קורס הדרכת תנועה לגיל הרך במכללת מדיסין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיסין - תנועה לגיל הרך.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי תנועה לגיל הרך במכללת מדיסין לרפואה משלימה


צעדים קטנים לפיתוח הקריירה


שירים, סיפורים, מוזיקה וריקוד הם מרכיב חשוב בחייהם של ילדים ופעוטות, מלבד התרומה שלהם לחיי הפנאי של הילדים פעילות זו יכולה גם לסייע להתפתחות שלהם במישורים שונים, כגון מבחינה פיזית, רגשית וקוגניטיבית. מסיבה זו מסגרות חינוך ותרבות שונות מציעות הדרכות תנועה לגיל הרך, בהן יכולים ילדים בגילים מוקדמים לקבל את הכלים היצירתיים הללו באופן שמותאם להם ולצורכים ההתפתחותיים שלהם.


מכללת מדיסין לרפואה משלימה עורכת קורס מדריכי תנועה לגיל הרך, שבא להכשיר את תלמידיו להוראת תנועה לילדים בגילים 2 - 6 שנים. לאורך ההכשרה מקבלים מגוון של כלים ומיומנויות לעבודה עם פעוטות וילדים, כאשר הכלים הללו מאפשרים לבוגרי להשתלב בגנים של משרד החינוך, במסגרות פרטיות לחינוך לגיל הרך וכן במוסדות חינוך בלתי פורמלי כגון מתנ"סים וחוגי תנועה.

 

  • רוצים להמשיך להתקדם בתחום הפעילות הגופנית? קראו על קורסי ספורט


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מכירים שלל שיטות להדרכת תנועה לילדים בגיל הרך. הם מכירים פעילויות שונות ומשחקים ולומדים כיצד לשלב מוזיקה, שירים ואביזרים אשר מותאמים לגילם של הילדים ולשלב ההתפתחותי שלהם. לשם כך הם מקבלים כלים מתחומי הפסיכולוגיה ההתפתחותית והאנטומיה של ילדים ופעוטות ונחשפים במקביל למכלול ההיבטים שמרכיבים תנועה. כמו כן, הם לומדים על עקרונות לעבודה עם ילדים ובוחנים כיצד לפתח קריירה במסגרות של החינוך הבלתי פורמלי, כגון גני ילדים.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 7 חודשים. הוא משלב בין לימוד עיוני לבין תרגולים פרקטיים וכן התנסות מעשית שבמהלכה המשתתפים יכולים לתרגל בפועל את עקרונות בניית הדרכות לילדים בגיל הרך תוך שילוב כל העזרים והאביזרים הנלווים בהם דנים בקורס.


נושאי הלימוד


לאורך תכנית זו נלמדים שלל נושאים וביניהם גם:

 

  • שילוב סיפורי ילדים
  • פסיכולוגיה התפתחותית
  • עזרה ראשונה בגיל הרך
  • תנועה בנושא חגים וחיות
  • מתודיקה לעבודה עם ילדים    
  • בחירת מוזיקה
  • שימוש באביזרים
  • אנטומיה בגיל הרך    
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


המכללה עורכת קורסים מקצועיים רבים בתחום הרפואה המשלימה. אלה נועדו לסייע למטפלים להרחיב את סל הכלים שברשותם וכן להכשרתם של מי שמעוניינים להשתלב בתום התרפיה האלטרנטיבית ולפתח קריירה בענפי טיפול שונים. הקורסים במכללה משלבים עשייה פרקטית שבאה לסייע לתלמידים בעת השתלבותם בשוק העבודה. בין ההכשרות המקצועיות במכללת מדיסין נכללים קורס נטורופתיה, קורס מטפלים הוליסטיים לאורח חיים בריא, קורס שפת גוף, קורס רפואה קוריאנית, קורס עיסוי רפואי וקורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית. מוסד הלימוד מפעיל שלוחות במספר ערים, בבאר שבע, בחיפה ובנתניה.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד. כמו כן, הם צריכים לעבור ראיון קבלה לבדיקת מידת ההתאמה שלהם לקורס.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם בתכנית יכולים לקבל דיפלומת "מדריכי תנועה לגיל הרך" שניתנת מטעם מכללת מדיסין מבית המכללה למינהל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מדיסין קולג` - מכללת מדיסין, לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור