קורס חשבונאות במכללת מיטב דש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מיטב דש - קורס חשבונאות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבונאות - מכללת מיטב דש

 

הדלת לעולם הפיננסי

 

כולנו קוראים על סטארט-אפים שונים שנמכרים לחו"ל ועל שלל אקזיטים שחברות ישראליות מבצעות חדשות לבקרים. אך חשוב לציין שבכל העסקאות הללו, באופן בלתי נפרד, מעורב גם רואה חשבון. אין בעולם עסקה כלשהי או הנפקה, מיזוג או רכישה אשר יוצאים לדרך ללא איש כספים שבקיא בפרוצדורות המיסוי וכן באסטרטגיות הנקשרות אל העולם הפיננסי. בפועל, מי שאחראי על העבודה ומוביל את העסקה לכדי ביצוע הם רואי החשבון. חשבונאות הוא מקצוע מרתק לכל מי שהעולם הפיננסי ועולם העסקים מושך אותם, כל מי ששואף לתת את הדין בהחלטות גורליות וכן להבין את המנגנונים הפועלים מאחורי עסקים וחברות.


חשבונאות הוא ענף המשתרש ממדעי החברה כשהוא משולב בין תחומי מנהל עסקים וכלכלה. התחום הזה חולש על פני הנושאים של ניתוח וכן בקרה של דוחות כספיים, התנהלות פיננסית של ארגון והייצוג שלו בפני רשויות המס. תחום החשבונאות דורש לעצמו בקיאות בשוק ההון, בשיטות המיסוי שנהוגות בארץ ובחוקי חשבונאות. נוסף על כך, מהווה החשבונאות שיטה אוניברסאלית מקובלת לצורך חישובן והצגתן של תוצאות עסקיות לצרכי מסחר בניירות ערך.


תחום החשבונאות מבוקש ביותר גם בסקטור הפרטי וגם בזה הציבורי. למעשה, כבר במהלך לימודיהם קיים קשר הדוק בין שוק העבודה לבין סטודנטים אשר לומדים את המקצוע, בדרכם אל הסטאז' במשרד רואי חשבון. בשנים האחרונות שוק ראיית החשבון עובר מהפכות של ממש. מעבר להצטרפותם של הניתוח הממוחשב והביג דאטה או החידושים הטכנולוגיים שמתחוללים, ישנה עלייה חדה בביקוש לשירותיו של רואה חשבון דבר אשר הפך את המקצוע לאטרקטיבי ביותר.

 


תכנית הלימודים


קורס חשבונאות מטעם מכללת מיטב דש נועד בכדי להכין בצורה המקצועית ביותר את הסטודנטים לקראת הבחינות הגורליות ברשות ניירות הערך בתחום החשבונאות. קורס זה, נבנה על ידי מרצים בכירים של המכללה בהתאם לרגולציה ולסטנדרטים של רשות ניירות הערך. הקורס מערב תכנים של הכנת דוחות, חישוב משכורות, תוכנות חישוב ממוחשבות בתוכנת חשבשבת הנפוצה וכן חולש על פני שלל ההיבטים הפיננסיים הנגזרים מהתחום.


מתכונת הלימוד


קורס חשבונאות מטעם מכללת מיטב דש נמשך כ - 85 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים במכללה מצולמים בכדי שלסטודנטים יהיה קל יותר לחזור על החומר הנלמד ללא הגבלה באמצעות המחשב, הטאבלט או המכשיר הנייד.


נושאי הלימוד

 

 • שילוב נתוני שכר
 • דיני ביטוח לאומי
 • דוח תקופתי ושנתי
 • דוחות רווח והפסד
 • יסודות החשבונאות
 • התאמות גורמי חוץ
 • רישום בספרי חשבונות   
 • מאזן בוחן
 • מס הכנסה
 • פקודת יומן
 • רישום כפול
 • תשלום מקדמות   
 • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


מכללת מיטב דש מתמחה בהכשרתם של סטודנטים לשלל תחומי שוק ההון והניהול הפיננסי. קרוב ל - 30 שנה שהמכללה פועלת בכדי להכשיר את בוגריה אל המגזר התעסוקתי וכן להכין אותם אל מבחני ההסמכה של הרשות לניירות ערך ורשויות ההון והביטוח.
במיטב דש ניתן למצוא מסלולי לימוד מתקדמים לצד הכשרות שונות, השתלמויות ולימודי תעודה שכולם מתקשרים אל העולם הפיננסי. שלל תכניות הלימוד נמצאות תחת הפיקוח ועומדות בסטנדרטים הראויים. זוהי מכללה ותיקה ומנוסה אשר שחררה אלפי סטודנטים אל שוק העבודה כשהם מאיישים תפקידי מפתח.


תנאי קבלה


קורס חשבונאות מטעם מכללת מיטב דש מיועד לכל מי ששואף לעסוק בתפקידי ליבה בשוק ההון והביטוח ולהוציא רישיון משווק פנסיוני, יועץ פנסיוני, מנהל תיקי השקעות, יועץ השקעות, סוכן ביטוח וכן הלאה.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יכולים לגשת לבחינות להוצאת רישיון ברשות לניירות ערך.


כאמור, שוק העבודה מבקש לעצמו סטודנטים בוגרים אשר למדו את תחום החשבונאות ומחזיקים ברישיון מטעם הרשויות. לפיכך, עם תום הלימודים יצאו בוגרי מכללת מיטב דש אל שוק העבודה כשמחכים להם מגוון תפקידים, הכוללים בין היתר חשבי שכר, מנהלים פיננסיים, יועצי מס, מנהלי חשבונות וכן הלאה. כמו כן, יוכלו הסטודנטים להעמיק את הכשרתם ולהמשיך ללמוד קורסים נוספים המתקשרים לתחום, כגון חשבונאות פיננסית, קורס חשבונאות פרקטית, קורס ייעוץ השקעות, קורס מנהלי חשבונות מדופלמים, קורס בורסה ושוק ההון ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שוק ההון במכללת מיטב דש

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי יש קורס מזכירה רפואית?
סבטלנה פסטין
1 תגובות
יש חפיפה בין קורסים בתואר שני במנהל עסקים לבין קורס דירקטורים?
אשר שטרית
1 תגובות
הרשמה לקורס מזכירה רפואית
דורית נחמיאס
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות
אחמד
1 תגובות
איפה כדאי ללמוד קורס שמאות?
אלירן
1 תגובות
אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp