קורס ניתוח טכני במכללת מיטב דש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מיטב דש - ניתוח טכני.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניתוח טכני - מכללת מיטב דש

 

הרווחים שמורים למנתחים


השקעות ומסחר בשוק ההון יכולים להוות מסלול מהיר להצלחה כלכלית, אך מנגד, יכולים גם להסתכם בהפסדים גדולים וכואבים. בכדי להעלות את הסיכוי לקיומה של האופציה הראשונה ולהימנע מזו השנייה, נולד תפקיד המנתח הטכני, אשר מסגל לעצמו את הכלים, המיומנויות והכישרונות לביצוען של השקעות נבונות בשוק ההון.


ניתוח טכני זוהי שיטה לניתוחן של מגמות במחיר של נכס מסוים, זאת על סמך ההתנהגות לאורך ציר זמן היסטורי של מחירים ומחזורי המסחר. ה"טכנאים" מנתחים את הגרף אשר מציג את מחיר הנכס לתקופת זמן מסוימת, ומנסים לדלות ממנו אינפורמציה המשקפת שינויים בפסיכולוגיית המשקיעים. לפיכך, על פי ניתוחי הגרף השונים, הטכנאים חוזים את השווי העתידי של אותו הנכס אשר נמצא במוקד. מטרתו העיקרית של ניתוח טכני הינה לזהות מגמה חדשה באופן מוקדם ככל הניתן תוך מזעור הסיכון של הצטרפות אליה.


הניתוח הטכני נובע מתוך חזרתיות של תהליכים במסחר. לכל סחורה, מדד, מניה או מטבע ישנם מחזורי שפל וכן מחזורי שיא. באמצעות ניתוח טכני של הגרף הסוחר מגיע למסקנות האם עליו לרכוש או שמא למכור סחורה מסוימת, כשהוא יכול גם להמתין בסבלנות ולחכות להתפתחויות נוספות בגזרה.


תכנית הלימודים


קורס ניתוח טכני מטעם מכללת מיטב דש שואף להקנות עבור הסטודנטים המשתתפים בו את שלל הכלים הנדרשים להבנה מעמיקה של שוק ההון ופעולותיו. הקורס מספק את ההבנה של פסיכולוגיית הסוחר ושוק ההון, פועל להטמעתן של מתודולוגיות מסחר מעשיות וברורות ומקנה כלים ייחודיים אשר משרתים את קבלת ההחלטות בנוגע למכירה או קניה. כל זאת, על סמך שיטות לניתוח טכני. מטרת העל של הקורס היא להקנות את מירב הידע הדרוש לסטודנטים בכדי שיוכלו לבצע בקרה ושליה על הרווחים של לקוחותיהם או שלהם, להכיר את שוקי המסחר הגלובאליים ולדעת לנהל סיכונים של השקעות על הצד הטוב ביותר.


מתכונת הלימוד


קורס ניתוח טכני מטעם מכללת מיטב דש מתקיים במתכונת של שמונה מפגשי לימוד בשעות, אחת לשבוע בשעות הערב. עם תום הקורס הסטודנטים נדרשים להציג פרויקט גמר אשר מיישם את כל החומר הנלמד בשיעורים.


נושאי הלימוד

 

 • מבוא לניתוח טכני
 • סיכוי וסיכון למסחר
 • ריכוז טיפים למסחר
 • תבניות צ'ארטיסטיות
 • קווי תמיכה והתנגדות
 • תעודות הסל בישראל
 • כללים בסיסיים במסחר   
 • סוגי גרפים
 • ניהול פיננסי
 • מחזורי מסחר
 • ממוצעים נעים
 • מגמות במסחר
 • תבניות נרות יפניים   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ישנם שלושה תחומים בהם מתמחה מכללת מיטב דש: הכשרה מקצועית בעולם הביטוח ושוק ההון, לימודי השקעות ומסחר בבורסה וקורסים שנבנים בהתאם לצרכי הארגון עצמו. מכללת מיטב דש מציעה שפע של הכשרות, השתלמויות ולימודי תעודה בתחומים הללו. מוסד הלימוד עוסק גם בהכנה של סטודנטים לבחינות הרשות לניירות ערך ורשות שוק ההון. עד כה, הכשירה המכללה עובדים רבים כמשווקים פנסיוניים, יועצי השקעות, מנהלי השקעות, סוכני ביטוח וכדומה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס לא נדרש ידע קודם בתחום, אך הוא נועד בעיקרו עבור משקיעים וסוחרים, ולבעלי ידע ראשוני בשוק ההון אשר מעוניינים להיחשף לעומקו של תחום זה.


תעודה


לבוגרי קורס ניתוח טכני מטעם מכללת מיטב דש תוענק תעודת גמר של מוסד הלימוד.


אפשרויות תעסוקה


העולם הפיננסי בכלל ובפרט שוק ההון, מבקש לעצמו עובדים רבים אשר יאיישו תפקידים מגוונים. בעל מקצוע אשר רכש ידע בניתוח טכני, יוכל להשתלב כעובד מן המניין בבתי השקעות, חברות ביטוח, חברות פרטיות אשר משקיעות בשוק ההון, בנקים ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים גם לעסוק כסוחרים עצמאיים כשהם אוחזים בכל הידע הדרוש לכך. רבים הם הבוגרים אשר פונים למסלול עצמאי בתחום ומנסים לפתח קריירה בתחום.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שוק ההון במכללת מיטב דש

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

קורסים בשוק ההון מוכרים לגמול השתלמות?
שי
1 תגובות
עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,096 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp