קורס יסודות בהשקעות בשוק ההון במכללת מיטב דש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מיטב דש

קורס יסודות להשקעות במכללת מיטב דש


הימורים? לא אם אתם משקיעים נכון


כולנו חולמים מדי פעם לשחק עם הכסף שלנו בשוק ההון. להרגיש את האדרנלין זורם בגופנו שעה שהנחנו את כספנו על המנייה הבטוחה לכאורה, זו שקיבלנו עליה טיפ "לוהט" מקולגה אמינה. שוק ההון מושך אליו משקיעים מכל העולם וביניהם אפשר למצוא חברות וארגונים גדולים, יחד עם משקיעים עצמאיים. אין זה סוד שאפשר להרוויח המון כתוצאה מהשקעה נכונה בשוק ההון, אך גם העובדה כי ניתן להפסיד כספים רבים גלויה לכל אוזן. החכמה היא להבין לעומק כיצד פועלים המנגנונים הרבים שמרכיבים את העולם הפיננסי, לגלות בקיאות יוצאת דופן בתחום וכן להחזיק בכישורים מנטאליים מבורכים.


פעולתו של שוק המניות יכולה להיות מקור לבלבול עבור אנשים רבים. יש אנשים המאמינים כי להשקיע בשוק ההון זוהי צורה מקבילה של הימורים; אותם אנשים סוברים כי ההשקעה בשוק ההון תוביל בסופו של דבר להתרוקנות הכיסים והנכסים של האדם. פחדים אלו יכולים לנבוע מהחוויות האישיות של בני משפחה וחברים שסבלו גורל דומה או חיו בתקופת השפל הגדול. רגשות אלה אינם מעוגנים בעובדות. מי שמחזיק בקו המחשבה הזה, סביר להניח שאין לו הבנה מעמיקה של שוק המניות ומדוע הוא קיים.


אנשים אחרים מאמינים כי הם צריכים להשקיע לטווח ארוך, אבל למעשה לא יודעים היכן להתחיל. לפני שהתחילו ללמוד כיצד שוק המניות עובד, הם מסתכלים על אמנות ההשקעה כקסם השמור רק בידי כמה אנשים בודדים. לעתים קרובות, הם גם משאירים את ההחלטות הפיננסיות שלהם עבור אנשי מקצוע ולא יכולים לעמוד על ההבדלים בין קרן פנסיה לקרן נאמנות, שלא לדבר על אג"ח או תעודות סל. לכן, אם בכוונתכם לפתוח צוהר אל העולם הפיננסי וללמוד על התחום הכה מרתק ומתגמל, קורס יסודות להשקעות בשוק ההון מטעם מכללת מיטב דש יספק עבורכם את הקרקע הפורייה להכשרה מלאה בתחום.


תכנית הלימודים


מטרתו של קורס יסודות להשקעות מטעם מכללת מיטב דש היא להקנות עבור הסטודנטים המשתתפים את מכלול הכלים שלו הם נזקקים, בכדי לגשת אל שוק ההון ולבצע השקעות נבונות. הקורס בעיקרו חושף את הסטודנטים למבנה שוק ההון, הגדרות של מושגים וכן מכשירים פיננסיים רבים ושונים. נוסף על כך, הסטודנטים מכירים את שיטות המסחר הקיימות בארץ ובחו"ל, עומדים על ההבדלים בין מוצרים פיננסיים לניירות ערך ונהנים מכלים יישומים לבחירה נכונה של ניירות ערך אשר מתאימים לבניית תיק השקעות ייחודי משלהם.

 


מתכונת הלימוד


קורס יסודות להשקעות של מכללת מיטב דש כולל כחמישה מפגשי לימוד במתכונת של מסלול ערב.


נושאי הלימוד

 

  • מבוא לניתוח טכני
  • שיטת המסחר בארץ
  • שיטת המסחר באמריקה
  • היבטים בניהול תיק אישי
  • קרנות נאמנות ותעודות סל
  • אינדיקטורים לקבלת החלטות השקעה   

 


על מוסד הלימוד


ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של קורסים במכללת מיטב דש, קורסים אשר מכשירים את הסטודנטים במירב הכלים הנדרשים לצורך פיתוח קריירה בשוק ההון. הסטודנטים במכללה נהנים מהכשרה מעמיקה בתחום, המועברת על ידי סגל מרצים שמורכב ממומחים המגיעים מהעולם הפיננסי ודואגים ללוות את הסטודנטים לאורך הקורסים השונים, ובכך, עוזר להם להצליח בבחינות ההסמכה החיצוניות של משרד האוצר.


תנאי קבלה


הקורס פתוח בפני כלל המעוניינים להשתלב בתחום שוק ההון ואינו דורש ידע מוקדם.


תעודה


בוגרי הקורס יזכו בתעודת גמר מטעם מכללת מיטב דש.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס יסודות להשקעות בשוק ההון מטעם מכללת מיטב דש יוכלו למצוא שפע של תפקידים ולאייש משרות בחברות אשראי, בתחום הבנקאות, בשוק ההון, עולם הביטוח וכן ובבורסות לניירות ערך הן בארץ והן בעולם. כמו כן, יוכלו הבוגרים לעבוד באופן עצמאי בתור יועצי השקעות או מנהלי תיקי השקעות.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp