קורס ליווי הריון וטיפול בבעיות פוריות במכללת מדיסין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיסין - טיפול בבעיות פוריות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טיפול בבעיות פוריות וליווי הריון במכללת מדיסין לרפואה משלימה


כלים טבעיים נגד קשיי פוריות


אחת מכל שלוש נשים חווה קושי להיכנס להריון. טיפולי פוריות הם בין האפשרויות המקובלות והנפוצות ברפואה הקונבנציונאלית אשר מוצעות לנשים ולגברים שמתקשים בתהליך הכניסה להריון. יחד עם זאת, קיימת גישה טבעית לתחום בעיות הפוריות אשר שואפת לסייע לבני הזוג באמצעות כלים טיפוליים אישיים ועצמיים. דרך הכוונה נכונה של מומחים ושילוב הטיפול הפיזי והרגשי, סבורים ברפואה הטבעית שניתן לעזור לבני הזוג להתגבר על קשיי הפוריות.


המסלול לטיפול בבעיות פוריות וליווי הריון במכללת מדיסין בא להכשיר מטפלים לסיוע בתחום הפוריות והוא מעניק להם כלים פרקטיים וידע עיוני רב בתחום. המסלול, שמתאים למטפלים מנוסים שמעוניינים להרחיב ולשדרג את סל הכלים המקצועי שברשותם, מקיף שיטות מן הרפואה המשלימה שיכולות לסייע לבני הזוג בתהליך טיפולי הפוריות ובהריון וכן אחרי הלידה ובחודשי ההורות הראשונים.

 

היכן לומדים?

 

הקורס מתקיים בשלוחת נתניה


תכנית הלימודים


במהלך התכנית המשתתפים לומדים בהרחבה על שיטות לטיפול במצבים פיזיים ורגשיים של חוסר פוריות. הם בוחנים את האנטומיה של מערכות הרבייה אצל גברים ונשים ובעיות פיזיות נוספות שעלולות להביא לחוסר פוריות. כמו כן, הם סוקרים את טיפולי הפוריות השונים הקיימים היום ואת הגישות האלטרנטיביות שבתחום זה. נוסף על כך, הם רוכשים כלים מתחום הטיפול הזוגי ולומדים לסייע וללוות את בני הזוג לאורך תהליך הטיפול, במהלך תשעת חודשי ההיריון וכן בחצי השנה שאחרי הלידה.


מתכונת הלימוד


המסלול נפרש על פני כ - 4 חודשים. הוא משלב בין שיעורים עיוניים והרצאות פרונטליות בכיתה לבין תרגולים יישומיים שבהן מתנסים בפועל בשיטות הטיפול והליווי לזוגות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנידונים במשך הקורס אפשר למנות:

 

  • סוגי טיפולי פוריות
  • ליווי בחודשי ההריון
  • בעיות רגשיות ופיזיות
  • אנטומיית מערכת הרבייה    


על מוסד הלימוד


ההכשרות המקצועיות המגוונות שנלמדות במכללת מדיסין לרפואה משלימה שואפות לספק למטפלים כלים מקצועיים דרכם הם יכולים לקדם את הקריירה שלהם ולפנות לקהל מטופלים רחב ומגוון יותר. באמצעות הקורסים הם יכולים להכיר גישות טיפול חדשות וללמוד מיומנויות פרקטיות לסיוע לאוכלוסיות שונות. הקורסים כוללים מסלולים כגון קורס שיאצו, קורס מטפל הוליסטי לאורח חיים בריא, קורס הדרכת תנועה לגיל הרך, קורס רפואה קוריאנית, קורס נטורופתיה וקורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית. למכללת מדיסין שלוחות במספר ערים בארץ, כגון בחיפה, בבאר שבע ובנתניה.


תנאי קבלה


לתכנית זו יכולים להתקבל מטפלים מנוסים, בוגרי הכשרות בתחומי הרפואה הטבעית או הרפואה המערבית. על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לכל הפחות. כמו כן, הם צריכים לעבור ראיון בו נבדקת מידת ההתאמה שלהם למסלול.


תעודה


לבוגרי הקורס שמשלימים בהצלחה את כל החובות בתכנית ניתנת תעודת גמר "מטפלים בבעיות פוריות וליווי הריון" על ידי מכללת מדיסין, מבית המכללה למינהל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מדיסין קולג` - מכללת מדיסין, לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור