קורס בודקי שכר ליועצי מס במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס בודק שכר מוסמך ליועצי מס במכללה למינהל


יועצי מס שבקיאים בשכר


תחום השכר הוא בין הענפים החשובים במשק ולאחרונה מבקשים בממשלה להגביר את הפיקוח והאכיפה שנוגעים אליו. כך התהווה תחום עיסוק חדש שידוע בשמו בודק שכר מוסמך. אלה הם מומחים שבקיאים בכל ההיבטים של דיני העבודה והשכר ויכולים לפקח ולבחון תהליכי עבודה ולמנוע פגיעות בעובדים ובזכויות שלהם. ישנם מספר מסלולים להכשרה לתפקיד מבוקש זה, בהם גם מסלול ייעודי שמתאים ליועצי מס.


בקורס בודק שכר מוסמך ליועצי מס שמתקיים במכללה למינהל יכולים יועצי מס מוסמכים ומנוסים לרכוש כלים חדשניים שיכולים לסייע להם לקדם את הקריירה שלהם ולעסוק בהיבטים נוספים במסגרת הארגונים שלהם. הקורס מעניק למשתתפים בו את כל הידע שנחוץ להסמכה כבודקי שכר מוסמכים והוא מתקיים בהתאם לפרופיל המקצועי של יועצי מס.

 

 

קורס זה נערך בכל שלוחות המכללה למינהל בפרישה ארצית


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס מתחילים ומכירים את החוק להגברת אכיפה של דיני עבודה וממשיכים ומתוודעים לתפקידים על בודקי השכר בארגון ולדיני העבודה והחוקים העדכניים בתחום. לאחר מכן, הם דנים בנושאים כגון ביטוח פנסיוני ותחשיב כוח האדם ומעמיקים בתהליך החקירה והתשאול ובאופן הביצוע של דוחות לבדיקת השכר. הם גם עוסקים בפן האתי של מקצוע בודק השכר.


מתכונת הלימוד


בקורס זה כ - 56 שעות לימוד עיוניות ועוד כ - 30 שעות לימוד מעשי. התלמידים מבצעים פרויקט גמר יישומי שבו הם מתרגלים את העקרונות הנלמדים ומיישמים אותם בפועל על תהליכי ניתוח ובדיקה של שכר.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

  • אתיקה מקצועית
  • תפקידי בודקי שכר
  • דיני עבודה וחוקי עבודה
  • חוק הגברת האכיפה לדיני עבודה    


על מוסד הלימוד


שלל ההכשרות המקצועיות שנערכות במכללה למינהל מתקיימות בתחומים מבוקשים במשק, כגון ניהול, חשבונאות, ביטוח, שיווק, חשמל ומחשבים והן מתעדכנות לפי הדרישות העדכניות בשוק העבודה. רוב הקורסים מתקיימים בשיתוף של גורמים מקצועיים וגופים ממשלתיים וכך מכינים את התלמידים לקבלת דיפלומות מטעם גופים אלה.


בין הקורסים בתחום החשבונאות שאפשר למצוא במכללה, אפשר למנות קורס להכשרת יועצי מס, קורס להכשרת חשבי שכר, קורס להכשרת חשבונאי בכיר מדופלם, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 וקורס הנהלת חשבונות סוג 3. מתקיימות גם תכנית להכשרת בודק שכר מוסמך לרואי חשבון, השתלמויות לחשבי שכר וליועצי מס בהן יכולים להכיר סוגיות בתחומי הביטוח.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים להיות יועצי מס מוסמכים בעלי ניסיון בתחומי השכר, העבודה ודיני העבודה במסגרת תפקידם. כמו כן, הם צריכים לעבור ראיון בפני וועדת קבלה כדי להתקבל לתכנית.

 


תעודה


לאחר הגשת פרויקט הגמר ועמידה בכל חובות הקורס הבוגרים יכולים לקבל תעודת גמר "בודק שכר מוסמך" מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, רישיון "בודק שכר מוסמך" מטעם משרד הכלכלה וכן תעודת גמר שניתנת על ידי המכללה למינהל. הקורס מותנה באישור של משרד הכלכלה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס ביישומי מחשב אונליין
מיכל כדורי
ללא תגובה
לימודי מזכירות משפטית באשדוד
אלינור
ללא תגובה
קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם