קורס רפואה קוריאנית במכללת מדיסין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיסין - רפואה קוריאנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס רפואה קוריאנית במכללת מדיסין לרפואה משלימה


כוחות של שינוי ובריאות


הרפואה הקוריאנית, הידועה גם בשם Onnuri Su Jok מבוססת על עקרונות מן הרפואה ההודית, הרפואה הסינית והרפואה המערבית ומתמקדת ביכולתם של כוחות שינוי לסיוע למצבי מחלה שונים. לפי גישה זו, בעולמנו פועלים כוחות שינוי וכוחות השואפים להרמוניה, כאשר המטפלים ממפים את הידיים והרגליים שדרכן ניתן לנתח את הגוף כולו על כל מערכותיו. השיטה משלבת דיקור, עיסוי ועבודה עם מגנטים, כאשר השאיפה היא ליצור הרמוניה בין הגוף והנפש של המטופל ובין הפרט לעולם שסביבו.


בין היתרונות של הרפואה הקוריאנית אפשר למנות את הפשטות של הטיפול ואת המהירות שבה הוא מתבצע. הוא ניתן לשימוש עם מגוון אוכלוסיות ושכבות גיל ולהקלה על מצבים רבים ושונים, לרבות בעיות כרוניות. היום מטפלים רבים העולם הרפואה המשלימה משלבים את הרפואה הקוריאנית בקליניקות שלהם והביקוש לה הולך וגדל. כמו כן, גם במרכזים לטיפול קונבנציונאלי יש שנוהגים לשלב טיפולים ברפואה קוריאנית לצד הטיפול הרפואי המערבי.


מכללת מדיסין מציעה קורס רפואה קוריאנית משולבת, שבו יכולים מטפלים מעולם הרפואה המשלימה לרכוש כלים פרקטיים מגוונים לטיפול בשיטה זו. דרך המסלול לומדים לעומק על הרפואה הקוריאנית ועל הפילוסופיה שעומדת מאחוריה, במטרה לסייע למטופלים בהתמודדות עם שלל מצבים.

 

היכן לומדים?

 

הקורס נערך בשלוחות המכללה בערים - נתניה, חיפה


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתתפים מכירים את עקרונות הרפואה הקוריאנית ואת הגישות השונות לטיפול. הם לומדים כיצד להתאים את אופן התרפיה לצורכים האישיים של מטופלים מאוכלוסיות שונות כדי לתת מענה למצבים בריאותיים ורגשיים שונים. כמו כן, הם דנים בנקודות ההשקה בין הרפואה הקוריאנית לרפואה המערבית ובוחנים כיצד ניתן לשלב את הטיפולים האלטרנטיביים יחד עם טיפול קונבנציונאלי תוך עבודה עם צוות הרופאים.

 


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 117 שעות לימוד, הוא מחולק ל - 25 מפגשים שאורכו של כל אחד מהם הוא כארבע שעות וחצי. המפגשים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות אחר הצהריים. הם משלבים למידה עיונית והרצאות פרונטליות עם תרגולים שמטרתם לאפשר לתלמידים לבצע באופן פרקטי את הטיפולים השונים.


על מוסד הלימוד


מכללת מדיסין עורכת מבחר קורסים בענפי הרפואה המשלימה, דרכם יכולים מטפלים לשדרג את הקריירה ולהגדיל את סל הכלים המקצועי. בין הקורסים במוסד זה נכללים קורס שיאצו, קורס הילינג, קורס רייקי 1 + 2, קורס דיקור סיני, קורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית וקורס פרסונולוגיה וחכמת הפנים.


תנאי קבלה


הקורס יכול להתאים הן למטפלים מנוסים שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי שלהם והן לחסרי ניסיון קודם ברפואה משלימה שמעוניינים להשתלב בענף לראשונה ולקבל כלים מקצועיים כמטפלים ברפואה קוריאנית.


תעודה


תעודת גמר "רפואה קוריאנית משולבת" ניתנת לבוגרי הקורס אשר עומדים בכל הדרישות בהצלחה, על ידי מכללת מדיסין. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים לעבור מבחן מעשי, לקבל את הערכת המרצה ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים לפחות מן השיעורים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מדיסין קולג` - מכללת מדיסין, לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור