קורס סוחרים עצמאיים במכללת מיטב דש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מיטב דש - קורס סוחרים עצמאיים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון במכללת מיטב דש - קורס השקעות 360


הכלים בדרך לתשואה


ישנן מגוון החלטות פיננסיות שאנו נדרשים לקבל במהלך החיים, מהחלטה על מסלול הפנסיה המתאים לנו ביותר, דרך רכישת דירה ולקיחת משכנתא במסלול משתלם ועד לבחירה במסלול חיסכון שמותאם לצורכינו. בכל הצעדים החשובים הללו בחיים, חשוב להחזיק בידע הפיננסי הנכון כדי להבין את הסיכונים שבדרך, להתמודד בהצלחה עם קשיים ולהגיע לרווחים.


גם המסחר בבורסה מהווה צעד חשוב שרבים מבצעים כדי להגדיל את האפשרויות הפיננסיות. בוחרים עצמאיים שרוצים להגיע לתשואה משמעותית חייבים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים. לשם כך, ידע מעמיק בשוק ההון ובטכניקות ההשקעה הוא חשוב במיוחד לסוחרים מתחילים אלה. הם צריכים להביא בחשבון היבטים כגון עמלות, שיטות מסחר, רגולציה ושינויים טכנולוגיים שמתחוללים בשוק ההון המקומי והגלובלי, לפני שהם מבצעים את ההחלטה ומתחילים להשקיע.


במכללת מיטב דש מתקיים קורס להכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון, בשם "השקעות 360". מסלול זה מיועד למשקיעים מתחילים והוא מסייע להכשיר את משתתפיו להתחיל לנהל תיק השקעות וליישם מגוון של אסטרטגיות מסחר מוכרות. הקורס מתמקד בפן הפרקטי של המסחר בבורסה ובעזרת הכלים שנרכשים במהלכו יכולים המשתתפים להעריך באופן יעיל רמות סיכון ולבחור נתיבי השקעה מתאימים בדרך לתשואה ולרווחים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס סוחרים עצמאיים רוכשים המשתתפים כלים פרקטיים בעזרתם ניתן ליצור תיק השקעות רווחי. הם מתוודעים לצורות מסחר שונות ולאסטרטגיות מוכרות בבורסה המקומית ובבורסה בחו"ל. כמו כן הם דנים בדרכים בעזרתם ניתן להגיל את התשואה מתיק ההשקעות ועוסקים בעקרונות חשובים בתחום ניהול הסיכונים הפיננסיים, בעזרתם הם יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר במסחר. נוסף על כך, הם דנים בשיקולים השונים בניהול הפיננסי שעומדים בפני משקיעים לטווח האורך וכן בפני משקיעים לטווח הקצר, כגון משקיעים שמתמקדים במסחר יומי. כמו כן, הם מעמיקים בפסיכולוגיה של משקיעים ולומדים כיצד להשתמש בטכניקות שונות לייעול הפעילות שלהם בשוק ההון.

 


מתכונת הלימוד


קורס סוחרים עצמאיים כ - 164 שעות לימוד והוא מתקיים כתכנית לימודי ערב לתעודה, שמותאמת לשילוב עם עבודה. הקורס כולל מפגשים לתרגול שבהם מתנסים בסימולציות מסחר. בין היתר, הם מתרגלים מסחר בשיטת הניתוח הטכני ומתנסים בפועל בקבלת החלטות לקנייה או למכירה תוך ליווי וסיוע מצד סגל המרצים של הקורס.

 

נושאי הלימוד


מגוון נושאים נלמדים במהלך המסלול, וביניהם:

 

 • ניהול השקעות אג"ח
 • שיטת הניתוח הטכני
 • מסחר באופציות מעוף
 • פעולות בבורסה בחו"ל
 • סוגי מכשירים פיננסיים
 • קבלת החלטות פיננסיות    


על מוסד הלימוד


מכללת מיטב דש נוסדה בשנת 1992 והיא מציעה שלל הכשרות בענפי הפיננסים, הביטוח ושוק ההון. הקורסים מקנים למשתתפים מיומנויות מסחר פרקטיות וכלים שיכולים לסייע להם לקבלת החלטות פיננסיות ועסקיות ביעילות רבה יותר. חלק מהקורסים שנלמדים במכללה גם מסייעים להתכונן לקראת בחינות ממשלתיות שנערכות על ידי רשות ניירות הערך לקבלת רישיונות מקצועיים בענפים כגון ייעוץ השקעות וביטוח פנסיוני. בין מגוון הקורסים שמתקיימים במכללה נכללים קורס ניתוח טכני, קורס ביטוח אלמנטרי, קורס תכנון פיננסי, קורס אנליסטים, קורס יסודות הביטוח, קורס אתיקה ודיני ניירות ערך, קורס סטטיסטיקה, קורס כלכלה ומסלולי הכשרה נוספים.


תנאי קבלה


המסלול מתאים לבעלי רקע בסיסי בשוק ההון, הוא מיועד לבעלי ניסיון ברמה בסיסית במסחר שמעוניינים לקבל כלים מקצועיים למסחר עצמאי בבורסה ולביצוע של עסקאות מסוגים שונים.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל חובות התכנית ניתנת תעודת גמר על ידי מכללת מיטב דש.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שוק ההון במכללת מיטב דש

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

קורסים בשוק ההון מוכרים לגמול השתלמות?
שי
1 תגובות
עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp