קורס עיסוי ספא ואבנים חמות במכללת מדיסין

שירות אישי - צור קשר
קורס עיסוי ספא ואבנים חמות במכללת מדיסין

קורס עיסוי ספא ואבנים חמות במכללת מדיסין לרפואה משלימה


המגע המרגיע והמרפא


עולם העיסוי משלב בתוכו טכניקות ושיטות שונות שבאות להקל על מכאובי פיזיים ולסייע לרגיעה ולשחרור ממתחים. הטיפול באבנים חמות מוכר זה אלפי שנים והוא עושה שימוש באמנים ייחודיות שמקורן בפעילות וולקנית. טכניקת עיסוי מבוקשת נוספת היא הטיפול בכוסות רוח, שמקורו ברוסיה ונועד במקור לטיפול במחלות שנובעות מן הקור. תרבויות ומדינות שונות בעולם הולידו עם הדורות טכניקות עיסוי ייחודיות להן שמציעות מזור לבעיות מגוונות.


טכניקות העיסוי, כל אחת לחוד או באופן משולב, מסייעות למטופלים להגיע למצב של שקט ורגיעה נפשית ולשרות במצב מדיטטיבי שיכול לסייע בהתמודדות עם מועקות ולחצים נפשיים. מלבד היכרות עם גישות העיסי ועם הפרקטיקה של ביצוען, המעסים צריכים להכיר את האנטומיה של גוף האדם ולדעת להציע למטופלים את העיסוי המתאים ביותר לצורכים שלהם.


מכללת מדיסין מציעה קורס עיסוי ספא ואבנים חמות, אשר מעניק לתלמידיו כלים פרקטיים בתחום העיסוי. המשתתפים לומדים בהרחבה על טכניקת העיסוי באבנים חמות ועל שיטות רבות נוספות אותן הם יכולים ליישם בקליניקה בעבודתם עם מטופלים.

 

היכן לומדים?

 

הקורס מתקיים בשלוחות נתניה, חיפה

 


תכנית הלימודים


לאורך ההכשרה התלמידים מתוודעים למגוון רחב של טכניקות עיסוי ספא ועבודה טיפולית עם אבנים חמות. בין ביתר, הם לומדים על שיטת העיסוי בכוסות רוח, על עיסוי הקצוות, על טכניקות לומי לומי וכן על ביצוע פילינג גוף. נוסף על כך, הם לומדים כיצד ניתן לשלב מספר שיטות עיסוי וטיפול אלטרנטיבי יחד כדי לענות באופן מיטבי על הצורכים של המטופלים.


מתכונת הלימוד


משך הלימוד בקורס זה הוא כחודשיים. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות וגם יכולים ליישם את הידע הנלמד בתחום העיסוי באמצעות תרגולים פרקטיים שונים.

 


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

  • פילינג גוף
  • עיסוי קצוות
  • עיסוי אבנים חמות
  • עיסוי הוואי - לומי לומי
  • שימוש בכוסות רוח וגווישה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת מדיסין הוקמה לפני יותר מחמישים שנה ופועלת לאורך השנים לקידום תחום הרפואה המשלימה בישראל. תכניות הלימוד, שמועברות על ידי מטפלים מנוסים, משלבות עשייה מעשית במטרה לסייע למשתתפים לבנות עצמם באופן מקצועי כמטפלים. המסלולים הנלמדים במכללה זו כוללים, בין היתר: קורס עיסוי רפואי, קורס דיקור סיני, קורס דמיון מודרך, קורס רפלקסולוגיה, קורס רייקי, קורס שיאצו, קורס כירולוגיה וחכמת כף היד וקורס הדרכת תנועה לגיל הרך.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים לעבור ראיון קבלה. התכנית מתאימה במיוחד למטפלים שמעוניינים לרכוש כלים חדשים בתרפיה אלטרנטיבית ומחפשים להכיר גישות נוספות, עם זאת הוא יכול להתאים גם לחסרי רקע קודם בעיסוי ספא שברצונם לבצע את הצעדים הראשונים בתחום.


תעודה


לתלמידים שמשלימים את כל החובות במהלך הקורס ניתנת תעודת גמר "מטפלים בעיסוי ספא ובאבנים חמות" שמוענקת על ידי מכללת "מדיסין" מבית המכללה למינהל.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp