קורסי טכנאי במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורסים להכשרת טכנאים במכללה למינהל


כלים טכניים בדרך לקריירה


בעידן שבו הטכנולוגיה מהווה חלק חשוב ומהותי בחיינו, תפקידם של הטכנאים נעשה משמעותי ביותר. תקלות וכשלים טכניים יכולים להשבית ארגונים שלמים ולפגוע במהלך התקין של העבודה. מסיבה זו ישנה דרישה רבה לאנשי מקצוע מיומנים, שיכולים להעניק שירות מקצועי ויעיל במסגרות עסקיות, ציבוריות ופרטיות.


המכללה למינהל מציעה מגוון של קורסים להכשרת טכנאים. אלה מעניקים מיומנויות טכניות לתלמידיהן ומכינים אותם למעבר המבחנים שדרושים לקבלת תעודות מקצוע. התכניות מתמקדות בתחומים כגון חשמלאות, מחשבים ומיזוג אוויר ובאות לענות על דרישה גדולה לטכנאים שקיימת בתעשייה של היום.


קורס טכנאי שירות מערכות קירור ומיזוג אוויר


קורס טכנאי מזגנים מכשיר את תלמידיו להתקין ולתחזק מזגנים ומערכות קירור ביתיות. המשתתפים לומדים עקרונות בתורת החשמל ובתחומי הבקרה והפיקוד ולומדים על שיטות העבודה היעילות והבטוחות. המסלול, שמתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה כולל כ - 370 שעות לימוד ונלמד כקורס ערב. הוא מכין את התלמידים לשלוש בחינות חיצוניות, שמי שעוברים אותן בהצלחה מקבלים רישיון "חשמלאי שירות" ותעודת גמר "שירות והתקנת מתקני קירור ומיזוג אוויר ביתיים".


קורס חשמלאי מוסמך


במהלך קורס חשמלאי מוסמך התלמידים לומדים על אופן העבודה עם מתקני חשמל במתח נמוך, מסוג תלת פאזי (בעוצמת 3X80 אמפר). הם מתוודעים לשיטות העבודה עם מערכות בקרה ומיתוג וגם לומדים לערוך תכניות במתקנים. מסלול זה, שנמשך כשנתיים, מציע תכנית ערב בה נערכים שיעורים פעמיים בשבוע. המסלול מכין לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים שעורך משרד הכלכלה והתעשייה.


קורס חשמלאי ראשי


מסלול חשמלאי ראשי מכשיר את משתתפיו לעריכת תכניות במתקני מתח נמוך בזרם של 3X250 אמפר. כמו כן, הוא כולל לימוד של תכנון המתקנים, נהלי הבטיחות בעבודה, תיעוד טכני ובקרים מתוכנתים. מסלול זה מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה. בעלי רישיון חשמלאי מוסמך לומדים בתכנית בהיקף כ - 10 חודשים, בעלי תעודת גמר חשמלאי מוסמך משתתפים בקורס שאורכו כ - 12 חודשים. שיעורים נערכים בשעות הערב.


קורס טכנאי טלפונים סלולריים


המכללה עורכת קורס טכנאי סמארטפונים, בו לומדים לתקן ולתחזק מכשירי טלפון חכם וטאבלטים בדרגים א - ד'. מסלול זה מעניק כלים לאיתור ולתיקון תקלות שונות ומספק מיומנויות לפתיחה של עסק עצמאי לתיקון טלפונים. הקורס כולל 282 שעות לימוד אקדמיות ונמשך כעשרה חודשים. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר ומסלול ערב שמתאים לאנשים עובדים. הקורס נערך בפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה ומכין את המשתתפים לבחינות לצורך קבלת הסיווג המקצועי.


קורס תחזוקת מחשבים אישיים


במהלך קורס טכנאי מחשבים מקבלים את כל הכלים להענקת תמיכה טכנית לחומרה ולמערכות הפעלה. כמו כן, לומדים על תחום רשתות התקשורת והתאמתן לצורכים של ארגונים. תעודת הגמר MCDST מוענקת מטעם מוסד הלימוד וחברת מיקרוסופט לבוגרים שעוברים מבחן חיצוני בטכנאות מחשבים. ניתן ללמוד בקורס ערב או בתכנית המשלבת שיעורי ערב וימי שישי. בקורס כ - 150 שעות לימוד אקדמיות ואורכו כחמישה חודשים.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם