לימודי משפטים בתכנית למצטיינים Honors Program במרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי משפטים - עריכת דין?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על הבינתחומי - תכנית למצטיינים במשפטים.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תכנית למצטיינים במשפטים Honors Program - המרכז הבינתחומי הרצליה


להצטיין ולהוביל בעולם המשפט


במרכז הבינתחומי הרצליה יכולים סטודנטים בעלי הישגים גבוהים במיוחד ללמוד בתכנית המצטיינים על שם ללה טוסק - רדזינר בבית הספר למשפטים. תכנית זו מיועדת לקבוצה קטנה של סטודנטים מצטיינים במיוחד והיא מציעה להם לרכוש כלים פרקטיים ותיאורטיים במגוון תחומי המחקר המשפטים. המסלול גם מסייע לסטודנטים לפתח מיומנויות אישיות ומקצועיות שחשובות למשפטנים ומעודדת את תלמידיה להיות מעורבים חברתית בזירה המשפטית.


תכנית הלימודים


תכנית המצטיינים במשפטים חושפת את הסטודנטים לשלל קורסים ייעודיים שמותאמים במיוחד לתכנית ונלמדים במסגרת קבוצות קטנות. קורסים אלה עוסקים בנושאים מתקדמים בתחום המשפטים ומאפשרים לסטודנטים להכיר היבטים רבים ומגוונים בעולם המשפט.


בין היתר, הסטודנטים בתכנית הלימודים למצטיינים דנים בהשפעות של תגליות ממדעי החיים על תחום המשפט במסגרת קורס "חוקי החיים", מעמיקים בקשר שבין משפט לפסיכולוגיה, עוסקים בנושאים כגון ניהול משא ומתן וממשל תאגידי וגם רוכשים כישורי כתיבה משפטית. יש לציין כי הקורסים הנלמדים בתכנית Honors program מחליפים ברוב המקרים קורסים שמתקיימים במסגרת תכנית הלימודים הרגילה למשפטים.


מתכונת הלימוד


תכנית לימודי המשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה נפרשת על פני כארבע שנים. הסטודנטים במסלול המצטיינים לומדים בקבוצות קטנות וזוכים לליווי של סגל האקדמי ונציגים בכירים במהלך הפרקטיקה. מהשנה השנייה במסלול למצטיינים הסטודנטים זוכים לליווי אישי של איש סגל מן הסגל האקדמי של בית הספר למשפטים. משנת הלימודים השלישית בתכנית, הסטודנטים זכאים לליווי של משפטנים בכירים.


תכנית זו כוללת לימודים עיוניים ומעשיים. הסטודנטים לוקחים חלק בסדנאות משפט ופסיכולוגיה ומשפט מסחרי, בסדנת כתיבה משפטית, בסדנת אירוח שבה הם נפגשים עם אנשי פרקטיקה מנוסים משלל ענפי המשפט וכן בקורסים וסדנאות ייחודיים בתחומי המשפט. בסדנת האירוח נפגשים אחת לשבועיים שם משפטנים מן המגזר הציבורי, המגזר הפרטי וארגונים חברתיים במגזר השלישי ודנים בהיבטים פרקטיים ותיאורטיים של עבודתם. התכנית למצטיינים כוללת גם קורסים ייעודיים שמתקיימים בשפה האנגלית שמועברים על ידי מרצים מן העולם. המסלול כולל גם אירועים חברתיים ותרבותיים שמפגישים את הסטודנטים עם אישים פעילים בתחום המשפט.


על מוסד הלימוד


בית הספר רדזינר למשפטים של המרכז הבינתחומי הרצליה עורך תכניות לימודים נוספות בהן לימודי משפטים ומנהל עסקים לתואר כפול, לימודי משפטים וממשל בתכנית לתואר כפול ולימודי משפטים ופסיכולוגיה לתואר כפול. נערכות בו גם תכניות מיוחדות כגון תכנית לבעלי תארים קודמים, לימודי משפטים במסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים, לימודי משפטים במסלול ישיר לתואר שני בכלכלה פיננסית ולימודי משפטים במסלול ישיר לתואר שני בממשל. תכניות המסלול הישיר לתואר שני מאפשרות לסטודנטים להשלים תואר ראשון ותואר שני תוך ארבע שנים בלבד.


כמו כן, במוסד הלימוד מתקיימות תכניות בתחומים מבוקשים כגון לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, לימודי מדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, לימודי ממשל, תואר ביזמות בשילובים שונים ולימודי קיימות בתכניות דו חוגיות. מוסד הלימוד עורך עוד שלל תכניות לתואר שני בענפים כגון משפטים, מנהל עסקים, מדעי המחשב ומדיה חדשים.


תנאי קבלה


תכנית Honors program במשפטים מיועדת לסטודנטים בעלי הישגים גבוהים במיוחד שלומדים במגוון מסלולי הלימודים בבית הספר למשפט במוסד הלימוד. הם יכולים להגיש את מועמדותם לתכנית עם הרישום ללימודים, אז הקבלה נבחנת בהתאם לנתוני הכניסה. כמו כן, קיימת אפשרות לקבלה של סטודנטים מצטיינים בסיום שנה א' לתואר, לאחר מעבר ראיון שבו נבחנים ההישגים שלהם וההתאמה שלהם לתכנית המצטיינים.


תעודה


סטודנטים שמשלימים בהצלחה את לימודי המשפטים בתכנית זכאים לתואר ראשון LLB מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

פורום לימודי משפטים

תואר במשפטים ללא בגרות מלאה
גבריאל
1 תגובות
איפה אפשר להתקבל למשפטים בגיל 31?
גבריאל
1 תגובות
כדי להיות רשם ועורך פטנטים צריך ללמוד משפטים או ביוטכנולוגיה?
ריקי
1 תגובות
לימודי משפטים מעל גיל 64
דוד חי אלחדאד
1 תגובות
מסלול תואר שני עם תזה
בולוס חורי
1 תגובות
הגבלות בקבלה ללימודי משפטים בעתיד
אלי
2 תגובות
אפיקי מעבר ללימודי משפטים
לינוי
1 תגובות
התמחות במיסוי בינלאומי בחול
מוחמד
1 תגובות
יש ביקוש בשוק העבודה לבוגרי משפטים?
יזאנו
1 תגובות
בקשה לאפיק מעבר בלימודי משפטים
בר
1 תגובות
אפשרות ללמוד משפטים בגיל 57
גדעון
1 תגובות
השתלבות בלימודי משפטים לאחר גיל 40
נועה
2 תגובות
אפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה לבר אילן
נבו גריזים
1 תגובות
האם צריך תעודת בגרות ופסיכומטרי כדי להתקבל למשפטים בגיל 40+?
מיכה
1 תגובות
קבלה למשפטים בגיל 45+
סופיה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו 955 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,198 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב 1,426 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים