קורס פרסונולוגיה ומורפולוגיה במכללת מדיסין

שירות אישי - צור קשר
קורס פרסונולוגיה ומורפולוגיה במכללת מדיסין

קורס פרסונולוגיה, מורפולוגיה וחכמת הפנים במכללת מדיסין לרפואה משלימה


לקרוא את האדם דרך פניו


האם אפשר להסיק כי האדם שמולנו הוא בעל יכולות מנהיגות ורגישות דרך מבט בצורת העיניים שלו? האם נוכל להבין כי מועמד שאנו מעוניינים לקבל לארגון שלנו נמצא במצב של לחץ וחוסר ביטחון עצמי? גישת הפרסונולוגיה גורסת כי דרך תווי הפנים שלנו ניתן ללמוד רבות על האישיות שלנו ואף לאתר מצבים נפשיים ורגשיים שונים, כגון לחץ או חרדה. זוהי תורה עתיקת שנים, אשר מסתמכת על אבחון תווי פנים כדי לזהות את אופיו של האדם, היא מאוזכרת כבר בספר יחזקאל וניתן לראות כיצד היא שזורה בתורת ישראל ובתורות שונות מן המזרח. לאורך השנים מטפלים רבים משלבים את עקרונות הפרסונולוגיה והמורפולוגיה בטיפול שלהם ומשתמשים בחכמת הפנים כדי לסייע למטופלים שלהם.


במכללת מדיסין מתקיים קורס פרסונולוגיה, מורפולוגיה וחכמת הפנים, שבו יכולים מטפלים ללמוד כיצד לשפר את יכולות הבנת אופי המטופלים שלהם וכך להכיר מטופלים תוך זמן קצר מאוד, כבר מהמפגש הראשון איתם. דרך ניתוח של תווי הפנים ניתן לסייע בבנייה של ערוצי תקשורת יעילים יותר עם מטופלים וכך לסייע בקידום תוצאות הטיפול.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס, המשתתפים מקבלים הכשרה לאבחון באמצעות תווי הפנים והם לומדים לקרוא את אישיותם של המטופלים ולתת להם המלצות טיפוליות שונות בהתאם למידע שהם מאבחנים. הם מתוודעים לאופן חלוקתן של הפנים למספר חלקים מרכזיים ובוחנים את השיטה לחלוקת הפנים ל - "ארמונות". לאחר מכן, הם דנים באופיו ובמשמעותו של כל אחד מן האיברים בפנים ובאופן בו ניתן לאבחן באמצעותם מצבים בריאותיים שונים שמשפיעים על חיי המטופלים.

 


מתכונת הלימוד


תכנית זו מתפרשת על פני פרק זמן של כשישה שבועות. היא משלבת בין שיעורים עיוניים פרונטליים לבין תרגולים מעשיים שדרכם התלמידים יכולים להכיר לעומק את מיומנויות הפרסונולוגיה ולתרגל אותן בעצמם באופן פרקטי.


על מוסד הלימוד


מכללת מדיסין למקצועות הרפואה המשלימה פועלת זה למעלה מ - 50 שנה, היא נחשבת למייסדת לימוד הרפואה המשלימה בארץ ולאורך השנים הכשירה יותר מ - 700,000 בוגרים בתחומי טיפול אלטרנטיביים שונים. דרך ההכשרות המקצועיות השונות שנלמדות במכללה הבוגרים יכולים לקבל כלים להשתלבות בשלל מסגרות כגון מרפאות אלטרנטיביות ובתי חולים וכן באפשרותם לשמש מדריכים לגישות שונות. בין הקורסים שאפשר ללמוד במדיסין אפשר לכלול קורס דמיון מודרך, קורס דיקור סיני, קורס רפואה קוריאנית, קורס עיסוי רפואי, קורס שפת גוף וקורס כירולוגיה וחכמת כף היד.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס זה על המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי. המסלול מתאים הן למטפלים מנוסים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שלהם והן לחסרי ניסיון בטיפול שמעוניינים להשתלב בתחום הרפואה האלטרנטיבית.


תעודה


למשתתפים אשר מסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות ניתנת תעודת "מאבחן במורפולוגיה" מטעם מכללת מדיסין.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp