תואר שני במשפטים עם תזה במרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - צור קשר

המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה

תואר שני במשפטים במסלול מחקרי עם תזה במרכז הבינתחומי הרצליה


חוקרים ולומדים על הצדק


שוק עורכי הדין היום מאופיין בתחרותיות רבה, מה שמציב אתגרים לא פשוטים בפני משפטנים שמעוניינים להתבלט מול מתחריהם. אחת הדרכים לקבל יתרון הוא להמשיך לתארים אקדמאיים מתקדמים וכך לצבור ידע ולהתמקד בנושאים ספציפיים בעולם המשפט. עורכי דין רחבי אופקים ומוכשרים יכולים לא רק להגדיל את מנעד הלקוחות והתיקים שלהם אלא במקרים מסוימים גם לשדרג את השכר לו הם זוכים.


המרכז הבינתחומי הרצליה מציע תכנית מחקרית לתואר שני במשפטים, כאחד המסלולים בתואר השני במשפטים. המסלול מעניק נקודת מבט מעמיקה על עולם המשפט וכן כלים מחקריים מתקדמים. המסלול המחקרי מיועד במיוחד למצטיינים והוא מכין את הסטודנטים שלו לקריירות מחקריות. הוא מאפשר להם גם להמשיך הלאה לתואר השלישי במשפטים (דוקטורט), במחייב תואר שני מחקרי.


תכנית הלימודים


התואר השני במשפטים במסלול זה מתמקד בתחום המשפט העסקי והמסחרי ושם דגש מיוחד על משפט באזורי סחר בינלאומי באיחוד האירופי ובמדינות נוספות. הסטודנטים דנים בתחומים אקטואליים כגון עוולות מסחריות ושימוש בקניין רוחני וכן עוסקים בפן הכלכלי של המשפט. כחלק מהתכנית המחקרית, הם גם מפתחים את מיומנויות המחקר המשפטי שלהם ומעמיקים בשלל סוגיות עכשוויות.


מתכונת הלימוד


זוהי תכנית דו שנתית, שכוללת שיעורי חובה ובחירה, סמינריונים וסדנאות לכתיבת עבודת התזה. כמו כן, על הסטודנטים לעסוק במחקר באופן עצמאי כחלק מכתיבת העבודה המחקרית.


סטודנטים מצטיינים במסלול המחקרי לתואר השני יכולים להיעזר במלגות שונות שמציעים במוסד הלימוד. מוסד הלימוד מאפשר לסטודנטים בתואר השני לקחת חלק במשלחות חילופי סטודנטים עם מוסדות ברחבי העולם. מסלולים אלה מאפשרים ליצור קשרים עסקיים וכן להתוודע לתחומי משפט ונושאים אקטואליים במדינות שונות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנידונים במהלך התואר:

 

  • רגולציה בדיני קניין
  • דיני תרופות והפרת חוזה
  • לקחים תקדימיים במשפט עסקי
  • חוקי יסוד במשפט פרטי ומסחרי
  • מוניטין ונורמות חברתיות במשפט    
  • מדיניות מס
  • שבי רגולטורי
  • רגולציה חוזית
  • דיני חוזים צרכניים    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת בית הספר למשפטים של הבינתחומי, ניתן גם ללמוד בתכנית לתואר שני במשפטים ללא תזה. במוסד הלימוד מתקיימים גם שלל מסלולים נוספים לתואר השני, בהם תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדעי המחשב, תואר שני בתקשורת ומדיה חדשים, תואר שני בממשל, תואר שני בכלכלה פיננסית, תואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית.


תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה לתואר השני במשפטים, יש צורך להיות בוגרי לימודי משפטים בממוצע ציונים גבוה. המסלול המחקרי מיועד למועמדים מצטיינים במיוחד, אשר מחזיקים בניסיון תעסוקתי משפטי והישגים מקצועיים משמעותיים.


במסגרת תהליך הקבלה, המועמדים צריכים לבחור נושא לכתיבת תזה ולהודיע על הבקשה להצטרפות עד תחילת שנת התואר השנייה. לאחר מכן, הקבלה מותנית באישור של וועדת קבלה במוסד הלימוד.

 


תעודה


הסטודנטים המשלימים כל חובותיהם בתכנית זו, כולל סיום עבודת התזה, מקבלים תואר שני במשפטים LLM מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

מתוך פורום המרכז הבינתחומי הרצליה

שיפור בגרויות על מנת להתקבל לבינתחומי
חסוי
ללא תגובה
העבודה אחרי תואר בממשל
עמית
1 תגובות
לימודי תעודה פסיכולוגיה חיובית
איילה פז
1 תגובות
יש מכינה קדם אקדמית בבינתחומי?
משה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית
עדן
1 תגובות
קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים
רטה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית עדי פלד
הילה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp