תואר שני באינטראקציית אדם מחשב (HCI) במרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הבינתחומי - תואר שני באינטראקציית אדם מחשב (HCI).

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני MA באינטראקציית אדם מחשב (HCI) במרכז הבינתחומי הרצליה

 

תואר שני באינטראקציית אדם מחשב (HCI) מתקיים במסגרת בית הספר לתקשורת של המרכז הבינתחומי. הוא מתמקד באפיון, עיצוב ומחקר של חוויית המשתמש UX UI וטכנולוגיות מתקדמות נוספות. תכנית זו משלבת בין תיאוריה, פרקטיקה ומחקר והיא מתאימה לאנשים עובדים בענפי העיצוב, הטכנולוגיה והמוצר שמעוניינים להעמיק בענפי החדשנות וההתנהגות האנושית בעידן הטכנולוגי.


התכנית פותחת בפני המוסמכים שלל אפשרויות להשתלבות בשוק העבודה. הם יכולים להשתלב בתפקידי מחקר ורובוטיקה, ניהול מוצר, פיתוח בתחומים כגון UX או IOT, עיצוב אינטראקציות פיזיות - דיגיטליות ואפיקים נוספים. המעוניינים בכך יכולים גם להמשיך ללימודי המשך בענף Human Computer Interaction במוסדות אקדמיים בחו"ל.


תכנית הלימודים


במסגרת התכנית לתואר שני הסטודנטים מקבלים כלים להובלה בתפקידים בכירים במעבדות חדשנות טכנולוגית. בין היתר הם מפתחים מיומנויות החיוניות לתפקידי חדשנות מוצרית, UI UX חוויית המשתמש, עיצוב אינטראקציה ופיתוח של אינטראקציית אדם - מחשב HCI (Human Computer Interaction).


הסטודנטים מפתחים מגוון של מיומנויות ליבה החשובות לחוקים ומפתחים בתחום ה - HCI. בין היתר נלמדות מיומנויות עיצוב UX UI, חקר משתמשים, עיצוב אינטראקציות, מחקר של אינטראקציות בין אדם ומחשב וכלים נוספים.

 


מתכונת הלימוד


תכנית זו מתקיימת בשפה האנגלית ולומדים בה סטודנטים מרחבי העולם. התכנית מרוכזת בפרק זמן של כשנה אחת. שיעורים מתקיימים בשעות אחר הצהריים באחד מימי השבוע ובימי שישי והם מרוכזים בשלושה סמסטרים. סטודנטים מצטיינים יכולים ללמוד במסלול עם תזה בשנת לימוד נוספת שבו מצטרפים לצוות מחקר וכותבים מאמרים לכתבי עת בין לאומיים.


במהלך התכנית הסטודנטים לוקחים חלק בלמידה מעשית בשילוב תיאוריה ופרקטיקה ומחקר יישומי. הם משתתפים בסדנאות עיצוב שבהן רוכשים מיומנויות פרקטיות ולוקחים חלק בלמידה מבוססת פרויקטים במסגרת מעבדות מחקר. לקראת סיום המסלול הם מבצעים פרויקט גמר שבו הם מתמקדים בעיצוב אינטראקטיבי או במחקר טכנולוגי, הפרויקט מתקיים בשיתוף עם חוקרים מובילים ומנחים מן התעשייה. כמו כן, הסטודנטים יכולים להשתתף בהתנסות מעשית בסטארט אפים ובמעבדות בתעשייה וכן במעבדות מחקר אקדמיות במוסדות בעולם.

 


סגל הוראה


סגל המרצים בתכנית זו כולל בין היתר: דוקטור שמומחה לתחום חוויית המשתמש UI UX, אשר עוסק גם במתן ייעוץ בתחום חוויית המשתמש למגוון ארגונים במגזר העסקי; פרופסור שמחקריו עוסקים בתחום ה - AR ו - VR, שמשמש ראש המעבדה למציאות מתקדמת; דוקטור שהוא חוקר אינטראקציית אדם מחשב HCI ומשמש ראש המעבדה לחדשנות מדיה; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


בית הספר לתקשורת של המרכז הבינתחומי מציע גם תכנית לתואר שני בתקשורת ומדיה חדשים, שמכשיר חוקרים ואנשי מקצוע להתמודדות עם שינויים טכנולוגיים בעולם המדיה. כמו כן, במוסד הלימוד פועלות תכניות נוספות לתואר שני, בהן תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בפסיכולוגיה חברתית, תואר שני במשפט, טכנולוגיה וחדשנות עסקית, תואר שני בכלכלה התנהגותית ומסלולים רבים נוספים.


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה לבוגרי תואר ראשון ממגוון של תחומים כגון לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה, לימודי עיצוב, לימודי מערכות מידע, לימודי פסיכולוגיה, לימודי ארכיטקטורה, תואר ראשון בתקשורת, לימודי אמנות ומסלולים נוספים. הממוצע הנדרש בתואר הראשון הוא 80 ומעלה. מועמדים שברשותם ממוצע נמוך מ - 80 יכולים במקרים מסוימים להציג תיק עבודות או להתקבל על סמך ניסיון מקצועי משמעותי. כדי להתקבל למסלול המחקרי עם תזה יש צורך בממוצע ציונים של לפחות 90 בתואר הראשון.


מכיוון שתכנית זו נלמדת בשפה האנגלית, בוגרי בתי ספר שבהם שפת ההוראה העיקרית לא הייתה אנגלית צריכים לעבור מבחן TOEFL לבחינת הרמה באנגלית או מבחן מקביל כגון IELTS או הפסיכומטרי.


תעודה


תואר שני MA באינטראקציית אדם מחשב (HCI) מוענק על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את התכנית ועומדים בכל הדרישות במהלכה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

פורום לימודי תקשורת

לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לימודי צילום ועריכת וידאו
שרון
1 תגובות
דו חוגי בתקשורת ומנהל עסקים
רות
1 תגובות
תנאי קבלה והתמחויות בתחום התקשורת
רפאל וידל
2 תגובות
לימודי תקשורת לבנות בלבד
שילת אורם
1 תגובות
האם לימודי עיתונאות הם פרקטיים?
רותם
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני בתקשורת

רענן שקד
המפתח להשתלבות בגופי תקשורת לחסרי ניסיון הוא יצירת קשר עם עורכים רלבנטיים, לבוא עם הצעות לכתבות או פרויקטים ובעיקר ליזום – פגישות, רעיונות, קונספטים. צריך לא לחשוש ולהציע את עצמך.
כדי להתבלט בתעשיית התקשורת צריך לזהות את הקול הייחודי שלך ואז לפתח אותו. חשוב לזהות מה הפרסונה היוצרת שלך, מה מייחד אותה ופשוט לדבוק בה, לשכלל אותה ולעשות איתה כמה שיותר. עם הזמן הקול שלך הופך להיות מזוהה ואנשים מתחילים לעקוב אחרייך. במונחים שיווקיים, מדובר על בנייה של מותג אישי, אבל המותג הזה חייב להתבסס על הקול הייחודי שאנחנו מביאים.
רענן שקד
עיתונאי
Whatsapp Whatsapp