תואר שני במשפטים עם תזה במרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במשפטים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הבינתחומי - תואר שני מחקרי במשפטים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במשפטים במסלול מחקרי עם תזה במרכז הבינתחומי הרצליה


חוקרים ולומדים על הצדק


שוק עורכי הדין היום מאופיין בתחרותיות רבה, מה שמציב אתגרים לא פשוטים בפני משפטנים שמעוניינים להתבלט מול מתחריהם. אחת הדרכים לקבל יתרון הוא להמשיך לתארים אקדמאיים מתקדמים וכך לצבור ידע ולהתמקד בנושאים ספציפיים בעולם המשפט. עורכי דין רחבי אופקים ומוכשרים יכולים לא רק להגדיל את מנעד הלקוחות והתיקים שלהם אלא במקרים מסוימים גם לשדרג את השכר לו הם זוכים.


המרכז הבינתחומי הרצליה מציע תכנית מחקרית לתואר שני במשפטים, כאחד המסלולים בתואר השני במשפטים. המסלול מעניק נקודת מבט מעמיקה על עולם המשפט וכן כלים מחקריים מתקדמים. המסלול המחקרי מיועד במיוחד למצטיינים והוא מכין את הסטודנטים שלו לקריירות מחקריות. הוא מאפשר להם גם להמשיך הלאה לתואר השלישי במשפטים (דוקטורט), במחייב תואר שני מחקרי.


תכנית הלימודים


התואר השני במשפטים במסלול זה מתמקד בתחום המשפט העסקי והמסחרי ושם דגש מיוחד על משפט באזורי סחר בינלאומי באיחוד האירופי ובמדינות נוספות. הסטודנטים דנים בתחומים אקטואליים כגון עוולות מסחריות ושימוש בקניין רוחני וכן עוסקים בפן הכלכלי של המשפט. כחלק מהתכנית המחקרית, הם גם מפתחים את מיומנויות המחקר המשפטי שלהם ומעמיקים בשלל סוגיות עכשוויות.


מתכונת הלימוד


זוהי תכנית דו שנתית, שכוללת שיעורי חובה ובחירה, סמינריונים וסדנאות לכתיבת עבודת התזה. כמו כן, על הסטודנטים לעסוק במחקר באופן עצמאי כחלק מכתיבת העבודה המחקרית.


סטודנטים מצטיינים במסלול המחקרי לתואר השני יכולים להיעזר במלגות שונות שמציעים במוסד הלימוד. מוסד הלימוד מאפשר לסטודנטים בתואר השני לקחת חלק במשלחות חילופי סטודנטים עם מוסדות ברחבי העולם. מסלולים אלה מאפשרים ליצור קשרים עסקיים וכן להתוודע לתחומי משפט ונושאים אקטואליים במדינות שונות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנידונים במהלך התואר:

 

 • רגולציה בדיני קניין
 • דיני תרופות והפרת חוזה
 • לקחים תקדימיים במשפט עסקי
 • חוקי יסוד במשפט פרטי ומסחרי
 • מוניטין ונורמות חברתיות במשפט    
 • מדיניות מס
 • שבי רגולטורי
 • רגולציה חוזית
 • דיני חוזים צרכניים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת בית הספר למשפטים של הבינתחומי, ניתן גם ללמוד בתכנית לתואר שני במשפטים ללא תזה. במוסד הלימוד מתקיימים גם שלל מסלולים נוספים לתואר השני, בהם תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדעי המחשב, תואר שני בתקשורת ומדיה חדשים, תואר שני בממשל, תואר שני בכלכלה פיננסית, תואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית.


תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה לתואר השני במשפטים, יש צורך להיות בוגרי לימודי משפטים בממוצע ציונים גבוה. המסלול המחקרי מיועד למועמדים מצטיינים במיוחד, אשר מחזיקים בניסיון תעסוקתי משפטי והישגים מקצועיים משמעותיים.


במסגרת תהליך הקבלה, המועמדים צריכים לבחור נושא לכתיבת תזה ולהודיע על הבקשה להצטרפות עד תחילת שנת התואר השנייה. לאחר מכן, הקבלה מותנית באישור של וועדת קבלה במוסד הלימוד.

 


תעודה


הסטודנטים המשלימים כל חובותיהם בתכנית זו, כולל סיום עבודת התזה, מקבלים תואר שני במשפטים LLM מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

פורום לימודי משפטים

ממוצע בגרויות דרוש משפטים
דור
1 תגובות
הכנה לראיון קבלה למשפטים
אלי שלייפר
1 תגובות
לימודי משפטים במסלול דו חוגי
רותם
1 תגובות
בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב יכול להתקבל למשפטים בלי בחינות?
יהושע פלד
1 תגובות
אונו או המרכז האקדמי למשפט ועסקים?
ליאל
1 תגובות
הקלות בקבלה לתואר ראשון במשפטים לבוגרי קרימינולוגיה
הודיה כהן
1 תגובות
קבלה למשפטים מעל גיל 50
יגאל
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במשפטים

דליה דורנר
השופטת דליה דורנר, שברשותה קריירה של עשרות שנים בעולם המשפט הישראלי וכהונה כשופטת בבית המשפט העליון, חושבת שאחד הכלים המרכזיים להצלחה בלימודי המשפטים היא אהבה גדולה למקצוע - לבחור תחום התמחות פרקטי מצד אחד, אך קרוב ללב מצד שני.
"אדם צריך לדעת מה הוא רוצה לעשות אבל גם צריך לאהוב את התחום. הוא חייב לגלות בו עניין. אני מקווה שמי שהולך ללמוד משפטים עושה זאת כי הנושא מושך את ליבו... אם אתה רוצה להצליח באמת בעולם המשפט, אתה חייב לאהוב את התחום באמת."
דליה דורנר
שופטת בית המשפט העליון בדימוס
Whatsapp Whatsapp