קורס מנהלי מחסן ממוחשב במכללה למינהל

המכללה למינהל

קורס ניהול המחסן הממוחשב במכללה למינהל


יעילות, אחריות וקידמה


מגמת ההשתכללות והפיתוח המתמיד שעוברת על המשק מביאה גם לשינויים ניכרים במערך המחסנים של הארגונים. המחסן של היום נדרש להיות גדול יותר, להכיל פריטים רבים יותר ובמקביל להפעיל טכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח יעילות, דיוק וסדר במערך המלאי. מנהלי המחסנים צריכים להתמודד עם מגמות השינוי הללו ולהחזיק בסל נרחב של כישורים ומיומנויות ניהול. בין היתר, הם אחראיים על הזמנות הרכש, על החוזים, על ספירות המלאי, על פריקת הסחורות ועל בנייה של נהלים לעבודה השוטפת במחסן.


קורס ניהול מחסן ממוחשב שמתקיים במכללה למינהל בא להעניק לתלמידיו ידע וכלים פרקטיים להובלת המערך הלוגיסטי בצורה מקצועית ויעילה, תוך היכרות עם החידושים הטכנולוגיים האחרונים בענף המחסנאות. המיומנויות הנלמדות במסגרת קורס הניהול יכולות לסייע לבוגרים להתקדם לתפקידים בכירים יותר ולפתח את המערך הלוגיסטי בחברות שלהם.

 

ניתן ללמוד קורס זה בשלוחת המכללה למינהל בעיר חיפה


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים על גישות שונות לניהול מערך המחסנים והמלאי של ארגונים. הם בוחנים היבטים כלכליים, תפעוליים ולוגיסטיים שכרוכים בפעילות התקינה של המחסנים וגם עוסקים בהבטחת האיכות של התהליכים במחסן. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות ניהול שיכולות לסייע להם לשפר את תפקוד המחסן ובמקביל מתוודעים לכלים טכנולוגיים שונים ולתוכנות מחשב ייעודיות שבאות להקל ולייעל את העבודה במחסן.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 260 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים באחד הערבים במהלך השבוע וכן בימי שישי בשעות הבוקר.
התלמידים לוקחים חלק בהרצאות פרונטליות עיוניות וגם בתרגולים מעשיים שונים ובסיורים לימודיים במחסנים. לקראת תום התכנית, הם צריכים לבצע פרויקט מסכם יישומי, בו הם מתרגלים את העקרונות הממוחשבים לניהול המחסנים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במהלך הקורס נכללים גם:

 

  • יסודות בניהול וארגון
  • גהות ובטיחות במחסן
  • עיתוד מלאי במחסנים
  • עקרונות במערך הרכש
  • הכרת השימוש במחשב
  • ניהול שרשרת האספקה
  • מודול מלאי ומחסן בתוכנת ERP    


על מוסד הלימוד


במכללה למינהל מתקיים מגוון רחב של תכניות הכשרה מקצועית. אלה נוגעים בתחומים כגון שיווק, נדל"ן, סחר בין לאומי, שוק ההון, מחשבים ועיצוב. בבית הספר לניהול של המכללה אפשר למצוא עוד שלל קורסים, בהם קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול והפקת אירועים, קורס הכשרת סוכני נדל"ן, קורס ניהול השיווק ויחסי ציבור וקורס להכשרת שמאי מקרקעין. למוסד הלימוד שלוחות בפרישה ארצית, מצפון ועד דרום.


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול זה, המועמדים צריכים להיות בוגרי השכלה תיכונית מלאה (12 שנות לימוד) לכל הפחות. מתאימים מוזמנים גם לראיון קבלה אישי בו נבדקת מידת ההתאמה שלהם לקורס.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בכל חובותיהם בקורס בהצלחה זכאים לקבל דיפלומת גמר מטעם המכללה למינהל וכן תעודת גמר שמוענקת מטעם משרד הכלכלה והתעשייה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

תנאי קבלה להנדסאי תעשייה וניהול
גלעד ניסל
ללא תגובה
לימודי ביטוח חיים
רחלי רביב
ללא תגובה
הרשמה ללימודי הנדסאי בניין
אברהם צבי
ללא תגובה
דחייה של קורס הנהלת חשבונות
רויטל
ללא תגובה
יש התמחות להנדסאי תעשייה וניהול במקומות עבודה?
שני כהן
ללא תגובה
קבלה לקורס ניהול ועיצוב אירועים
לוטם דרעי
ללא תגובה
קורס למטפלות סוג 2
רוז
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp