המכללה למינהל - לימודי הנדסאים ותעודה
שם מלא
אימייל
טלפון
איזור
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי עיצוב > המכללה למינהל - קורסי עיצוב

קורסי עיצוב במכללה למינהל

שירות אישי - המכללה למינהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

איזור טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי עיצוב לתעודה במכללה למינהל


מעצבים את השוק


תחום העיצוב כולל בתוכו מגוון של זרמים, גישות ופלטפורמות. בעידן הגלובלי והדיגיטלי של ימינו מעצבים צריכים לשלוט בסל רחב של כלים ולדעת להפגין את החזון והחוש האתסטי שלהם עבור מדיה מודפסת וממוחשבת. מתכנון של חדרים ודירות, דרך שדרוג של אתר או אפליקציה ועד לתכנון הנראות של קמפיין פרסומי גדול, השוק מציע אפיקי תעסוקה רבים ושונים למעצבים.


במכללה למינהל מתקיימים כמה מסלולי לימודי תעודה בעיצוב, שבאים לחשוף את תלמידיהן לשלל אפשרויות יצירתיות לפיתוח קריירה בתחום. הקורסים נוגעים לזרמים ולגישות שונות בעיצוב ומתמקדים בעיצוב בעידן הדיגיטלי, לפלטפורמות כגון אינטרנט ורשתות חברתיות. המסלולים כוללים עבודה מעשית רבה שמאפשרת לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך הקורס ולגבש תיק עבודות ותפישה עיצובית אישית וייחודית.


מסלולי הלימוד


עיצוב פנים לתעודה


קורס עיצוב פנים לתעודה במכללה מעניק כלים לתכנון של פרויקטים ציבוריים ופרטיים ולביצוע בפועל של העבודות בחללי המגורים. המסלול שם במרכז תיאוריות וכלים אדריכליים ובמסגרתו לומדים כיצד להציע פתרונות חכמים, טכנולוגיים ויצירתיים לעיצוב החלל. התכנית גם מספקת היכרות עם תוכנות שיכולות לשמש מעצבי פנים כגון אוטוקאד וסקצ'אפ.


התכנית נפרשת על פני כ - 220 שעות והיא משלבת בין למידה עיונית לתרגול מעשי בסדנאות ובמעבדות מחשבים. התלמידים גם מבצעים כמה פרויקטים יישומיים ומגבשים תיק עבודות אותו הם יכולים להציג בסיום ההכשרה.


עיצוב גרפי ותקשורת חזותית


הקורס לעיצוב גרפי מקנה לתלמידיו ידע בענפי העיצוב הגרפי השונים, בהם עיצוב לדפוס, עיצוב לתקשורת, עיצוב דיגיטלי ועיצוב לקמפיינים פרסומיים. הם מכירים טכניקות ותהליכי עבודה רבים ולומדי לגבש שפה עיצובית ייחודית משלהם. כמו כן, הם מתוודעים לתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור וגרפיקה ממוחשבת ולכלים שהן מציעות למעצבים.


היקפו של הקורס כ - 500 שעות. התלמידים לוקחים חלק בסדנאות מעשיות, בסיורים לימודיים, בתרגול במעבדות המחשבים וגם בפרויקט גמר יישומי אותו הם יכולים להוסיף לתיק העבודות שגיבשו במהלך הקורס.


קורס עיצוב אתרי אינטרנט


התכנית לגרפיקה ויסודות בעיצוב אתרי אינטרנט מעניקה יסודות בגרפיקה ממוחשבת. התלמידים לומדים לעצב אתרים וסרטונים מונפשים לאינטרנט וכן רוכשים כלים לעיצוב מוצרי דפוס ולוגואים, בהם עטיפות, לוחות שנה וניירת משרדית. הם לומדים על תהליכי העבודה בסביבות שונות כגון בסטודיו, בבית הדפוס, בהוצאה לאור ובחברות הייטק.


הקורס כולל כ - 252 שעות אקדמיות והוא נלמד במסלול ערב או בתכנית המשלבת שיעורי ערב ומפגשים בימי שישי. התכנית נפרשת על פני כשמונה חודשים. לאורך הקורס מתנסים בעבודה מעשית על תוכנות כגון פוטושופ, פלאש, אילוסטרייטור ואינדיזיין.


קורס פוטושופ


קורס פוטושופ במכללה מציע כלים בסיסיים לשימוש בתוכנה זו ובמהלכו נחשפים לאפשרויות לעיצוב, לעיבוד תמונות מסוגים שונים. התלמידים מתוודעים לאפשרויות בתוכנה לעיבוד צבע, לעבודה בשכבות, להוספה או לשינוי של אובייקטים וכן לריטוש ולתיקון של פגמים בתמונות. הם גם מתוודעים לייצוא של הפרויקטים ולהכנתם לדפוס או לפרסום ברשת.


הקורס נפרש על פני כחמישה מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. הוא כולל תרגולים מגוונים של השימוש בפוטושופ ועבודה מעשית מרובה על התוכנה במעבדת המחשבים של המכללה.עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל: 

חוות דעת של סטודנטים: המכללה למינהל - קורסי עיצוב (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 3.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, המכללה למינהל - קורסי עיצוב, 19/01/2019

דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
בנוסף לשכר הלימוד הגבוהה, אנחנו צריכים להוציא בשנה עוד אלפי שקלים על חומרים וציוד, ואין סבסוד מינמלי או עזרה מהמסלול

על הקמפוס
קמפוס לא גדול, אבל נוח מבחינת קרבה. יש דשא מרכזי ואווירה נחמדה מאוד

   פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English