קורס ביטוח פנסיוני במכללת מיטב דש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מיטב דש

אהבת? שתף ב:

קורס ייעוץ ושיווק פנסיוני - מכללת מיטב דש

 

סוכנים של העתיד


כיום, אנשים כבר יכולים להעביר את הפנסיה שלהם בין הקופות השונות, זאת בעקבות המהפכה בשוק הפנסיה שמתחוללת לאחרונה. מטבע הדברים, אנשים גם נדרשים לייעוץ מקצועי בדרכם המסובכת לניהול יעיל ומחושב של קופות הפנסיה הקיימות. לפיכך, דרישות השוק מעוררות גם הן ביקוש ללימודים מקצועיים בענף השיווק הפנסיוני.


ייעוץ ושיווק פנסיוני מתאים לאלו שאוהבים עבודה אשר משלבת בין ידע מקצועי לבין ייעוץ. סוכני ביטוח פנסיוניים מחויבים להחזיק ברישיון לייעוץ או לשיווק פנסיוני. השירות אותו מעניקים אנשי המקצוע בתחום זה כולל התאמת מוצרים פנסיוניים – ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח אובדן כושר עבודה ועוד – לצרכיו הספציפיים של כל לקוח באשר הוא.


לנוכח ריבוי המוצרים הפנסיוניים, עלייתה של תוחלת החיים והרצון הבלתי נמנע של כל אדם להבטיח את עתידו, ישנו ביקוש רב לשירות הייעוץ והשיווק הפנסיוני וכן לרמתו של אותו סוכן ביטוח המחזיק ברישיון למכור ביטוחים אלו.


תכנית הלימודים


קורס ייעוץ ושיווק פנסיוני מקנה לסטודנטים כלים מגוונים אשר יכשירו אותם כמומחי פנסיה, כאלו הרשאים להעניק ייעוץ לכלל הלקוחות שיאמצו לעצמם. תכנית זו כוללת בתוכה קורסי יסוד, לצד קורסים בנושא ייעוץ פנסיוני וביטוחי. הקורס מרכז מידע מקצועי ומעודכן בתחום והסטודנטים נפגשים עם נושאים כללים העולים מעולם הביטוח הפנסיוני – קרנות פנסיה, פנסיה מקיפה, פנסיה יסוד, פנסיה צוברת ועוד.


מתכונת הלימוד


הלימודים מתפרשים על פני תקופת זמן של שנה וחצי עד שנתיים. תלמידים בעלי תואר בתחום הפיננסי יכולים לקבל פטור משלוש בחינות יסוד (מימון, חשבונאות וסטטיסטיקה וכלכלה) ולסיים את מסלול הלימוד תוך שמונה חודשים בלבד.


השיעורים במסגרת קורס שיווק פנסיוני של מיטב דש מצולמים, כך שבזמן הקורס ניתנת האופציה בעבור הסטודנטים לחזור על החומר ללא הגבלה מהמחשב, הטלפון הנייד או הטאבלט.


נושאי הלימוד

 

  • חשבונאות פיננסית
  • סטטיסטיקה ומימון
  • הכרות עם ניירות ערך
  • הכרות עם נושאי ביטוח
  • הכרות עם יסודות הביטוח   
  • מיסוי
  • חשבונאות
  • ייעוץ פנסיוני
  • שיווק פנסיוני   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


משנת 1992 מכללת מיטב דש מתמחה בהכשרות של סטודנטים לתחום שוק ההון והביטוח. במכללה ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים ממוקדים המיועדים להכין את הסטודנטים לבחינות ההסמכה של הרשות לניירות ערך וכן רשות שוק ההון והביטוח. המכללה מציעה השתלמויות, הכשרות ולימודי תעודה בתחום. גוף זה גם עוסק בהכנה של סטודנטים לקראת בחינות רשות ניירות הערך ורשות שוק ההון ובין היתר מכשירה עובדים לתפקידי משווקים פנסיוניים, יועצי השקעות, מנהלי השקעות, סוכני ביטוח וכדומה. מכללת מיטב דש מחזיקה בניסיון עתיר שנים בביצוע הכשרות וקיום קורסים עבור הגופים המובילים ביותר במשק.


תנאי הקבלה


הקורס שמציעה מכללת מיטב דש מתאים עבור עובדים בחברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, בנקים ובתי השקעות אשר מעוניינים להתקדם למשרות מתגמלות ואיכותיות. כמו כן, הקורס יכול להתאים לבוגרי תארים פיננסיים (כלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים) או לכל מי שמעוניין בהכשרה או בהסבה מקצועית לתפקידים בתחום.


תעודה


בוגרי מסלול הלימודים ייהנו מקבלת רישיון לייעוץ פנסיוני, שיווק פנסיוני ועבודה כסוכני ביטוח פנסיוני מטעם מכללת מיטב דש.


אפשרויות תעסוקה


לבוגרים אשר מסיימים את לימודיהם במכללת מיטב דש ישנה אפשרות להתקבל למספר תפקידים בעולם הביטוח הפנסיוני. הם יוכלו להשתלב במסגרת חברות ביטוח המספקות שירותי ייעוץ פנסיוני ללקוחות שלהן, למצוא עבודה בבנקים המספקים ייעוץ פנסיוני גם כן או לשווק מטעם חברות ובנקים את פוליסות הפנסיה השונות שקיימות במשק. נוסף על כך, בוגרי הקורס יוכלו לפנות גם לאפיק עצמאי ולהציע שירות ייעוץ פנסיוני ללקוחות בקבוצות גיל מגוונות. אפשרות נוספת היא לפנות ללימודי המשך בקורס כלכלה בשוק ההון, קורס ייעוץ וניהול תיקי השקעות ועוד.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם