רוצה פרטים על שכר יועץ מס?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח יועץ מס בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר יועץ מס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת יועץ מס


כמה מרוויחים בתחום ייעוץ המס?


בישראל היום מאות אלפי לקוחות מדי שנה זקוקים לייצוג מול רשויות ואגפי המס, למגוון של מטרות. הבירוקרטיה הסבוכה והמונחים המקצועיים הרבים שמאפיינים את התחום יוצרים מצב שבו ללא הידע המתאים, עולה לעיתים קושי בהתנהלות עצמאית מול רשויות המס. לשם כך פועלים יועצי המס, אשר מסייעים ללקוחות עסקיים, פרטיים וציבוריים בהתנהלות זו.


ייעוץ מס הוא אחד הענפים המבוקשים בתחום הפיננסי, כאשר לא מעט מנהלי חשבונות ורואי חשבון מבקשים לשלל את ההסמכה שבידיהם וכך גם להעלות את השכר לו הם זכאים. ליועצי המס ישנו תעריף לעבודתם אשר משתנה לפי סוג הייצוג והוותק.

 

עם צבירת שנות וותק, יועצי מס יכולים להעלות את שכרם משמעותית ואם ברצונם לפנות לקריירה עצמאית זוהי דרך נוספת להעלות את ההכנסות. מדובר באחת מהדרכים האפשרויות להתקדם מקצועית ולהעלות את רמות השכר כמנהלי חשבונות, כחשבי שכר או כבעלי מקצועות קרובים.


אפשרויות תעסוקה


ליועצי מס יש מגוון של אפשרויות תעסוקה במשק של היום. בתחילת דרכם הם דרך כלל משתלבים במשרדים לראיית חשבון או

בחברות פיננסיות. לאחר צבירה של מספר שנות ניסיון הם יכולים גם להקים משרד עצמאי משלהם לייעוץ מס.


במסגרת תפקידם, הם עובדים עם לקוחות פרטיים, ארגונים עסקיים ועמותות ומטפלים בכל ההיבטים שדורשים ייצוג מול רשויות המס, כגון תשלומים, הכנת דוחות, מילוי טפסים ורישום של הוצאות והכנסות ודיווח עליהם.


יועצי מס מנוסים יותר שמעוניינים להרחיב עוד יותר את קהל היעד שלהם יכולים לפנות גם לתחום הייצוג בביטוח לאומי. לשם הרחבת העיסוק לתחום זה יש צורך להשלים הכשרה מקצועית מתאימה וכן לעבור מבחן חיצוני שעורך המוסד לביטוח לאומי.


רמות השכר

 

בטבלה זו מפורט השכר החודשי הממוצע ברמות שונות של ניסיון מקצועי בתחום:

 

תפקיד שכר נטו (חודשי)
יועץ מס מתמחה  4,500 - 6,000 שקלים לחודש
יועץ מס מתחיל 6,000 - 8,0000 שקלים לחודש
יועץ מס עצמאי ומנוסה 15,000 - 20,000 שקלים לחודש

 

ביקוש בשוק


במשק של היום יש ביקוש רב ליועצי מס. שינויים משמעותיים בזירה הפיננסית לרבות רפורמות כלכליות ושינויים בירוקרטיים יוצרים מצב בו יועצי מס איכותיים הם מצרך מבוקש במיוחד, הם יכולים לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים, במסגרת פירמות רואי חשבון או משרדים דומים נוספים. אחת הסיבות לביקוש רב זה הוא היצע השירותים הנרחב שיועצי המס יכולים להעניק ללקוחותיהם, אלה נעים מייעוץ כללי לחברה בתחום המס, דרך הכנה של דוחות שנתיים למס הכנה או הכנת הצהרות הון, ועד לייצוג הלקוחות בפני רשויות המס.

 

מה ללמוד כדי להיות יועץ מס?


לפי הנחיות רשות המיסים ונציבות מס הכנסה, כדי לעבוד כיועצי מס בישראל יש צורך לעבור קורס ייעוץ מס במוסד לימודים מוכר וכן לעבור שתי בחינות הסמכה חיצוניות, שאינן נערכות על ידי מוסד הלימוד אלא על ידי רשות המס.


כדי לקבל את ההכשרה בייעוץ מס, התלמידים צריכים להחזיק בתעודת הנהלת חשבונות סוג 2 לפחות ולהיות בוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 2.

 

 

אם כך, תכנית זו מיועדת קודם כל לבעלי ניסיון בתחום הנהלת החשבונות. נוסף על כך, גם רואי חשבון, גזברים, כלכלנים או חשבי שכר (שעומדים בתנאי הקבלה) שמעוניינים להרחיב את הסמכתם יכולים לפנות לאפיק תעסוקתי בייעוץ מס. יש לציין כי כדי לקבל את ההכשרה בייעוץ מס יש לעבור גם תקופת התמחות מעשית (סטאז') שהיקפה הוא כשנה אשר נערכת במשרדי ייעוץ מס או במשרדי ראיית חשבון.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר יועץ מס?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp