תואר שני MBA Healthcare Innovation במרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - צור קשר

המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה

תואר שני במנהל עסקים MBA Healthcare Innovation במרכז הבינתחומי הרצליה


בריאות וחדשנות


בשנים האחרונות ניתן לראות פריצות דרך משמעותיות בעולם הפארמה והבריאות שמקורם במיזמים ובסטארט אפים ישראליים. תפישת החדשנות ורוח היזמות שמאפיינות את התעשייה הישראלית מאפשרים להצעיד ארגונים ותהליכי פיתוח קדימה וכך לשפר כל העת את שירותי הבריאות ואת הטכנולוגיות בשוק.


במרכז הבינתחומי הרצליה אפשר ללמוד בתכנית ייחודית בשפה האנגלית לתואר שני במנהל עסקים - MBA Healthcare Innovation. מסלול זה לתואר שני במנהל עסקים מתמקד בניהול חדשנות וביזמות בעולם הבריאות. הוא נערך בשיתוף עם המרכז הרפואי "שיבא תל השומר" והוא שואף להכשיר את דור העתיד של מנהיגי ענף הבריאות ולצייד אותם בכלים להתמודדות עם אתגרים ושינויים בעולם הבריאות. דרך הידע והכלים שנרכשים במסלול וההבנה ביזמות, הבוגרים יכולים להוביל תהליכים ופרויקטים מזווית ראייה גלובלית.


תכנית הלימודים


תכנית זו מקנה לתלמידיהם ידע וכישורים שנחוצים לניהול מנקודת מבט גלובלית. הסטודנטים דנים בשלושה תחומים: מנהל עסקים, מנהל בריאות וחדשנות ויזמות.


הם לומדים על היבטים כלכליים, שיווקיים וניהוליים של תעשיית הבריאות והפארמה ולומדים לקבל החלטות בתנאי אי ודאות באופן מושכל ומשתלם. כמו כן, הם בונים מיומנויות יזמות דרכן הם יכולים לפתח וליישם פרויקטים ומיזמים לקידום ענף הבריאות.


מתכונת הלימוד


מסלול זה מתאים לבעלי קריירה. זוהי תכנית בין לאומית שמיועדת לסטודנטים מן הארץ ומהעולם. היא נלמדת בשפה האנגלית ואורכה הוא שנה אחת. שיעורים מתקיימים בשני ערבים במהלך השבוע ובימי שישי בבקרים.


התכנית כוללת התמחות מעשית בארגוני פארמה ובריאות, בחברות סטארט אפ, בחברות הייטק ובחממות בתחום הבריאות. כמו כן, התכנית כוללת סיור לימודי בעמק הסיליקון. סטודנטים מצטיינים יכולים לקבל מלגות לימוד.


נושאי הלימוד

 

  • תקשורת עסקית
  • ניהול משא ומתן
  • ניהול מצבי משבר
  • חדשנות בענף הבריאות
  • קבלת החלטות בתנאי אי ודאות    
  • ניהול פיננסי
  • כלכלת בריאות
  • יזמות וחדשנות    
  • ועוד


סגל הוראה


צוות התכנית כולל: פרופסור שתחומי המחקר שלה כוללים כשלים והטיות בתהליכי קבלת החלטות ובהשלכות שלהן על היבטים חברתיים, פוליטיים ואישיים; פרופסור שמשמש מנהל של המרכז הרפואי שיבר תל השומר; בעל תואר דוקטור שהוא סגן מנהל המרכז הרפואי לרפואה, חדשנות ואיכות שיבא בתל השומר; ודוקטור שמכהנת כראש מרכז החדשנות של המרכז הרפואי שיבא בתל השומר.


על מוסד הלימוד


המרכז הבינתחומי הרצליה מפעיל מספר תכניות לתואר שני בתחום מנהל העסקים. אפשר ללמוד לתואר שני במנהל עסקים בשפה העברית, שמתקיים בהתמחויות שונות כגון נדל"ן, שיווק ודיגיטל וניהול מבוסס AI, התמחות מימון מחקרי. כמו כן, פועלת תכנית Global MBA שנלמדת בשפה האנגלית בשני מסלולים: אסטרטגיה ופיתוח עסקי וחדשנות ויזמות. נוסף על כך, ניתן ללמוד במסלול MBA של שנה אחת. מוצעת גם תכנית MA בכלכלה פיננסית והתנהגות פיתוח ארגונים.


קהל יעד ותנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לבוגרי תואר ראשון בממוצע ציונים של לפחות 80. מועמדים שאינם בעלי רקע כמותי נדרשים להציג ציון בבחינת GMAT. יש צורך בלפחות שלוש שנים של ניסיון מקצועי רלבנטי לאחר סיום התואר הראשון.


תכנית זו מיועדת למועמדים בעלי ניסיון תעסוקתי בתחומים שנוגעים לעולם הבריאות, אשר מגלים עניין בחדשנות, יזמות וניהול בתחומי הבריאות. הוא מתאים במיוחד לעובדים במערכות הפארמה והביו רפואה, עובדי מערכת הבריאות וכן חוקרים, אנשי הייטק, משקיעים, עורכי דין, יועצים בתחום הבריאות ויזמים מן התעשייה.


במסגרת תהליך הקבלה, המועמדים עוברים הערכה של וועדת קבלה בהתאם להישגים שלהם. מי שעוברים שלב זה מוזמנים לראיון אישי בפני וועדת הקבלה.

 


תעודה


לבוגרים ניתן תואר שני MBA במנהל עסקים על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

מתוך פורום המרכז הבינתחומי הרצליה

שיפור בגרויות על מנת להתקבל לבינתחומי
חסוי
ללא תגובה
העבודה אחרי תואר בממשל
עמית
1 תגובות
לימודי תעודה פסיכולוגיה חיובית
איילה פז
1 תגובות
יש מכינה קדם אקדמית בבינתחומי?
משה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית
עדן
1 תגובות
קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים
רטה
1 תגובות
קורס פסיכולוגיה חיובית עדי פלד
הילה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp