קורס אנגלית עסקית בברייט אינגליש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברייט אינגליש - אנגלית עסקית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית עסקית בברייט אינגליש - Bright English


בזירה העסקית הדינמית והגלובלית של היום, שליטה גבוהה באנגלית יכולה לסייע לקידום היעדים הארגוניים. מסגירת עסקה חדשה ועד לניהול פגישה מוצלחת עם לקוחות מחו"ל. היכרות עם אוצר מילים מתאים באנגלית יכול לסייע לפתוח דלת להזדמנויות עסקית חדשות במדינות כגון ארצות הברית, בריטניה ומדינות נוספות, שכן האנגלית היא שפת בין לאומית בעולם העסקי.


בבית הספר ברייט אינגליש מתקיים קורס אנגלית עסקית שבו יכולים המשתתפים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית כדי להגיע ליעדים ומטרות עסקיים. המורים בקורס בונים יחד עם כל תלמיד תכנית לימוד בהתאם לרמת שליטתם באנגלית וליעדים שלהם בלימוד השפה. בעזרת הידע הנרכש בקורס, המותאם אישית לצורכיהם, יכולים המשתתפים לייעל את הפעילות העסקית ולפתוח אפיקים מקצועיים חדשים.

 


תכנית הלימודים


בבית הספר ברייט אינגליש מתאימים את תכנית הלימודים לצורכי הלומדים. התכנים במפגשים נלקחים מתוך עולמם המקצועי של המשתתפים ומותאמים למטרות וליעדים העסקיים שלהם. הם מכירים ביטויים שימושיים במיוחד שבהם הם יכולים להשתמש במבחר מצבים בזירה העסקית, כגון שיחות טלפון, פגישות, קבלת אורחים ועמיתים מחו"ל והכנה לקראת פגישה או משא ומתן קרבים.


מנהלים ובכירים שמעוניינים ללטש את האנגלית לקראת ביצוע שיחות עסקיות, יכולים להרחיב את אוצר המילים דרך היכרות עם ביטויים רלבנטיים וללמוד כיצד לערוך דיונים אפקטיביים. כמו כן, ניתן ללמוד כיצד לערוך תכתובות מייל באנגלית עסקית, לרבות מיילים פורמליים ושאינם פורמליים. כמו כן, ניתן לשים דגשים באוצר המילים, כגון ביטויים שעשויים להתאים במיוחד לאנשי מכירות לצורך ביצוע שיחות מכירה יעילות יותר, או ביטויים טכניים שעשויים לשפר את הביצועים של אנשי הייטק או תוכנה.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית עסקית מתקיים בחמש רמות שונות, בהתאם לשליטתם של התלמידים באנגלית. הרמות הקיימות הן - אלמנטרי, בינוני תחתון, בינוני, בינוני עליון, מתקדמים.


מי שרמת האנגלית שלהם אינה גבוה יכולים להתחיל ללמוד אנגלית ולפתח את הכלים הנדרשים להם במהלך הלימוד, תוך כדי הקורס הם יכולים להתכונן לקראת אירועים כגון פגישות או ראיונות עבודה. בקורס שמים דגש על למידה חווייתית ומשולבים בו שלל תרגולים פרקטיים כגון שיחות וסימולציות. מטרה מרכזית בקורס זה היא שיפור הביטחון העצמי של אנשי העסקים בעת השיחה האנגלית, כדי שיוכלו לשוחח באופן יעיל וקולח וללא חשש.


נושאי הלימוד


תכני הקורס מותאמים אישית לכל אחד ואחת מן המשתתפים בהתאם לצורכיהם ומטרותיהם המקצועיות. בין הנושאים שבהם יכולים המשתתפים להתמקד במהלך הקורס נכללים:

 

  • הכנת פרזנטציות
  • קבלת אורחים מחו"ל
  • הרחבת אוצר המילים
  • תכתובות מייל פורמליות
  • פגישות עסקיות באנגלית
  • ביטויים לשיחות טלפון באנגלית
  • אנגלית פונקציונלית למשא ומתן
  • ועוד


סגל הוראה


צוות הקורס מורכב ממורים מנוסים, דוברי אנגלית כשפת אם. הם בעלי תעודות הוראה מטעם אוניברסיטאות בריטיות או אמריקניות, שברשותם ניסיון רב בלימוד אנגלית במבחר רמות. המרצים מסייעים אישית לתלמידים במהלך הקורס כדי לעזור להם למצות את המירב מתהליך הלמידה ולשפר את הכישורים האישיים באנגלית.


על מוסד הלימוד


בבית הספר ברייט אינגליש מתקיימים שלל קורסים באנגלית, שבהם יכולים התלמידים לממש את הפוטנציאל האישי ולפתח מיומנויות בשפה האנגלית בהתאם למטרותיהם וצורכיהם. בין הקורסים המתקיימים במוסד זה נכללים קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית משפטית, קורס אנגלית אונליין במתכונת אחד על אחד, קורס אנגלית דרך הטלפון ועוד. כמו כן, מתקיימים קורסי הכנה כגון קורס בגרות באנגלית, קורס הכנה למבחן אמי"ר וקורס הכנה לבחינת TOEFL.


שיטות הלימוד בקורסים השונים הן חווייתיות ומותאמים לדרישות השוק. במהלכם המשתתפים לוקחים חלק במבחר תרגולים ויכולים להסתייע בעזרי למידה רבים, כדי לפתח מיומנויות דיבור ושליטה באנגלית בהתאם לצורכיהם האישיים ולמטרותיהם.


תנאי קבלה וקהל היעד


קורס זה מיועד לאנשי עסקים ממגוון תחומים ומגזרים, המעוניינים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית למטרות עסקיות. הקורסים מתקיימים בכמה רמות לימוד, בהתאם לרמת השליטה בשפה עמה מגיעים התלמידים.


הידע הנרכש באנגלית עסקית במהלך הקורס יכול לשמש את תלמידיו למגוון רחב של מטרות. בין היתר, הקורס יכול להתאים למעוניינים לשפר את האנגלית למטרת עריכת פגישות עם עמיתים ולקוחות, ניהול משא ומתן באנגלית לסגירת עסקאות, עריכת פרזנטציות, הכנה לקראת ראיונות עבודה באנגלית ומטרות נוספות.


בבית הספר מסייעים למועמדים לקורס בקביעת רמת הלימוד המתאימה להם ומתכננים את הקורס ואת תכניו בהתאם.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ברייט אינגליש - לימודי אנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp