לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורס ניהול > קורס דירקטורים במרכז

קורס דירקטורים באזור המרכז


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס דירקטורים במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
קורס ניהול ידע
מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ
קורס ניהול משא ומתן
קורס ניהול ספנות
קורס ניהול סיכונים תפעולי
קורס ניהול פרוייקטים בבנייה
קורס ניהול עסקי בכיר
קורס ניהול בתי אבות
קורס PMO לניהול פרויקטים
קורס בניהול צוות למנהלי ביניים
 
 
קורס ניהול צי רכב
מנהלי תפעול בכירים
ניהול מחסן ממוחשב
לימודי יזמות עסקית
קורס ניהול עובדים
קורס מינהל עסקים
קורס ניהול חוזים והתקשרויות
קורס ניהול אחזקה
קורס ניהול מוקד טלפוני
קורס ניהול שירות לקוחות

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס הכשרת דירקטורים במרכז


מחפשים קורס דירקטורים בתל אביב והמרכז?


מדי יום מתבצעות בכל חברה או ארגון מגוון של החלטות פיננסיות ועסקיות הרות גורל. מתכנון של התקציב ועד להחלטה על אפיקי השקעה חדשים וכדאיים, ישנם לא מעט דילמות שעומדות בפני ארגונים בדרך לרווחיות. כאשר מדובר על חברות ציבוריות שנסחרות בבורסה, החברה גם נדרשת לדאוג לאינטרסים של בעלי המניות, שלא תמיד עומדים בקנה אחד עם האינטרסים של מנהלי החברה. הדירקטוריון, או מועצת המנהלים, הוא גוף שבא לפקח על ההתנהגות של הארגון ולקבוע את האסטרטגיה והמדיניות שלו. חברי הדירקטוריון נדרשים לדאוג לכך שהחברה תתנהל באופן יעיל ותוך שמירה על דרישות החוק, כך שתניב רווחים מקסימליים.


המשק של היום הוא דינמי מאי פעם ובכל העת מתחוללים בו שינויים הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובלית. תהליכים אלה מחייבים את הדירקטורים להחזיק בסל רחב מאוד של כלים ולהתעדכן בכל העת בדרישות החדשניות שמוטלות עליהם. לשם כך, בוחרים לא מעט בכירים לגשת לקורס להכשרת דירקטורים, בו הם יכולים לרכוש את כל המיומנויות שחיוניות לנושאי משרה בעולם הארגונים של היום. הקורסים הללו מיועדים בעיקר למועמדים לכהונה כדירקטורים, למנכ"לים, לסמנכ"לים, ליועצים לחברות פרטיות וציבוריות, למבקרים פנימיים, לרואי חשבון וליועצים משפטיים שמעוניינים לשדרג את הקריירה שלהם ולקבל אחריות רבה יותר בעולם העסקי.


מי שמעוניינים ללמוד במרכז הארץ יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד באזור, אשר מציעים קורס דירקטורים מסוגים והיקפים שונים. רבים מבין הקורסים מתקיימים בתל אביב, אך ניתן למצוא קורסים גם בערים סמוכות. בדרך כלל, הקורסים משלבים תרגולים והתנסויות מעשיות שבאות לסייע לבכירים ולמנהלים להיחשף לאתגרים ולדילמות של חברי דירקטוריון בימינו, במטרה להעניק להם את הכלים המיטביים להשתלבות בתפקידי נושאי משרה בכירה ולהתמודדות יעילה ואיכותית עם עבודתם בהמשך הדרך.

 


מוסדות הלימוד


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחות בפרישה ארצית, ובאזור המרכז פועלת שלוחה בתל אביב. מוסד לימוד זה מתמקד בלימודי תעודה בתחומים מבוקשים במשק והוא מציע גם לימודי הנדסאים המוכרים על ידי המל"ג. קורס הכשרת דירקטורים של המכללה נפרש על פני כ - 60 שעות לימוד והוא מתקיים במתכונת קורס ערב אשר מתאימה במיוחד לאנשים עובדים.


הקורס מחולק למספר חטיבות אשר כל אחת מהן מתמקדת בפן אחר שנחוץ לדירקטורים בעבודתם, בין החטיבות חטיבה כלכלית, חטיבה משפטית, חטיבה עסקית וחטיבה ניהולית. דרך הכלים הנלמדים שואפים להעניק לבכירים ולמנכ"לים כלים להתקדמות לתפקידים בדירקטוריון במגזר הציבורי והפרטי. המכללה למינהל מציעה קורסים נוספים בתחומי הניהול והעסקים, בהם קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול שיווק ויחסי ציבור, קורס ניהול פיננסי ושוק ההון וקורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר.


מרכז ההדרכה במכון התקנים הישראלי


מכון התקנים הישראלי מפעיל מרכז הדרכה שממוקם בעיר תל אביב, בו מתקיימות הכשרות מקצועיות מגוונות. המרכז מציע קורס הכשרת חברי דירקטוריון לתאגידים וחברות ציבוריות. הקורס כולל כ - 12 מפגשים ונפרש על פני כ - 40 שעות לימוד. הוא מתאים לנבחרי ציבור, למנהלים ברשויות מקומיות, ליועצים ולמנהלים בארגונים אשר מעוניינים להשתלב בתפקידי דירקטור, כאשר ייחודה של התכנית הוא בהעמקתה בתרבות עבודה שאופיינית למגזר המוניציפלי והציבורי. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בדיונים כיתתיים, במפגשים עם ראשי דירקטוריון בכירים במשק וכן מתנסים בסימולציות אשר מדמות תרחישים משגרת העבודה בתחומים שונים.


מרכז ההדרכה מציע עוד מגוון של קורסים ללימודי תעודה, בענפים מבוקשים. בין התחומים אותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורסים בתחום האיכות, קורסים בתחום הבניין, קורסים בתחום הסביבה והאנרגיה, קורסים בתחום הבטיחות, קורסים בתחום עריכת המבדקים וקורסים בתחום בטיחות האש. בתחום הניהול, ניתן ללמוד גם בקורס ניהול חוויית לקוח, ובקורס EFMQ לניהול מצוינות.


תפנית - האוניברסיטה הפתוחה


"תפנית" הוא בית הספר להכשרת מנהלים של מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. בית הספר מפעיל מספר שלוחות בפרישה ארצית ואחת מהן ממוקמת באזור המרכז, ברמת אביב. מוסד הלימוד מציע הכשרות מקצועיות ממוקדמות דרכן יכולים עובדים בארגונים לצבור מיומנויות ניהוליות שמסייעות להן לקדם את הקריירה ולהתקדם בארגון. קורס דירקטורים ונושאי משרה בחברות של תפנית מתמקד בהיבטים פיננסיים וניהוליים חשובים לנושאי משרה בתאגידים ובארגונים. הוא כולל ניתוח קבוצתי של סוגיות אקטואליות מעולם העסקים לצד התנסות מעשית בניהול של ישיבות דירקטוריון. הקורס מתאים למנהלים בעלי ניסיון של מספר שנים וכן לרואי חשבון, ליועצים משפטיים ולמבקרים פנימיים. היקפו של הקורס הוא כ - 68 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 17 מפגשים שבועיים.


בשלוחת תל אביב של בית הספר אפשר ללמוד בעוד הכשרות מקצועיות בענפי הניהול והעסקים. בין הקורסים הללו אפשר למנות קורס ייעוץ עסקי, קורס ניהול פיננסי, קורס ניהול פרויקטים, קורס השקעות נדל"ן, קורס הנחיית קבוצות, קורס ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית, קורס הכשרת יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי, קורס ניהול שיווק וקורס פיתוח כישורי ניהול.


האקדמיה לפיננסים BDO


זהו מוסד ללימודי תעודה אשר מציע קורסים בענפים כגון שוק ההון, פיננסים, נדל"ן, יזמות עסקית וניהול. המכללה מציעה קורסים בסניפים במספר ערים בארץ, בהם גם בתל אביב. הקורס להכשרת דירקטורים למנהלים בפועל שאפשר ללמוד במכללה זו מתאים במיוחד למנהלים בעלי ניסיון מוכח. הוא נפרש על פני כשמונה מפגשים במהלכם משולבת עשייה מעשית והתנסות במקרי בוחן מתוך המתרחש במשק. הקורס שם דגש על השינויים שחלו בתפקידים הדירקטוריון בעידן של היום בעקבות תמורות מבניות בשוק ההון הישראלי. כמו כן, הוא חושף לנושאים כגון ניהול ישיבות, וועדות ביקורת על הדירקטוריון, גיוס משקיעים וניהול סיכונים.


במכללה אפשר ללמוד בעוד מגוון של קורסים. ביניהם אפשר לכלול קורס שוק ההון למתחילים, קורס שוק ההון למתקדמים, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יזמות נדל"ן, קורס יסודות הביטוח, קורס אתיקה ודיני ניירות ערך, קורס בודק שכר מוסמך, קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת וקורסים נוספים שבאים להכין את תלמידיהם לקראת מבחני ההסמכה של מועצת רואי החשבון בישראל.


המי"ל - המרכז הישראלי לניהול


המי"ל הוא מוסד ללימודי תעודה שמציע קורסים בתחומים כגון ניהול, פיננסים ומשאבי אנוש. מוסד זה שם לו למטרה לקדם את איכות הניהול הישראלית ולשם כך הוא מתחזק קשרים עם ארגונים מובילים וגופים עסקיים ומקצועיים בשוק הישראלי והגלובלי. מוסד הלימוד עורך קורס דירקטורים הלכה למעשה בחברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות. הקורס נפרש על פני כ - 60 שעות לימוד. ניתן ללמוד בקורס בוקר או במסגרת ערב. במהלך התכנית שואפים להעניק כלים פרקטיים שמותאמים הן לדירקטורים צעירים בתחילת הדרך והן לדירקטורים מנוסים וותיקים יותר. כמו כן, נלמדות מיומנויות שמותאמות לשינויים הרבים בשוק הדינמי של היום. הקורס כולל גם פאנלים ומפגשים עם מנכ"לים ודירקטורים אשר חושפים בפני המשתתפים סוגיות אקטואליות ודילמות שעמן מתמודדים דירקטורים בעבודתם.


המי"ל עורכים שלל הכשרות מקצועיות בתחומים נדרשים במשק הישראלי, בהם אפשר למנות את קורס ניהול בכיר, קורס ניהול משא ומתן לבכירים, קורס ניהול מערכות מידע, קורס ניהול פיננסי, קורס ניתוח דוחות כספיים, קורס ניהול הדרכה, קורס ניהול משאבי אנוש ועוד מגוון רחב של הכשרות מקצועיות.

 

רוצה לדעת יותר על קורס דירקטורים במרכז? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס דירקטורים במרכז
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס דירקטורים במרכז

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול (9 חוות דעת)
התקבלו 9 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
מיטל,המכללה העסקית , קורס ניהול והפקת אירועים - המכללה העסקית, 05/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אין מיזוג בקומה התחתונה לפעמים זה מרגיש קצת לא נוח מעבר לזה הכל בסדר

על הקמפוס
קמפוס מעולה הרבה חום ואהבה יחס אישי מרצים מעולים
יאיר,המכללה למינהל, המכללה למינהל - קורסי ניהול, 04/01/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
3 שנים זה קשה ללמוד במיוחד כשאתה נשוי עם ילדה וגם קשה לממן את הלימודים

על הקמפוס
הקמפוס שלנו לא משהו ואין קפיטריה אבל הסטודנטים נחמדים ויש אווירה טובה ביחד
 
פורומים בתחום
פורום לימודי פרסום ושיווק
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM
קורס ניהול רכש בכיר
לימודי ניהול ויישום מודול פיננסי FI
לימודי ניהול משאבי אנוש לבכירים
קורס פיתוח מנהלים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורס ניהול
קורסי ניהול - מכון טכנולוגי חולון
בית ספר לעסקים וקמעונות
היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי כרמל
מכללת כנרת - לימודי חוץ
אתגר תקשורת
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס דירקטורים במרכז?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד קורס ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס טכנאי רכבים במרכז (לפני 1 ימים, 6 שעות, 35 דקות)
קורס שזירת פרחים באשדוד (לפני 1 ימים, 10 שעות, 59 דקות)
גיל ללימודי הדרכת כושר גופני (לפני 1 ימים, 11 שעות, 10 דקות)
קורס אורטופטיקה (לפני 1 ימים, 11 שעות, 14 דקות)
קורס אימון זוגי (לפני 1 ימים, 11 שעות, 22 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD