תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data במרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הבינתחומי - MBA וביג דאטה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data - המרכז הבינתחומי הרצליה


הטכנולוגיה שמאחורי ההצלחה


תחילתו של עידן המידע בשנים האחרונות סימנה נקודת מפנה בהיסטוריה האנושית. הוא יצר שינוי מהותי באופן בו אנו מתקשרים וצורכים מידע וגם באופן בו אנו מנהלים עסקים ויוצרים שיתופי פעולה כלכליים.


מי ששואפים להשתלב במגמה החדשנית ולהוביל את שדרת הניהול של עידן המידע יכולים ללמוד בתכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data שמתקיימת במרכז הבינתחומי הרצליה. תכנית התמחות זו בתואר השני במנהל עסקים משלבת בין ידע מעמיק ותרגול פרקטי במדע הנתונים מעניקה כלים לשימוש ביכולות ביג דאטה ולמידת מכונה (Machine Learning) לצורך קבלת החלטות יעילות ורווחיות בעסקים.


תכנית הלימודים


ההתמחות, שבנויה מלמידה אימרסיבית, מאפשרת לסטודנטים לקבל ידע לגבי פתרון בעיות עסקיות בעזרת כלים מתחום הביג דאטה, ניתוח שפה ו - machine learning. כמו כן, היא מאפשרת להם להיחשף לאתגרים ניהוליים עכשוויים שעמם מתמודדות חברות בעידן המידע, בתחומים כגון אסטרטגיה, אופרציה, יזמות, שיווק ומימון. הם לומדים להבין את אפשרויות העיבוד, הניתוח וההצגה של מסקנות במתודולוגיות מתקדמות מבוססות Machine learning ומודלים סטטיסטיים כלכליים שונים.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הוא כ - 18 חודשים, היא מתקיימת במסלול נוח לשילוב עם קריירה כאשר השיעורים נערכים בשעות אחר הצהריים והערב. הקורסים בהתמחות נלמדים בשפה האנגלית, נוסף עליהם יש ללמוד בקורסי בחירה וליבה כלליים שמשותפים לכל ההתמחויות בתואר השני במנהל עסקים.


הסטודנטים משתתפים בקורסים כיוניים, בפרקטיקום בתחום הביג דאטה ובמפגשים עם חברות וארגונים דרכם הם יכולים לצבור ניסיון מעשי בפתרון בעיות ובייזום פרויקטים. הפרויקטים והתרגילים בתכנית מבוססים על נתונים אמתיים וכוללים נתוני אופרציה, כתבות ומידע מהרשתות החברתיות. התכנית שמה דגש על נטוורקינג ועבודה בקבוצות מנהלים מגוונות, כדי לפתוח דלתות לאפשרויות לקידום הקריירה.


סגל הוראה


בין המרצים במסלול: פרופסור בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הבינה המלאכותית וה - DATA SCIENCE, אשר ייסד ושימש כמנכ"ל של חברת תוכנה גדולה; חוקרת בעלת תואר דוקטור שעוסקת במחקריה בניהול ובחיזוי מבוסס נתונים ושימשה כדירקטורית בינה עסקית וניהול מוצר בחברה בתחום ה - RE MARKETING; דוקטור שמשמש כ - Chief Data Scientist בפלטפורמת המלצות תוכן ועוסק גם בפיתוח אלגוריתמים ליישום באתרי תוכן וחדשות; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר השני במנהל עסקים שמתקיים במרכז הבינתחומי ניתן לבחור בהתמחויות נוספות כגון תואר שני במנה לעסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נדל"ן ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון. פועלים גם תכנית Global MBA שנלמדת באנגלית, מסלול One Year MBA ותכנית תואר שני MBA healthcare Innovation.


תנאי קבלה


תנאי קבלה לתואר שני במנהל עסקים במוסד הלימוד כוללים תואר ראשון בממוצע ציונים של 80 ומעלה וכן שלוש שנים ומעלה של ניסיון תעסוקתי רלבנטי לאחר סיום התואר הראשון. כמו כן, יש לעבור ראיון קבלה מול ראש ההתמחות. במקרים חריגים מתקיים דיון מול וועדת קבלה.


ההתמחות ב - Big Data מתאימה במיוחד למעוניינים להוביל את תחומי היזמות והניהול בעידן החדש, אין הכרח להיות בעלי רקע וניסיון טכנולוגי אך יש צורך ביכולת ליישום של מתודולוגיות ניהוליות על ידי שימוש בטכנולוגיות ובכלים חדשניים.

 


תעודה


לבוגרים של התמחות זו נתן תואר שני MBA במנהל עסקים על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

יש בשוק העבודה העדפה ללימודי מנהל עסקים על ניהול משאבי אנוש?
זוהר
1 תגובות
מנהל מערכות חינוך במרכז הארץ
לירן חגבי
1 תגובות
לימודים ניהול עסקי ושיווק
Shahar Gershon
1 תגובות
תואר ראשון ברופין או בבן גוריון?
שירה זנה
1 תגובות
מה תנאי הקבלה לתואר שני בייעוץ ארגוני?
ספי
1 תגובות
מידע על תואר שני ייעוץ ארגוני
מחמוד גנאם
1 תגובות
לימודי קניינות או רכש?
עידן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp