תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בהשפעה ותודעה בדיגיטל באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בהשפעה ותודעה בדיגיטל באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בהשפעה ותודעה בדיגיטל BA באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

 

חזון ויזואלי

 

מאז ומתמיד התקשורת מנהלת את העולם, היא הכלי להפצת מידע, להעברת מסרים ולהעלאת תכנים לסדר היום. בעידן הדיגיטלי ערוצי התקשורת הפכו לזמינים יותר ולנזילים יותר, הם הכר לפריצת מהפכות והתוכן המועבר בהם מגיע למיליוני אנשים בכל רחבי העולם. התקשורת היא האמצעי העיקרי להעברת תכני פרסום ושיווק והיא זו אשר קובעת טרנדים, הצלחה של מוצרים או מפלתם.

 

תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בהשפעה ותודעה בדיגיטל ממנף את הטלוויזיה ואת האינטרנט למטרותיו. בהתמחות זו בתואר הראשון בתקשורת לומדים על ההשפעות של תכנים ויזואליים מבחינה פסיכולוגית, על ההשפעה של הנראות והעיצוב וכיצד לנצל את הידע הזה לטובת קידום תכנים.

 

תכנית הלימודים

 

תואר ראשון זה באוניברסיטת רייכמן מכשיר את הסטודנטים על אמצעי התקשורת השונים הקיימים כיום, על שיטות לנצלם לטובת מטרות שונות ועל היחסים בין ערוצי התקשורת השונים לבין הממסד מצד אחד לבין הציבור מצד שני בעזרת קורסים כמו פסיכולוגיה חברתית ותיאוריות ומודלים בתקשורת.

 

בהתמחות בתוכן ויזואלי הסטודנטים מקבלים את הכלים כדי ליצור, ליזום ולנהל תכני וידאו לפלטפורמות השונות. הם לומדים על טכניקות לפיתוח ולהפקת פרויקטים והם נפגשים עם אנשי מקצוע מעולם התוכן המלמדים אותם את רזי המקצוע והתעשייה.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה כלליים, קורסי חובה בהתמחות תוכן ויזואלי, קורסי בחירה, קורסי סמינר וסדנות.

 

 

נושאי לימוד

 

 • תקשורת, תרבות וחברה
 • מבוא לתעמולה
 • מבוא לתקשורת פוליטית
 • מוזיקה כתקשורת
 • כתיבה לפורמטים עלילתיים
 • ילדים ונוער במדיה
 • טרנדים עכשוויים בתקשורת
 • יסודות החשיבה ההומניסטית
 • עיצוב טכנולוגיות חדשות    
 • היבטים חברתיים ותרבותיים של האינטרנט    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

אוניברסיטת רייכמן היא מוסד אקדמי להשכלה גבוהה המאפשרת מגוון רחב של מסלולי לימוד במתכונת בינתחומית המשלבות עסקים, משפט, מדיניות וטכנולוגיה. תכניות הלימוד משלבות בין התיאוריה לבין ההלכה למעשה בהדגשת ערכי היסוד של חברה חופשית ומתוקנת שבה לכל אדם יש הזכות למימוש עצמי, וכך הן מכשירות את אנשי המפתח והמנהיגים העתידיים של ישראל. אפשר ללמוד במגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ולתואר שני ובהם לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, לימודי ממשל ולימודי משפטים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר ראשון בתקשורת צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. הקבלה ללימודים נעשית על סמך ציון משקולל של השניים לפי הנוסחה של אוניברסיטת רייכמן. ישנה העדפה למועמדים בעלי ממוצע ציוני בגרויות גבוה ולמועמדים בעלי ציון גבוה בבחינת הפסיכומטרי.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תואר בוגר בתקשורת מטעם אוניברסיטת רייכמן.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר יכולים להמשיך לתארים מתקדמים והם משתלבים במגוון תפקידים בתעשייה, ובהם עורכי תוכן, מפתחי פורמטים, מנהלי תוכן דיגיטלי, יזמי מדיה בדיגיטל, מפיצי תכני וידאו ברשתות החברתיות ועוד.

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)