קורס אנליסטים במכללת מיטב דש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מיטב דש

קורס אנליזה מתקדם - מכללת מיטב דש

 

כדור הבדולח של העסק


"המקצוע של העתיד", כך מכנים את תחום עבודתו של מנתח הנתונים הכלכליים, או בשמו המוכר יותר, האנליסט. האנליסט מבצע מגוון של תהליכים הנוגעים לעולם ניתוח הנתונים הפיננסיים. הוא יודע להעריך את שווי החברות, לנתח בהצלחה דוחות כספיים למיניהם, לחקור את הסיכויים והסיכונים הטמונים להצלחתו של ארגון, לנתח סביבות עסקים ואת מתחריהם.


עובדים רבים בארגון יכולים להיעזר בשירותיהם של האנליסטים במטרה לבצע תהליכי הערכה לקראת פיתוח העסק, ביצוע עסקה חשובה או עריכה של שינויים במסגרת החברה. לרוב, ניתן למצוא אנליסטים בארגוני השקעות ומסחר או בבנקים מסחריים.

 


תכנית הלימודים


קורס אנליזה מתקדם של מכללת מיטב דש מיועד לכל מי ששואף להתמקצע בתחום ניתוח הנתונים במחלקות האנליזה השונות בבנקים, בבתי השקעות ובמחלקות פיננסיות. בקורס רוכשים הסטודנטים כלים תיאורטיים ומיישמים אותם בעזרת ביצוע הערכות שווי של חברות ונכסים וניתוח חוב, דרך האירועים שהתחוללו במשק הישראלי על ידי הוצאה לפועל של אנליזה הלכה למעשה והצגתה בפני המנהלים. מטרותיו של הקורס הינם להקנות יכולות של קריאה, הבנה וניתוח של דוחות כספיים, ללמד כיצד לבצע הערכה נכונה לשווי של חברה ולנתח חוב סחיר של ארגונים או חברות מסוימות במשק הישראלי. הסטודנטים נחשפים לעולם שוק ההון ומקבלים סט של כלים וערכים שיעזור להם ליישם מודלים מקצועיים בתחום.


מתכונת הלימוד


קורס אנליזה מתקדם של מכללת מיטב דש מתקיים במסלולי בוקר וערב. עם תום ההכשרה הסטודנטים מתבקשים להציג עבודות גמר שמיישמות את כל החומר הנלמד בסימולציה המדמה וועדת השקעות.


נושאי הלימוד

 

  • ניתוח מאזן
  • דוח רווח והפסד
  • ניתוח דוח תזרים
  • שיטות לניתוח חוב
  • מבוא להערכת שווי חברות
  • מבוא וניתוח סביבה עסקית   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


משנת 1992 מתמחה מכללת מיטב דש בהכשרתם של סטודנטים רבים לתחומי שוק ההון והביטוח. במכללה אפשר למצוא ספקטרום מגוון ועשיר של קורסים ממוקדים אשר מיועדים להכין את הסטודנטים לשלל בחינות ההסמכה מטעם הרשות לניירות ערך וכן רשויות שוק ההון והביטוח. מיטב דש מציעה לימודים מתקדמים וכן השתלמויות, מגוון הכשרות ולימודי תעודה בתחום. זהו גוף ותיק להכשרה של סטודנטים לקראת בחינות של הרשויות כאשר כבר מאות עובדים עברו במסגרתו ההכשרה הנדרשת להשתלבות כמשווקים פנסיוניים, יועצי השקעות, מנהלי השקעות, סוכני ביטוח ועוד.


תנאי קבלה


על מנת להתקבל לקורס אנליזה מתקדם מטעם מכללת מיטב דש נדרש ידע מקדים על ניתוח דוחות כספיים וכן על שוק ההון.


תעודה


בוגרי הקורס אשר יעמדו בכל הדרישות יזכו לקבל תעודה של המכון הישראלי לפיננסים ומכללת מיטב דש.


אפשרויות תעסוקה


המיומנויות הנרכשות בקורס אנליזה מתקדם מטעם מכללת מיטב דש מקנות לבוגרים אופציות תעסוקתיות שונות ומגוונות. ראשית, הם יכולים לעבודת במסגרות כלכליות כמו בנקים, חברות השקעה, חברות הנסחרות בבורסה, יועצים בתחום השקעות בחברות ציבוריות או פרטיות וכדומה. בוגרים המגיעים מהעולם הכלכלי יוכלו לקבל רוח גבית בדרכם מעלה בהיררכיה התעסוקתית של התחום ולהתקדם לתפקידים בכירים ומתגמלים יותר. כמו כן, הבוגרים יכולים לפתח קריירה כעובדים עצמאיים ובכך להציע את שירותיהם לחברות וארגונים המנהלים את המסחר שלהם בבורסה.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp