קורס ביטוח אלמנטרי במכללת מיטב דש

שירות אישי - צור קשר

מכללת מיטב דש

אהבת? שתף ב:

קורס ביטוח אלמנטרי - מכללת מיטב דש


קריירה במסלול בטוח


הביטוח האלמנטרי, הידוע גם בשמו הביטוח הכללי, מתייחס להגנה מפני אבדן של רכוש או פגיעה בנפש מגורמים שונים ונוגע למגוון של תהליכים שהם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של כולנו. הוא כולל ענפים כגון ביטוח רכב, ביטוח דירה וביטוח נסיעות לחו"ל, קיימות גם פוליסות ביטוח של ספקים או עסקאות שתפקידן למנוע מצבים של פשיטת רגל. הרלבנטיות הרבה של הביטוח הכללי לחיי היום יום הופכת אותו למרכיב חשוב במיוחד בפעילותם של עסקים ובהתנהלות הפיננסית של מבוטחים פרטיים. במקרים רבים פוליסה מתאימה יכולה למנוע הוצאות בסכומים גבוהים במיוחד, בייחוד כאשר מדובר באובדן של רכוש יקר ערך או בפגיעה בגוף.


מי שמתעניינים בקריירה בתחום הביטוח יכולים ללמוד בקורס ביטוח אלמנטרי של מכללת מיטב דש. מסלול זה מכשיר את המשתתפים בו לתפקידי סוכני ביטוח אלמנטריים, מה שפותח בפניהם שלל דלתות בשוק העבודה. לאחר סיום ההכשרה והשלמת כל החובות הנדרשים, הם יכולים להשתלב בבנקים, בארגונים מסחריים, בחברות ביטוח ובבתי השקעות. חשוב לציין כי כדי להשתלב בשוק העבודה כסוכני ביטוח היום יש צורך בקבלת הסמכה מוכרת מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך. הקורס במכללת מיטב דש מספק הכנה לקראת מבחני ההסמכה שאותם יש לעבור בדרך לקבלת הדיפלומה ולהשתלבות באחד הענפים המבוקשים בשוק הביטוח.


תכנית הלימודים


במהלך התכנית המשתתפים לומדים בהרחבה על תחומי האחריות של סוכני ביטוח אלמנטריים ונחשפים לשלל אתגרים ותהליכים מקצועיים שחיוניים לעבודתם. בתחילת המסלול נלמדים יסודות בתחום הביטוח לרבות קבלת הכנה למבחני ההסמכה שעורכים הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. במסגרת זו נלמדות סוגיות מרכזיות במימון, בכלכלה, בסטטיסטיקה, בחשבונאות וביסודות הביטוח.


בהמשך הקורס נלמדים לעומק היבטים מתקדמים בביטוח האלמנטרי. המשתתפים מתכוננים לקראת בחינות משרד האוצר בתחום ביטוח האש, ביטוח הרכוש וביטוח התאונות.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני פרק זמן שבין חצי שנה לשנה וחצי. התכנית כוללת הכנה ממוקדת לקראת מבחני ההסמכה לסוכני ביטוח אלמנטריים, דרך פתרון של סימולציות מבחן.


נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים על שלל נושאים וביניהם גם:

 

 

על מוסד הלימוד


בין שלל הקורסים שנלמדים במכללת מיטב דש נכללים קורס שוק ההון, קורס סוכני ביטוח, קורס ניהול תיקים, קורס ניתוח טכני, קורס אתיקה ודיני ניירות ערך, קורס תכנון פיננסי וקורס ניהול תיקי השקעות עצמאיים. מסלולי הלימוד שפועלים במכללה מסייעים למעוניינים לפתח קריירה בתחומי הפיננסים ושוק ההון וחושפים לתהליכים עכשוויים שמתחוללים במשק, כדי להכין את המשתתפים לקראת אתגרי שוק העבודה.

 

תנאי קבלה


אין צורך בידע קודם בתחום הביטוח כדי להתקבל לקורס, הוא מתאים למעוניינים לפתח קריירה בעולם הביטוח או בתחום שוק ההון ולמי שברצונם להשתלב בתפקידי סוכי ביטוח אלמנטריים במוסדות פיננסיים ובחברות מסחריות.


תעודה


בוגרים שעומדים בכל הדרישות בקורס ועובדים בהצלחה את מבחני הגמר החיצוניים זכאים לקבל תעודה רשמית בביטוח אלמנטרי מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. בוגרים שברשותם תואר אקדמי בתחומים פיננסיים, כגון לימודי כלכלה, לימודי מנהל עסקים, לימודי חשבונאות, לימודי ביטוח לתואר ראשון או לימודי בנקאות לתואר ראשון, יכלים לקבל פטור מבחינות היסוד בסטטיסטיקה, במימון, בחשבונאות ובכלכלה בהתאם לרקע הלימודי שברשותם. יש לציין כי כדי לקבל את הדיפלומה יש צורך להשלים גם תקופת התמחות שהיקפה הוא כחצי שנה.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם