תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול בעידן דיגיטלי במרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הבינתחומי - תואר שני במנהל עסקים וניהול בעידן דיגיטלי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני MBA במנהל עסקים בהתמחות ניהול בעידן דיגיטלי במרכז הבינתחומי הרצליה

 

השוק העסקי של ימינו מתחדש בקצב מהיר במיוחד ועבור מנהלים ובכירים שינויים אלה מלווים בהחלטות חדשות ומורכבות שיש לקבל. כדי להוביל את הארגונים שלהם להצלחה, עליהם לשלוט בשיטות חדשניות ומתקדמות, להכיר כלים דיגיטליים חדשניים ולדעת לנווט בסביבה הדיגיטלית והדינמית.


במרכז הבינתחומי הרצליה מתקיימת תכנית MBA בהתמחות ניהול בעידן דיגיטלי. מסלול התואר השני במנהל עסקים מתמקד בהקניית כלים מתחום החדשנות, הפיננסים, האסטרטגיה וניהול הלקוחות שנחוצים לניהול ארגונים והעברתם טרנספורמציה דיגיטלית. בתכנית יכולים מנהלים מנוסים לרכוש ידע וכלים ולפתח ביטחון להובלת יוזמות דיגיטליות.

 

תכנית הלימודים


סטודנטים בהתמחות זו בתואר השני במנהל עסקים לומדים כיצד לנתח בעיות ניהוליות וליישם תהליכים ומתודות בקבלת החלטות. הסטודנטים יכולים להתמקד באשכול ידע או לבחור בקורסים מתוך כמה אשכולות שונים, בתחומים כגון ניהול אסטרטגי, ניהול לקוחות, ניהול חדשנות במציאות משתנה וניהול פיננסי מתקדם.


בשנה הראשונה במסלול הסטודנטים לומדים קורסי ליבה בענפים שיווק, מימון, חשבונאות, משאבי אנוש ואסטרטגיה. בשנה השנייה בוחרים משלל קורסים מתקדמים שדרכם עוסקים בסוגיות מגוונות מהעולם העסקי בעידן הדיגיטלי. סטודנטים המעוניינים להעמיק את הידע שברשותם בתחום המימון יכולים לבחור גם קורסים מתוך תכנית הלימוד בכלכלה פיננסית.

 

מתכונת הלימוד


התכנית מתקיימת במתכונת Part Time, בה מתקיימים שיעורים בשעות הערב באחד מימי השבוע וכן בימי שישי בבקרים.


בתכנית קורסים עיוניים וכן קורסים מעשיים שבהם הסטודנטים לוקחים חלק בסימולציות עסקיות ומתנסים באופן פרקטי בהתמודדות עם אתגרים בתחומים כגון אסטרטגיות שינוי דיגיטלי, טכנולוגיות פינטק, אסטרטגיות לגיוס ולשימור של לקוחות בעידן הדיגיטלי ועוד.


סטודנטים בתכנית יכולים לקחת חלק בנסיעה לימודית לניו יורק, במהלכה מבקרים בחברות, סטארט אפים, מרכזי חדשנות ואקסלרטורים ונפגשים גם עם יזמים ישראלים שפועלים בניו יורק. מטרת הסיור היא לחשוף את הסטודנטים לשלל הזדמנויות למיזמים וחברות בעיר.


לצורך פיתוח אישי של הסטודנטים, באפשרותם לקחת חלק בתכנית המנטורים במוסד הלימוד. זוהי תכנית אקסטרה קוריקולום שנפתחת בסדנת מנהיגות ובהמשך השנה כוללת פעילויות דרכן ניתן להתאים את חוויית הלמידה לתחומי העניין האישיים ולנצל את הפוטנציאל האישי. סטודנטים מצטיינים יכולים לקבל הכוונה ממנהלים בכירים.

 

נושאי הלימוד

 

 • שיווק דיגיטלי
 • יצירתיות שיטתית
 • ניהול סיכונים פיננסיים
 • אופציות וחוזים עתידיים
 • טרנספורמציה דיגיטלית
 • חדשנות בשווקים הפיננסיים
 • אסטרטגיה עסקית בעולם הדיגיטלי
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במרכז הבינתחומי הרצליה מתקיימים מסלולים נוספים בתחום בהם תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נדל"ן ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס AI&Big Data. קיימות גם תכניות MBA Global, שמתקיימות בשפה האנגלית ובהן אפשר להתמחות בענפים כגון חדשנות ויזמות או אסטרטגיה ופיתוח עסקי. ניתן למצוא גם מסלול לתואר שני במנהל עסקים בשנה ותכנית בשפה האנגלית בה מתמקדים בחדשנות במערכת הבריאות.


כמו כן ניתן ללמוד במוסד זה בתכניות נוספות לתואר שני ולתואר שלישי. בין התחומים לתואר מוסמך ניתן למצוא משפטים, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, תקשורת, ממשל ועוד. קיימים גם מסלולים בין לאומיים שנלמדים באנגלית ובהם לוקחים חלק סטודנטים מהארץ ומהעולם.


במוסד הלימוד פועל מרכז לקריירה, שבו יכולים הסטודנטים לקבל שירותים שונים כגון יצירת קשר עם חברות הייטק וארגונים בענפים נוספים לאיתור של הזדמנויות עסקיות, ייעוץ תעסוקתי, פלטפורמות נטוורקינג ומפגשים עם מעסיקים.

 

תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה למועמדים שברשותם ניסיון ניהולי קודם שברצונם להתקדם לתפקידים בכירים בענפי הפיננסים והשיווק ולרכוש את הידע והכלים להובלת עסקים להצלחה בעידן הדיגיטלי.


בין תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים, יש צורך בלפחות שלוש שנים של ניסיון תעסוקתי רלבנטי ממועד סיום התואר הראשון וכן ממוצע של לפחות 80 בתואר הראשון. מי שממוצע התואר הראשון שלהם נמוך מהרף הנדרש יכולים להציג ציון גבוה במבחן GMAT.


בתהליך הקבלה שני שלבים. ראשית עוברים המועמדים מיון על סמך נתונים כגון ציונים בתואר הראשון וניסיון מקצועי. מועמדים שעוברים שלב זה ממשיכים לשלב הבא, שבו הם מוזמנים לראיון קבלה לפי שיקולי וועדת קבלה.

 

תעודה


לסטודנטים המשלימים בהצלחה את התכנית מוענק תואר שני MBA מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
מנהל עסקים לתואר שני עם התמחות בהתנהגות ארגונית
הילה גואטה
1 תגובות
יש בשוק העבודה העדפה ללימודי מנהל עסקים על ניהול משאבי אנוש?
זוהר
1 תגובות
מנהל מערכות חינוך במרכז הארץ
לירן חגבי
1 תגובות
לימודים ניהול עסקי ושיווק
Shahar Gershon
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp