לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורס ניהול > קורס ניהול מלאי

קורס ניהול מלאי - קורס אחראי ניהול מלאי


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס ניהול מלאי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
קורס ניהול ידע
מנהלי גבייה ופקידי הוצל"פ
קורס ניהול משא ומתן
קורס ניהול ספנות
קורס ניהול סיכונים תפעולי
קורס ניהול פרוייקטים בבנייה
קורס ניהול עסקי בכיר
קורס ניהול בתי אבות
קורס PMO לניהול פרויקטים
קורס בניהול צוות למנהלי ביניים
 
 
קורס ניהול צי רכב
מנהלי תפעול בכירים
ניהול מחסן ממוחשב
לימודי יזמות עסקית
קורס ניהול עובדים
קורס מינהל עסקים
קורס ניהול חוזים והתקשרויות
קורס ניהול אחזקה
קורס ניהול מוקד טלפוני
קורס ניהול שירות לקוחות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס ניהול מלאי ורכש


הצורכים של שרשרת האספקה ושל מערכי המלאי בתעשייה הולכים והופכים למתוחכמים ומתקדמים יותר, מה שמצריך ממנהלי מלאי להכיר טכנולוגיות חדשניות ולשלוט ביישומים ותוכנות מגוונים. יחסי מסחר גלובליים בין ארגונים מצריכים דיוק ומיומנות גבוהה של תכנון ובקרה על מלאי כדי לעמוד ביעדים.


למנהלי מלאי יש תחומי אחריות רבים במסגרת תפקידם, מביצוע של הזמנות ותכנון של היקף המלאי ועד להתנהלות מול ספקים ובקרה על תקינות מערך המלאי באופן שוטף. זהו ענף דינמי במיוחד שכולל אתגרים רבים והוא רק הולך וצומח כדי להתאים את עצמו לשינויים שעוברים על המשק הכללי.


הגדרת התפקיד ואופיו משתנים מחברה לחברה, ותלויים בגורמים כמו גודל הארגון והמטרות שלו. בארגונים רבים ענפי ניהול המלאי וניהול הרכש נמצאים באחריות עובד אחד שמפקח על תהליכי עבודה נרחבים ורבים, ואילו בארגונים אחרים ניתן למצוא מנהל מלאי ומנהל רכש נפרדים. בשני המקרים, מדובר בעובדים שהם חלק חיוני ובלתי נפרד מהתפקוד השוטף של העסק או החברה.


מי שמעוניינים להשתלב בענפים אלה ולהתחיל קריירה בענף מבוקש ודינמי יכולים ללמוד בקורס ניהול מלאי ורכש. אלה הן הכשרות מקצועיות מקיפות שנערכות ברוב המקרים מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ומעניקות למשתתפים את כל הידע שנדרש לניהול יעיל ומוצלח של מערכי מלאי.

 


קורסים בניהול מלאי


קורסים בניהול מלאי מעניקים למשתתפים כלים לניהול של מערכי מחסנים ולוגיסטיקה בארגונים. מסלולי הכשרה אלה עוסקים בצורכים של ענף המלאי במגזרים שונים בתעשייה, כגון בארגונים בתחום הקמעונאות, ברשויות מקומיות, בחברות ציבוריות, בגופים בענף המלונאות ובארגונים בתחומים נוספים. משתתפי הקורסים מכירים שיטות לניהול יעיל ומתקדם של מלאי ורוכשים מיומנויות מקצועיות לקידום ושיפור מערכי מלאי מסוגים והיקפים שונים. הם דנים בין היתר בפן הכלכלי של ניהול מלאי ובדרכים להגדלת רווחים תוך חיסכון בהוצאות. המסלולים גם מסייעים למשתתפים לבנות מיומנויות ניהוליות שחיוניות לעובדים בכירים בתחום המלאי, כגון ניהול צוותי עובדים, ניהול משא ומתן וניהול מחלקה.


קורס ניהול מלאי ורכש


מרבית מוסדות הלימוד מציעים קורסים בניהול מלאי יחד עם הכשרה בתחום ניהול הרכש, מתוך הבנה כי שני הענפים קשורים זה בזה בקשר הדוק וכי עובדים בעולם המלאי והלוגיסטיקה נדרשים להבין גם בתהליכים בתחום הרכש במסגרת עבודתם.


קורסים בניהול מלאי ורכש מקנם ידע עיוני ומעשי שדרוש לניהול של מערכי רכש ומלאי מורכבים. התלמידים לומדים לתכנן ולנהל תהליכים של עיתוד מלאי ובוחנים את התרומה של המלאי והרכש להצלחת הארגון. בין היתר, הם לומדים כיצד לבצע חישובים ולתכנן היבטים בעלות ותקציב וכן מתוודעים לכלים לניהול מידע ולקבלת החלטות ברכש וכן בונים מיומנויות יזמות והובלה של תהליכים ופרויקטים.


קורס ניהול מלאי ממוחשב


קורס ניהול מלאי ממוחשב מתמקד בהתפתחויות הטכנולוגיות שעוברות על תחום הלוגיסטיקה ושואף להקנות למשתתפים בו שליטה בתוכנות ויישומים שיכולים לייעל את פעילות מערך המלאי של הארגון.


קורסים בניהול מלאי ממוחשב מתקיימים לרוב במסגרת קורס ניהול מחסן ממוחשב שמציעים מוסדות הלימוד. לאורך הקורס לומדים כיצד הטכנולוגיה יכולה להציע פתרונות מתקדמים וחכמים יותר שעונים על הדרישות המתפתחות של התעשייה. אלה קורסים שחושפים את המשתתפים לתהליכי ניהול טכנולוגי של מלאי ומערכי מחסן ולמערכות חדשניות לשינוע, לאחסנה ולספירת המלאי. המשתתפים מכירים יישומים ומערכות כגון מערכת ERP וכן מכירים יישומים בתוכנת אקסל שיכולים לסייע למנהלי מלאי.


מתכונת הלימוד


קורסים בניהול מלאי ורכש נפרשים לרוב על פני פרק זמן שבין חמישה לשישה חודשים. קורסים המשלבים בהם תחומי הכשרה נוספים, כגון ניהול לוגיסטי או ניהול מחסנים, יכולים להתפרש על פני פרק זמן ארוך יותר. השיעורים מתקיימים פעם או פעמיים במהלך השבוע ולרוב נערכים בשעות הערב כדי להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים.


רוב המסלולים משלבים תרגול מעשי כדי לאפשר למשתתפים להכיר מקרוב את תהליכי ניהול המלאי ולאפשר להם לצבור ניסיון פרקטי כבר בזמן הקורס. כמו כן, רבים מהקורסים משלבים פרויקט גמר יישומי שמתקיים לקראת סיום התכנית ובו מתנסים בהפעלה של טכנולוגיות בעולם המלאי והרכש.


תנאי קבלה


רוב ממוסדות הלימוד דורשים כי המועמדים לקורס יהיו בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. במוסדות אחרים מתקיימים גם ראיונות בפני וועדת קבלה שבהם בוחנים את הרקע המקצועי הקודם של המועמדים ואת ההתאמה שלהם לתכנית.


קורסי ניהול מלאי מתאימים בדרך כלל לעובדים במחלקות רכש, תפעול ואספקה שמעוניינים לקדם את הקריירה ולצמוח לתפקידים ניהוליים. בין היתר, יכולים ללמוד בהם מנהלי שרשרת אספקה, מנהלי מחסן, מעתדי מלאי, פלנרים ועובדים נוספים שיש ברשותם ניסיון מקצועי מתאים.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


סוג ההסמכה שניתנת לבוגרי הקורס משתנה בין מוסד אחד לאחר. במוסדות שבהם הקורסים מוכרים על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ניתנת דיפלומה מטעם המכללה ותעודת גמר מטעם משרד העבודה. כדי לקבל את ההסמכה מטעם משרד העבודה על הבוגרים לעבור מבחן חיצוני ולהגיש פרויקט גמר. במוסדות שאינם מוכרים על ידי משרד העבודה ניתנת תעודת גמר פנימית בלבד.


לאחר סיום הקורס הבוגרים יכולים להשתמש בכלים הנלמדים כי להתקדם בתפקידם לתפקידים ניהוליים בארגונים בתחום המלאי וניהול הלוגיסטיקה. בתעשייה של היום יש ביקוש רב למנהלי מלאי איכותיים והם יכולים להשתלב במגזרים שונים במשק. נוסף על כך, באפשרותם להמשיך ללמוד בקורסים והכשרות נוספות בתחום הלוגיסטי וכך להרחיב את תחומי ההסמכה שלהם. חלק ממקומות התעסוקה מציעים לעובדים מצטיינים קורסים על חשבון המעסיק לפיתוח הקריירה.


מכללות קורס ניהול מלאי

 

  • המכללה למינהל (נתניה, חיפה): בשלוחות נתניה וחיפה של המכללה למינהל ניתן ללמוד בקורס  ניהול מלאי ורכש, שהיקפו כ - 200 שעות לימוד. הקורס, המשלב פרויקטים מעשיים וסיורים לימודיים, חושף את משתתפיו לכלים בניהול מחסן ממוחשב, ניהול שרשראות אספקה, שימוש בתוכנת ERP ועוד מגוון מיומנויות שחשובות למנהלי מלאי.

 

  • המכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ (סמוך לשדרות): במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר מתקיים קורס ניהול מלאי ורכש אשר מותאם לדרישות העדכניות בתעשייה.

 

  • מכללת MBC (חצור הגלילית): במכללת MBC מתקיים קורס ניהול מלאי ורכש שהיקפו 34 מפגשים. הקורס מאפשר להכיר מגוון כלים פרקטיים לניהול מחסנים, מערכים לוגיסטיים ומערכי רכש.

 

  • מכללת ניהולית (בית שמש): מכללת ניהולית שבבית שמש מציעה קורס ניהול מלאי ורכש, שנפרש על פני חמישה חודשים וכולל 138 שעות לימוד. הקורס מתקיים בפיקוח של משרד העבודה והוא מכין את תלמידיו לקראת מבחני ההסמכה לניהול מלאי. הקורס נערך בשעות הערב ומתאים לאנשים עובדים. במכללה מתקיימים קורסים רבים נוספים כגון קורס נהגי משא כבד, קורס ניהול משרד כללי ובכיר, קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס מזכירות רפואית וקורס חשבי שכר בכירים.

 

  • מכללת אורט כפר סבא: במכללת אורט בכפר סבא אפשר ללמוד בקורס ניהול מלאי שמכשיר כוח אדם לניהול של מלא במחסנים ולניהול רכש של פריטים. במהלך הקורס לומדים גם על ניהול של מחסנים ממוחשבים ואוטומטיים ומכירים דרכים להגדלת היעילות של מסגרות עסקיות. בקורס זה כ - 140 שעות לימוד. במכללה אפשר ללמוד גם בקורסים כגון קורס חשבי שכר בכירים, קורס ניהול והפקת אירועים, קורס חשמלאי מתח גבוה וכן מסלולים מגוונים להכשרת הנדסאים.

 

  • מכללת לפיד (פרישה ארצית): בשלוחות חיפה ותל אביב של המכללה אפשר ללמוד בקורס ניהול מלאי ורכש, שמתקיים בתכנית המוכרת למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים אשר מפוקחת על ידי משרד העבודה. המסלול חושף את משתתפיו לנושאים כגון ניהול ותכנון של תהליכי רכישה, התנהלות מול ספקים, תכנון הצעות מחיר, ניהול מחסנים ממוחשבים ויצירה של קשרים עסקיים. בקורס זה כ - 34 מפגשים שבועיים.

 

  • מכללת ארז (שלומי): קורס ניהול מלאי ורכש של מכללת ארז מעניק ידע עיוני ומעשי לניהול מערכי רכש ומתמקד בעקרונות ניהול חכם וחדשני לפי תפישת industry 4.0. המסלול מתאים למנהלים ולעובדים בתחום הלוגיסטי שמעוניינים להכיר את החידושים בענף. הוא כולל 138 שעות לימוד. מכללת ארז מציעה גם קורסים כגון קורס ניהול עבודה בתעשייה, קורס ממונה בטיחות, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס ERP, קורס ניהול לוגיסטיקה, קורס ניהול פרויקטים ומסלולים נוספים.

 

קורס ניהול מלאי אשקלון

 

  • המכללה האזורית אשקלון: היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון עורכת קורס משולב, בו מוענקת לבוגרים הכשרת APLP, שמקיפה ניהול רכש, ניהול מלאי וניהול מחסן. אורכו של הקורס הוא כעשרה חודשים והוא משלב תרגולים מעשיים ופרויקט גמר יישומי.

 

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול מלאי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס ניהול מלאי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס ניהול מלאי

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול (10 חוות דעת)
התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5    
מיטל,המכללה העסקית , קורס ניהול והפקת אירועים - המכללה העסקית, 05/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אין מיזוג בקומה התחתונה לפעמים זה מרגיש קצת לא נוח מעבר לזה הכל בסדר

על הקמפוס
קמפוס מעולה הרבה חום ואהבה יחס אישי מרצים מעולים
יאיר,המכללה למינהל, המכללה למינהל - קורסי ניהול, 04/01/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
3 שנים זה קשה ללמוד במיוחד כשאתה נשוי עם ילדה וגם קשה לממן את הלימודים

על הקמפוס
הקמפוס שלנו לא משהו ואין קפיטריה אבל הסטודנטים נחמדים ויש אווירה טובה ביחד
 
פורומים בתחום
פורום לימודי פרסום ושיווק
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM
קורס ניהול רכש בכיר
לימודי ניהול ויישום מודול פיננסי FI
לימודי ניהול משאבי אנוש לבכירים
קורס פיתוח מנהלים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורס ניהול
קורסי ניהול - מכון טכנולוגי חולון
בית ספר לעסקים וקמעונות
היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי כרמל
מכללת כנרת - לימודי חוץ
אתגר תקשורת
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס ניהול מלאי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד קורס ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 21 שעות, 41 דקות)
קורס ביטוח (לפני 21 שעות, 53 דקות)
קורס פלדנקרייז לשנת שבתון (לפני 22 שעות, 4 דקות)
עלות קורס שזירת פרחים (לפני 22 שעות, 14 דקות)
קורס גישור לקבוצה במקום העבודה (לפני 22 שעות, 27 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD