימודי הנדסאים, אשר מעניקות דיפלומת הסמכה מטעם מה"ט שמאפשרת השתלבות בשלל אפיקים בתעשייה הישראלית.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לעובדים בתחומי יחסי הציבור והשיווק, לעובדים במחלקות דוברות ולעובדים בתחומים משיקים נוספים אשר מעוניינים לקבל כלים מקצועיים בתחומי הצילום והעריכה ולהשתלב בהם באופן מקצועי. כמו כן, הוא יכול להתאים לבעלי עסקים שברצונם לקדם את העסקים או השירותים שלהם באמצעות המדיה המשודרת והחדשה.


תעודה


בוגרים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם בקורס ועומדים בכל הדרישות זכאים לקבל תעודת גמר שמוענקת על ידי המכללה הטכנולוגית באר שבע.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

ssssssssss

פורום לימודי תקשורת

האם לימודי עיתונאות הם פרקטיים?
רותם
1 תגובות
מה שואלים בראיון אישי במכללת ספיר?
מיטל
1 תגובות
לימודי פסיכולגיה ואח״כ תואר שני בתקשורת
נועה
3 תגובות
דו חוגי במשפטים ותקשורת
שי
1 תגובות
מה כדאי לשלב עם תואר בתקשורת
אור
2 תגובות
איפה בצפון מומלץ ללמוד תקשורת?
אוריאן
2 תגובות
התלבטות בין תואר בפסיכולוגיה עם שיווק ולימודי תקשורת
נועה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי תקשורת

רענן שקד
המפתח להשתלבות בגופי תקשורת לחסרי ניסיון הוא יצירת קשר עם עורכים רלבנטיים, לבוא עם הצעות לכתבות או פרויקטים ובעיקר ליזום – פגישות, רעיונות, קונספטים. צריך לא לחשוש ולהציע את עצמך.
כדי להתבלט בתעשיית התקשורת צריך לזהות את הקול הייחודי שלך ואז לפתח אותו. חשוב לזהות מה הפרסונה היוצרת שלך, מה מייחד אותה ופשוט לדבוק בה, לשכלל אותה ולעשות איתה כמה שיותר. עם הזמן הקול שלך הופך להיות מזוהה ואנשים מתחילים לעקוב אחרייך. במונחים שיווקיים, מדובר על בנייה של מותג אישי, אבל המותג הזה חייב להתבסס על הקול הייחודי שאנחנו מביאים.
רענן שקד
עיתונאי
Whatsapp Whatsapp