לימודי ניהול לתעודה במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

קורסי ניהול במכללה למינהל - לימודי ניהול לתעודה


כל הכלים שחשובים למנהלים


בתור מנהיגי הארגון, על כתפיהם של המנהלים מוטלת אחריות רבה. כדי לוודא כי העסק או החברה שלהם משגשגים ומגיעים לרווחים, הם צריכים לשלוט בלא מעט תחומי ידע, לרבות פיננסים, שיווק, תפעול, טכנולוגיה והיבטים נוספים. בשוק הגלובלי והמשתנה של היום, קשה מאי פעם לבלוט בתחרות הרבה בין הארגונים וכך מנהלים חייבים לגלות יצירתיות ומקוריות ולדעת לקבל החלטות מכריעות בתנאי אי ודאות.


בבית הספר ניהול של המכללה למינהל אפשר ללמוד בשלל תכניות לימודי ניהול לתעודה. תכניות אלה מותאמות לתהליכים שמתחוללים בתעשייה ובמשק הישראלי והם שואפים לספק לתלמידים כלים ומיומנויות ניהוליות חשובות. דרך הכלים שנלמדים בקורסי הניהול של המכללה ניתן להבין לעומק את סביבת העבודה המשתנה של היום ולקדם את המיומנויות האישיות כדי לצמוח בסולם הארגוני.


אלה הם הקורסים בתחום הניהול שמתקיימים במכללה למינהל:


קורס מנהל עסקים


קורס מנהל עסקים לתעודה של המכללה למינהל בא להעניק כלים להשתלבות בתפקידי ניהול מתקדמים בארגונים, הוא שואף לספק מיומנויות ניהול ושיווק שחיוניות לעולם הניהול של היום ושיכולות לסייע בשוק של העתיד. במהלכו דנים בנושאים כגון מימון, שוק ההון, דיני עבודה, משאבי אנוש, חשבונאות פיננסית, אינטרנט בעולם העסקים וסוגיות נוספות. התכנית נפרשת על פני 180 שעות אקדמיות והיא מתקיימת כקורס ערב לשילוב נוח עם עבודה.


קורס דירקטורים


במסגרת קורס הכשרת דירקטורים לומדים על תחומי האחריות של נושאי משרה בכירים בתאגידים, בחברות פרטיות ובארגונים ציבוריים. הוא מתאים בין היתר למנכ"לים, ליועצים משפטיים, לרואי חשבון, למזכירים בתאגידים ולמבקרים פנימיים שמעוניינים לקדם את הידע העסקי ואת הכלים שבידיהם. תכנית לימודי ערב זו כוללת כ - 60 שעות לימוד אקדמיות.

 


קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר


במכללה אפשר ללמוד בקורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר, שמסמיך מנהלי לוגיסטיקה ומנהלי רכש להשתלבות ולהתקדמות בארגונים. הוא מאפשר גם לעובדים בענפים אלה להתקדם לדרגים ניהוליים בכירים יותר. לאורך הקורס עוסקים בהיבטים בניהול אסטרטגי, בניהול שרשרת אספקה, בתהליכים לתכנון רכש ובסוגיות בניהול פרויקטים ובניהול איכות. בקורס זה כ - 150 שעות לימוד אקדמיות.


קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסנים APLP


תלמידי הקורס לניהול לוגיסטיקה ומחסנים מקבלים כלים וידע עיוני לניהול מחלקות לוגיסטיקה, לניהול של מחסנים ומערכי רכש בארגונים ובמוסדות. המיומנויות שנלמדות בקורס יכולות לסייע לעובדי מחסנים ולוגיסטיקה לעלות בסולם הארגוני ולפתוח דלתות לקידום הקריירה. הקורס נפרש על פני כ - 4 חודשים.


קורס ניהול מחסן ממוחשב


הקורס לניהול מחסן ממוחשב מספר כלים לניהול מערכים לוגיסטיים במחסנים בכלים מתקדמים וממוחשבים, שיכולים להעלות את היעילות והתפוקה בארגון. התכנית כוללת 260 שעות לימוד אשר משלבות לימוד עיוני ומעשי כאחד, הקורס מתקיים בשעות הערב ובימי שישי. התכנית כוללת סיורים לימודיים ופרויקט גמר בניהול ממוחשב של מחסנים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

חוות דעת של סטודנטים על המכללה למינהל - קורסי ניהול

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

המכללה למינהל
04/01/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

3 שנים זה קשה ללמוד במיוחד כשאתה נשוי עם ילדה וגם קשה לממן את הלימודים

על הקמפוס

הקמפוס שלנו לא משהו ואין קפיטריה אבל הסטודנטים נחמדים ויש אווירה טובה ביחד

טיפים

תשקיעו אפילו שקשה כי זה חובה לעבור את התואר היום וזה בסיס לחיים אבל לנסות להנות לוך כדי


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס קרוב ללימודי הנהלת חשבונות
משה בן ארוש
ללא תגובה
התמחות שיווק הנדסאי תעשייה וניהול
עידן
ללא תגובה
האם יתקיימו היום לימודים במכללה למינהל חיפה?
ערערה
ללא תגובה
מתי נפתח קורס פיתוח?
מסטפא
1 תגובות
מתי יתחיל בירושלים קורס מזכירות רפואית?
בראא
ללא תגובה
קורס ביישומי מחשב אונליין
מיכל כדורי
ללא תגובה
לימודי מזכירות משפטית באשדוד
אלינור
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp