קורס שפת גוף במכללת מדיסין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיסין - שפת גוף.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שפת גוף במכללת מדיסין לרפואה משלימה


לקרוא את הסיטואציה ללא מילים


רובה המוחלט של התקשורת בין אנשים מתבצעת באופן בלתי מילולי. החל ממבטים, דרך האופן בו אנו יושבים על הכיסא והדרך בה אנחנו הולכים ועד למחוות קטנות וכמעט בלתי מורגשות, כמעט ואין מפגש בחיי היום יום שלנו שאינו מושפע באופן ניכר משפת הגוף. הדבר מתחדד בסביבה העסקית שבה למסרים הקטנים ביותר יכולה להיות השפעה מכריעה על סגירה של עסקאות ועל גיוס של עובדים מיומנים ואיכותיים.


שפת הגוף היא שפה בפני עצמה, אפשר לומר שהיא משמשת סוג של מראה אל נפש האדם. עם זאת, כדי להבין את משמעותה יש צורך לדעת לפרש אותה באופן הנכון, להבין את הסמלים השונים שהיא כוללת ולדעת לפרש אותם בזמן אמת. קריאה נכונה של שפת הגוף היא תהליך חשוב בארגונים עסקיים, הן עבור מנהלים שמעוניינים לאבחן נכונה מועמדים למשרות, והן עבור עובדים שמעוניינים ליצור רושם חיובי שיסייע להם ולמטרות שלהם.


מי שמעוניינים לקבל כלים לאבחון ולקריאה של השפה הבלתי מילולית יכולים ללמוד בקורס שפת גוף במכללת מדיסין. התכנית מעניקה שלל כלים לקריאת שפת הגוף וליישום שלה במסגרות אישיות ומקצועיות. בוגרי הקורס יכולים ליישם את המיומנויות שנלמדות בו ולהשתלב בשלל מסגרות ארגוניות ועסקיות כמאבחנים ויועצים בשפת גוף.

 

היכן לומדים?

 

הקורס מתקיים בשלוחות בנתניה ובחיפה

 


תכנית הלימודים


מטרתו של קורס זה היא הכשרתם של מאבחנים בשפת גוף והענקת כלים להמלצות טיפוליות לפיה. משתתפי הקורס לומדים אודות משמעותם של דפוסי הליכה, דיבור וישיבה ומנתחים את ההקשרים שלהם במצבים שונים בסביבת העבודה. הם דנים בדרכים שבהן אפשר להשתמש במסקנות שמפיקים משפת הגוף כדי לייעל תהליכים בסביבת העבודה ולקדם תקשורת נכונה ופתוחה יותר.


מתכונת הלימוד


אורכה של תכנית זו הוא כחודשיים. המשתתפים משלבים בין שיעורים עיוניים פרונטליים לבין תרגולים מעשיים שבהם אפשר לתרגל באופן פרקטי את הכלים הנלמדים בניתוח שפת הגוף.


נושאי הלימוד


בקורס נלמדים שלל נושאים ובהם גם:

 

  • קוד קולי
  • לחיצות יד
  • סגנונות ישיבה
  • סגנונות הליכה
  • משמעות קוד דיבור    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת מדיסין למקצועות הרפואה המשלימה עורכת מבחר תכניות להכשרה מקצועית שמאפשרים למטפלים מנוסים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שבידיהם ולשלב שיטות טיפול חדשניות, וכן מציעות למי שמעוניינים בעולם הטיפול האלטרנטיבי להשתלב בו לראשונה ולרכוש כלים למקצוע. תכניות הלימוד במכללה משלבות עשייה מעשית במטרה להכין את התלמידים לקראת היציאה לשוק העבודה וההשתלבות בו. מבין הקורסים שמתקיימים במוסד זה אפשר למנות קורס קינסיולוגיה, קורס רייקי, קורס הילינג, קורס כירולוגיה וחכמת כף היד, קורס נטורופתיה וקורס פרסונולוגיה וחכמת הפנים.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים לעבור ראיון קבלה אישי, בו נבחנת מידת ההתאמה שלהם לתכנית.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בכל דרישות הקורס מקבלים בסיומו תעודת גמר "מאבחנים בשפת גוף" הניתנת מטעם מכללת מדיסין, מבית המכללה למינהל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מדיסין קולג` - מכללת מדיסין, לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור