התכנית המיוחדת לבעלי תארים בבית הספר למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה

המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה

התכנית המיוחדת לבעלי תארים בבית הספר למשפטים - המרכז הבינתחומי הרצליה


לצעוד לעבר עולם המשפט


לתחום המשפט יש נגיעה במישורים ובענפים רבים במשק, הוא רלבנטי לעובדים בתחום הפיננסי והחשבונאי שנדרשים להכיר חקיקה עדכנית, וכן הוא יכול לסייע לעובדים בתחומים כגון שיווק ותקשורת להתנהל באופן נבון יותר בכל הנוגע לחוזים. זהו תחום מורכב ורב גוני שמציע אפשרויות רבות לקריירה, גם למי שמגיעים מתחומי ידע שונים.


אקדמאים בעלי הישגים גבוהים אשר מעוניינים לפנות לקריירה בעולם המשפט יכולים ללמוד בתכנית המיוחדת לבעלי תארים שמציעים בבית הספר למשפטים של המרכז הבינתחומי הרצליה. מסלול לימודי המשפטים לאקדמאים, אשר מיועד לאקדמאים מצטיינים במיוחד, מעודד את תלמידיו למצוינות ושואף לספק להם מגוון כלים משפטיים עכשוויים לקידום הקריירה.


תכנית הלימודים


התכנית חושפת את תלמידיה למגוון רחב של שיטות משפט, חוקים ותהליכים משפטיים. האקדמאים במסלול זה ללימודי משפטים בוחנים גם היבטים כלכליים, חשבונאיים ופסיכולוגיים של עולם המשפט וכן דנים בהשפעות של התחום המשפטי על החברה הישראלית היום.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני שישה סמסטרים לכל הפחות. הסטודנטים יכולים לבנות את מערכת השעות בעצמם, בכפוף למקומות הפנויים בקורסים ולדרישות הקדם (יש לציין כי מוסד הלימוד אינו מאשר חפיפה בין קורסים). הקורסים נלמדים בכל שעות היום וכך הסטודנטים יכולים לבחור בקורסים במועדים הנוחים להם לפי לוח הזמנים שלהם. ניתן גם להשתבץ לתכניות בית הספר למשפטים שלהן מערכת לימוד מובנית.


הסטודנטים לומדים בקורסי חובה ובחירה וכן בסמינריונים משפטיים. הם גם יכולים לקחת חלק בקליניקות משפטיות בהם צוברים ניסיון משפטי ונחשפים לפן הפרקטי של עולם המשפט כבר בזמן הלימודים.


נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים שנלמדים בתכנית זו נכללים גם:

 

 • משפט מנהלי
 • שיטות משפט
 • סדר דין אזרחי
 • משפט בינלאומי פומבי
 • ניתוח כלכלי של המשפט
 • עסקאות מסחריות בינלאומיות    
 • דיני חוזים
 • דיני ראיות
 • דיני משפחה
 • משפט חוקתי 
 • דיני תאגידים    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במרכז הבינתחומי הרצליה פועלות מבחר תכניות לימודים בתחום המשפטים, אלה כוללות לימודי משפטים במסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים MBA, תואר ראשון במשפטים במסלול ישיר לתואר שני בכלכלה פיננסית, תואר כפול במשפטים ומנהל עסקים, תואר כפול במשפטים ופסיכולוגיה ותואר ראשון כפול במשפטים וממשל.


נוסף על כך, מוסד הלימוד מציע תכניות בתחומים נוספים כגון לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, תואר ראשון בתקשורת, לימודי מדעי המחשב ותואר ראשון ביזמות שניתן ללמוד במסלול דו חוגי. במרכז הבינתחומי פועל גם בית הספר הבין לאומי על שם רפאל רקנאטי, בו ניתן ללמוד בתכניות בשפה האנגלית יחד עם סטודנטים מרחבי העולם.


תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל אקדמאים מצטיינים בלבד, התנאים לרישום לתכנית כוללים תואר אקדמי ראשון בהצטיינות ממוסד מוכר, תואר שני בממוצע ציונים של לפחות 80 או תואר דוקטורט או MD.


תעודה


הבוגרים זכאים לקבל תואר ראשון במשפטים LLB מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

מתוך פורום המרכז הבינתחומי הרצליה

שיפור בגרויות על מנת להתקבל לבינתחומי
חסוי
ללא תגובה
העבודה אחרי תואר בממשל
עמית
1 תגובות
לימודי תעודה פסיכולוגיה חיובית
איילה פז
1 תגובות
יש מכינה קדם אקדמית בבינתחומי?
משה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית
עדן
1 תגובות
קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים
רטה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית עדי פלד
הילה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp