קורס ניהול מלאי ורכש במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול מלאי ורכש - המכללה למינהל


לאור התפתחויות טכנולוגיות שעוברות על התעשייה, עובדי המלאי והרכש נדרשים להפגין מיומנויות גבוהות בניהול ובפיקוח על תהליכים. הם צריכים להתמצא בחידושים בציוד ובתוכנות המקצועיות לייעול הפעילות וכן להכיר שיטות ניהול ותפעול שיכולות לסייע לקדם ולפתח את התפוקה במחסן. במסגרת תפקידיהם השונים, מנהלים אלה אחראיים על ביצוע הזמנות הרכש, על ניהול תהליכי העבודה במחסן, על סקירה של חוזים ועל פיקוח על תהליכי ספירת מלאי ופריקה של סחורות.


המעוניינים להשתלב בתחום מבוקש במערך הלוגיסטי של ארגונים בתעשייה יכולים לרכוש כלים לכך בקורס ניהול מלאי ורכש שמתקיים במכללה למינהל. קורס ניהול זה מציע למשתתפיו להכיר יישומים, כלים ניהוליים ותוכנות בתחום ניהול הרכש וניהול המחסן. את הכלים הנלמדים יוכלו הבוגרים ליישם במערכות הרכש והמלאי של שלל סוגי ארגונים בתעשייה.


היכן לומדים


קורס ניהול מלאי ורכש מתקיים בכל שלוחות המכללה למינהל.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים על מגוון של כלים לניהול מחסן ולניהול מערכים לוגיסטיים בעזרת מערוכת טכנולוגיות וממוחשבות. הם מתחילים מהיכרות עם מערכי מלאי ואיכות במחסנים וממשיכים בלימוד עקרונות חשובים לניהול של מערך הרכש הארגוני. לאחר מכן הם עוסקים בסוגיות עלות ויעילות בפעילות מחסנים וגם מכירים את מודול המלאי והמחסן של תוכנת ERP.


נוסף על כך, הקורס מסייע למשתתפיו לפתח כישורי ארגון וניהול שחשובים לניהול של מחלקות רכש ומלאי. הם עוסקים ביישומים ממוחשבים שיכולים לייעל את העבודה במחסן וכן דנים בגישות לניהול בטוח ואיכותי של מחסנים תוך היכרות גם עם תהליכי הובלה וביטוח בענף הרכש.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 162 שעות לימוד, הוא משלב שעות מעשיות ועיוניות. השיעורים מתקיימים פעמים בשבוע בערבים. במהלך הקורס משולבים סיורים לימודיים במחסנים שבמהלכם מכירים מקרוב מערכות מלאי בתעשייה. כמו כן, המשתתפים מבצעים פרויקט גמר ממוחשב שבו הם מתנסים בניהול מערכי מלאי במחסנים ובניהול רכש בהתאם לכלים הנלמדים בקורס.


נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנידונים במהלך הקורס נלמדים התחומים הבאים:

 

  • ניהול מלאי
  • עיתוד מלאי
  • עלויות מלאי
  • יישומי מחשב
  • עבודה בגובה
  • הובלה וביטוח
  • בקרה ניהולית   
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


במכללה למינהל ניתן ללמוד בעוד שלל קורסים בתחום הניהול, התעשייה והלוגיסטיקה. בין הקורסים הנוספים שמתקיימים בענפים אלה נכללים קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה, קורס סחר בינלאומי, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס דירקטורים, קורס פקידי רישוי ומסלולים רבים נוספים. כמו כן, מתקיימים קורסים בתחומים כגון חשבונאות, פיננסים, מחשבים, מזכירות ומינהל.

 

מוסד הלימוד מפעיל גם תכניות להכשרת הנדסאים שמותאמות לדרישות מה"ט, כגון לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור ומגמות נוספות. מתקיימת גם מכינה טכנולוגית שמאפשרת לשפר את סיכויי הקבלה ללימודי ההנדסאים במסלולים השונים. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופים רבים במשק ובתעשייה במטרה לסייע לבוגרי ההכשרות ולימודי ההנדסאים בעת השתלבותם בשוק עם סיום הלימודים.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, מתקיים ראיון אישי לבדיקת ההתאמה לקורס.


תעודה


המכללה למינהל מעניקה לתעודת סיום קורס למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם. בוגרי הקורס מקבלים גם תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם