המכללה למינהל פתח תקווה

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

המכללה למינהל שלוחת פתח תקווה


למכללה למינהל סניף בעיר פתח תקווה. זהו אחד הסניפים הוותיקים של המכללה ובו אפשר לקחת חלק במבחר תכניות ללימודי תעודה. לאורך השנים השלוחה בפתח תקווה הכשירה אלפי בוגרים ובוגרות לתפקידים בתחום החשבונאי, העסקי והטכנולוגי. המכללה מתמקדת גם בהכנת בוגריה לבחינות שעורכים גורמים כגון לשכת רואי החשבון, רשות ניירות הערך, משרד העבודה וחברת מיקרוסופט.


התכניות בשלוחת פתח תקווה מועברות על ידי מרצים מנוסים בתחומי החשבונאות, הטכנולוגיה והניהול שמעבירים מן הידע והניסיון שברשותם אל הסטודנטים. מוסד הלימוד מסייע לתלמידיו בבחירת התכנית המותאמת להם ולצורכיהם וגם מעניק להם סיוע והכוונה לאורך לימודיהם כדי לסייע להם להשתלב ביעילות בתעסוקה בתחום הנלמד.


המכללה למינהל פתח תקווה כתובת טלפון דרכי הגעה


המכללה למינהל פתח תקווה ממוקמת ברחוב היצירה 13 בעיר. הגישה אל מוסד הלימוד נוחה ברכב הפרטי ובתחבורה הציבורית מאזורים שונים בעיר ומיישובים סמוכים.

 

רשימת קורסים והשתלמויות בפתח תקווה


סניף פתח תקווה של המכללה למינהל מאפשר ללמוד במגוון רחב של קורסים והכשרות מקצועיות. רבים מהקורסים שמתקיימים בשלוחה זו מציעים הכנה לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים שבסיומם ניתן לקבל תעודת מקצוע מוכרת. הקורסים מתמקדים בענפים מבוקשים כגון ניהול, חשבונאות, מחשבים וענפים נוספים. אורכם של מרבית הקורסים נע בין מספר חודשים לשנה והם מתקיימים במתכונת הנוחה לאנשים עובדים. בחלק מן ההכשרות ניתן לבחור בין לימודי ערב לתעודה לקורסי בוקר. הקורסים יכולים להתאים הן למי שמעוניינים לקדם את הקריירה הנוכחית שלהם או לשדרג את הדרגה המקצועית והן למי שברצונם לעבור הסבה מקצועית לענף תעסוקה חדש.


קורס הנהלת חשבונות המכללה למינהל פתח תקווה


המכללה למינהל פתח תקווה עורכת מספר קורסים בתחום הנהלת החשבונות במסגרת חטיבת הקורסים בחשבונאות. קורסים אלה כוללים את קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 וקורס הנהלת חשבונות סוג 3. תכניות אלה מותאמים לדרישות משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים שהוא הגוף האחראי על הסמכת מנהלי החשבונות. בסיומם של הקורסים הללו מתקיימות בחינות מטעם משרד העבודה.


קורסים בחשבונאות


הקורסים בחשבונאות אשר נערכים בשלוחת המכללה למינהל בפתח תקווה מתמקדים במיומנויות פיננסיות וחשבונאיות חשובות בשוק העבודה של ימינו. הקורסים מאפשרים להכיר מקרוב תהליכי עבודה בתחום החשבונאי וגם להתנסות בהם באופן מעשי, דרך היכרות עם תוכנות שונות ויישומים חשבונאיים. בין הקורסים בתחום זה נכללים:

 

 

  • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 - זהו קורס הכשרה לדרגת בסיסי ומתקדם בתחום הנהלת החשבונות אשר מותאם לדרישות משרד העבודה ומכין לקראת מבחן ההסמכה מטעמו. הקורס נפרש על פני כ- 285 שעות לימוד, המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין קורס המשלב בין שיעורים בשעות הערב ובימי שישי. במהלך הקורס לומדים בהרחבה על כלים בסיסיים לניהול החשבונות של ארגונים בתעשייה ובמגזר העסקי.

 

  • קורס הנהלת חשבונות סוג 3 - קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מציע הכנה להסמכת הנהלת חשבונות ראשי, הוא מאפשר למנהלי חשבונות בדרגה 2 להרחיב את הידע המקצועי וגם לקדם את הקריירה בתחום. קורס זה כולל כ - 200 שעות לימוד והוא מתקיים במתכונת יום או כקורס ערב לבחירת המשתתפים. בין התחומים הנלמדים במסגרת הקורס נכללים תורת המסחר, חשבונאות פיננסית, הבורסה לניירות ערך וכן מיומנויות בחשבונאות מעשית.

 

  • קורס חשבי שכר בכירים - קורס חשבי שכר בכירים מכין את תלמידיו לקראת תפקידים בתחום השכר במפעלים, במשרדים ובחברות עסקיות. במהלך הקורס מרחיבים ומעדכנים את הידע המקצועי בתחום השכר ולומדים כיצד לטפל באופן יעיל בדוחות מס הכנסה. בין התחומים הנוספים הנידונים במהלך הקורס נכללים ביטוח לאומי, חקיקה רלבנטית וסוגיות בפנסיה. התכנית כוללת 130 שעות לימוד עיוניות ו - 20 שעות של לימוד מעשי.

 

  • קורס בודק שכר מוסמך - במסגרת קורס בודקי שכר מוסמכים לומדים כיצד לפקח על זכויות ותנאי העסקה של עובדים בשלל סוגי ארגונים. קיים מסלול ייעודי לאורי חשבון וליועצי מס. בקורס נכללות כ - 112 שעות ללימוד עיוני ו - 28 שעות של לימוד מעשי. התכנית מתאימה במיוחד לרואי חשבון, לחשבי שכר בכירים, לכלכלנים ולעורכי דין העוסקים בדיני עבודה והיא מאפשרת להם להרחיב את סל הכלים המקצועי ולקדם את הקריירה.

 

  • השתלמויות לחשבי שכר - ימי העיון לחשבי שכר מותאמים לדרישות לשכת רואי החשבון, לפיהן כדי לשמור על תוקפה של תעודת המקצוע וההופעה ברשימת חשבי השכר, חשבי השכר נדרשים לקחת חלק בשלושה ימי עיון שנתיים. ימי העיון הללו מותאמים לשינויים ולחידושים בחקיקה, לרוב הם עוסקים בתחומים כגון ביטוח לאומי, מיסוי או דיני עבודה.

 

קורסי מזכירות


הקורסים הנערכים בבית הספר למקצועות המינהל של המכללה למינהל פתח תקווה מתמקדים במיומנויות אדמיניסטרטיביות מתקדמות המותאמות לצורכים של הסביבה הארגונית של היום. הקורסים מכינים לקראת מבחני ההסמכה במזכירות והם כוללים גם התנסות מעשית בהתאם לדרישות, כדי לאפשר הכנה ממוקדת מבחינה פרקטית לאתגרי המקצוע. בין הקורסים שנערכים בתחום זה בשלוחת פתח תקווה:

 

 

  • קורס מזכירות רפואית - קורס זה מותאם להנחיות משרד העבודה להסמכת מזכירות למרפאות, לבתי חולים, למרכזים רפואיים ולמסגרות נוספות בתחום הבריאות. לאורך הקורס רוכשים מיומנויות ארגון מתקדמות וגם מרחיבים את הידע המדעי והרפואי דרך היכרות עם מושגי בסיס שעמם מתמודדים המזכירים והמזכירות בעבודתם. בהתאם לדרישות משרד העבודה, כולל הקורס כ - 400 שעות לימוד. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב לקורס בוקר וכך לשלב בקלות את הקורס עם עבודה.

 

קורסי ניהול


קורסי הניהול שנערכים בבית הספר לניהול ושיווק של המכללה למינהל פתח תקווה מסייעים למשתתפים בהם לפתח כישורי מנהיגות עסקית חשובים לשוק העבודה. בעזרת הקורסים ניתן ללמוד בהרחבה על שיטות להובלת שינוי ארגוני, על יישומים ממוחשבים וטכנולוגיים בעולם העסקי וכן על אסטרטגיות עסקיות חדשות. הקורסים בניהול בשלוחת פתח תקווה כוללים:

 

 

  • קורס ניהול משאבי אנוש - קורס ניהול משאבי אנוש מאפשר למשתתפיו לרכוש מיומנויות מתקדמות לניהול ההון האנושי של ארגונים וחברות. במהלך הקורס נלמדות סוגיות בדיני עבודה ודרכים בהתמודדות עם אתגרים בארגונים. הקורס כולל כ - 200 שעות לימוד והוא נערך במתכונת ערב הנוחה לשילוב עם עבודה.

 

  • קורס ניהול שיווק, פרסום ויחסי ציבור - במהלך קורס זה רוכשים מיומנויות שיווק ומכירות ולומדים טכניקות מתקדמות בענף יחסי הציבור. היקפה של הכשרה זו כ - 160 שעות אקדמיות והיא כוללת תרגולים מעשיים של טכניקות השיווק הנלמדות.


קורסי מחשבים


קורסים ללימוד מחשבים מתמקדים בתוכנות וביישומים מבוקשים במשק. בעזרת הקורסים הללו ניתן לרכוש מיומנויות טכנולוגיות בעזרתן ניתן לקדם ולשכלל את העבודה במרחב הארגוני.

 

 

  • קורס יישומי מחשב אופיס - קורס אופיס של המכללה למינהל פתח תקווה מאפשר להכיר מקרוב תוכנות כגון וורד, אאוטלוק, פאוור פוינט ואקסל וכן ללמוד אודות השימוש ברשת האינטרנט.

 

קורסי חשמל


קורסים להכשרת חשמלאים מתמקדים במיומנויות הטכניות הנדרשות כיום מבעלי המקצוע והם מספקים הכנה למבחני ההסמכה בתחום החשמל. בין הקורסים בתחום זה אשר מתקיימים במכללה למינהל פתח תקווה:

 

 

  • קורס חשמלאי מוסמך - היקפה של התכנית להכשרת חשמלאי מוסמך היא כשנתיים, היא כוללת 1080 שעות לימוד. הקורס מכין את המשתתפים לעריכה של תכניות חשמל תלת פאזי עד עצמה של 3X80 אמפר.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

חוות דעת של סטודנטים על המכללה למינהל סניף פתח תקווה

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

המכללה למינהל סניף פתח תקווה
08/04/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אהבתי מאוד, הקורס ענייני ומקצועי.

על הקמפוס

הכל בסדר אין תלנות מיוחדות, הקורס ענייני ומקצועי ומספק


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על המכללה למינהל

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המכללה למינהל

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה 100
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה סבירה 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה רבה 100
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה סבירה 100

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם