תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data במרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - צור קשר

המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה
המרכז הבינתחומי הרצליה

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data - המרכז הבינתחומי הרצליה


הטכנולוגיה שמאחורי ההצלחה


תחילתו של עידן המידע בשנים האחרונות סימנה נקודת מפנה בהיסטוריה האנושית. הוא יצר שינוי מהותי באופן בו אנו מתקשרים וצורכים מידע וגם באופן בו אנו מנהלים עסקים ויוצרים שיתופי פעולה כלכליים.


מי ששואפים להשתלב במגמה החדשנית ולהוביל את שדרת הניהול של עידן המידע יכולים ללמוד בתכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס Big Data שמתקיימת במרכז הבינתחומי הרצליה. תכנית התמחות זו בתואר השני במנהל עסקים משלבת בין ידע מעמיק ותרגול פרקטי במדע הנתונים מעניקה כלים לשימוש ביכולות ביג דאטה ולמידת מכונה (Machine Learning) לצורך קבלת החלטות יעילות ורווחיות בעסקים.


תכנית הלימודים


ההתמחות, שבנויה מלמידה אימרסיבית, מאפשרת לסטודנטים לקבל ידע לגבי פתרון בעיות עסקיות בעזרת כלים מתחום הביג דאטה, ניתוח שפה ו - machine learning. כמו כן, היא מאפשרת להם להיחשף לאתגרים ניהוליים עכשוויים שעמם מתמודדות חברות בעידן המידע, בתחומים כגון אסטרטגיה, אופרציה, יזמות, שיווק ומימון. הם לומדים להבין את אפשרויות העיבוד, הניתוח וההצגה של מסקנות במתודולוגיות מתקדמות מבוססות Machine learning ומודלים סטטיסטיים כלכליים שונים.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הוא כ - 18 חודשים, היא מתקיימת במסלול נוח לשילוב עם קריירה כאשר השיעורים נערכים בשעות אחר הצהריים והערב. הקורסים בהתמחות נלמדים בשפה האנגלית, נוסף עליהם יש ללמוד בקורסי בחירה וליבה כלליים שמשותפים לכל ההתמחויות בתואר השני במנהל עסקים.


הסטודנטים משתתפים בקורסים כיוניים, בפרקטיקום בתחום הביג דאטה ובמפגשים עם חברות וארגונים דרכם הם יכולים לצבור ניסיון מעשי בפתרון בעיות ובייזום פרויקטים. הפרויקטים והתרגילים בתכנית מבוססים על נתונים אמתיים וכוללים נתוני אופרציה, כתבות ומידע מהרשתות החברתיות. התכנית שמה דגש על נטוורקינג ועבודה בקבוצות מנהלים מגוונות, כדי לפתוח דלתות לאפשרויות לקידום הקריירה.


סגל הוראה


בין המרצים במסלול: פרופסור בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הבינה המלאכותית וה - DATA SCIENCE, אשר ייסד ושימש כמנכ"ל של חברת תוכנה גדולה; חוקרת בעלת תואר דוקטור שעוסקת במחקריה בניהול ובחיזוי מבוסס נתונים ושימשה כדירקטורית בינה עסקית וניהול מוצר בחברה בתחום ה - RE MARKETING; דוקטור שמשמש כ - Chief Data Scientist בפלטפורמת המלצות תוכן ועוסק גם בפיתוח אלגוריתמים ליישום באתרי תוכן וחדשות; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר השני במנהל עסקים שמתקיים במרכז הבינתחומי ניתן לבחור בהתמחויות נוספות כגון תואר שני במנה לעסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נדל"ן ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון. פועלים גם תכנית Global MBA שנלמדת באנגלית, מסלול One Year MBA ותכנית תואר שני MBA healthcare Innovation.


תנאי קבלה


תנאי קבלה לתואר שני במנהל עסקים במוסד הלימוד כוללים תואר ראשון בממוצע ציונים של 80 ומעלה וכן שלוש שנים ומעלה של ניסיון תעסוקתי רלבנטי לאחר סיום התואר הראשון. כמו כן, יש לעבור ראיון קבלה מול ראש ההתמחות. במקרים חריגים מתקיים דיון מול וועדת קבלה.


ההתמחות ב - Big Data מתאימה במיוחד למעוניינים להוביל את תחומי היזמות והניהול בעידן החדש, אין הכרח להיות בעלי רקע וניסיון טכנולוגי אך יש צורך ביכולת ליישום של מתודולוגיות ניהוליות על ידי שימוש בטכנולוגיות ובכלים חדשניים.

 


תעודה


לבוגרים של התמחות זו נתן תואר שני MBA במנהל עסקים על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

מתוך פורום המרכז הבינתחומי הרצליה

קורס פסיכולוגיה חיובית עדי פלד
הילה
1 תגובות
לימודי חשיבה חיובית - פסיכולוגיה חיובית
עדינה מלנקי
1 תגובות
לימודי תעודה בפסיכולוגיה חיובית
אילנה שלום אדלר
2 תגובות
קבלה ליזמות ומנהל עסקים
גלית נחומי
1 תגובות
מעבר ממוסד אחר למסלול חשבונאות
יובל חכם
ללא תגובה
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית לבוגרי תואר שלישי בקרימינולוגיה
דוניא כאמל
ללא תגובה
מכינה במתמטיקה ללימודי מדעי המחשב
אביב
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp