לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > שפות > לימודי אנגלית אונליין

קורס אנגלית באינטרנט - קורס אנגלית אונליין


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי אנגלית אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
לימודי אנגלית
לימודי עברית
ערבית
צרפתית
סינית
גרמנית
יפנית
הולנדית
איטלקית
לימודי ספרדית
 
 
יוונית
טורקית
לימודי פורטוגזית
קורס רומנית
לימודי יידיש
לימודי רוסית
קורס שפת הסימנים
שפות בחו"ל
מלגות חו"ל
תרגום

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי אנגלית באינטרנט - קורס אנגלית אונליין


אנגלית מקיפה אותנו מכל עבר במרחב הדיגיטלי, מפייסבוק ואינסטגרם ועד לשירים שאנחנו שומעים ביוטיוב ולאפליקציות החדשות שאנחנו מורידים. רבים היום מחליטים להשתמש באינטרנט גם כדי ללמוד אנגלית ולחזק את השליטה שלהם בשפה למטרות שונות, מצורכים עסקיים ועד לאוצר מילים לתיירות ולפנאי.


קורסים ללימוד אנגלית אונליין מתאימים למי שמעוניינים ללמוד את השפה במסגרת גמישה ולשפר את האנגלית שלהם בכל מקום ובכל שעה. הם יכולים להתאים גם לאנשים עובדים שמעוניינים לשלב את לימוד השפה האנגלית יחד עם הקריירה בשעות נוחות. לרוב הם כוללים סרטונים ושיעורים מוקלטים שניתן ללמוד לפי קצב ההתקדמות האישי. ניתן לבחור בין קורסים חינם ללימוד אנגלית באינטרנט לבין קורסים בתשלום.


היום ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים אונליין ללימוד השפה האנגלית, מקורסים למתחילים ועד לקורסים למתקדמים או לאנשי עסקים. הקורסים הללו מתקיימים לרוב במתכונת אינטראקטיבית ומשלבים טכנולוגיות למידה, משחקים ועזרים נוספים כדי לאפשר למשתתפים לחזק את השליטה בשפה האנגלית ולדבר בביטחון במגוון מצבים.


קורס אנגלית באינטרנט


קורסים באנגלית אונליין מתמקדים בשלל היבטים של לימוד השפה והם מאפשרים לחזק את כישורי הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, מיומנויות כתיבה וכן יכולות שיחה. במהלך הקורסים המשתתפים מרחיבים את אוצר המילים באנגלית ולומדים כיצד להשתמש בביטויים ומבנים דקדוקיים באופן תקין וברור. חלק מן הקורסים גם שמים דגש על חיזוק הביטחון של המשתתפים בשיחה ובהבעה באנגלית ומסייעים להם לבנות אסטרטגיות למידה אפקטיביות.


הקורסים אונליין מוצעים ברמות שונות, ניתן ללמוד בקורסים באנגלית למתחילים, בקורס אנגלית למתקדמים, בקורס אנגלית למטרות עסקיות ובקורסים לשולטים באנגלית שמעוניינים לחדד היבט מסוים בשליטתם בשפה. חלוקה זו מאפשרת להתאים את הלימוד לרמה האישית בהתאם לנקודות החולשה והחוזק של התלמידים ולידע הקודם שלהם באנגלית.


קורס אנגלית באינטרנט חינם


מבין הקורסים ללימוד אנגלית באינטרנט, ניתן למצוא גם קורסים ללא עלות שמאפשרים ללמוד אנגלית חינם במגוון רמות. קורסים אלה מוצעים מטעם מסגרות שונות, חלקן מטעם מוסדות אקדמיים שמציעים תכניות ללימוד השפה האנגלית ללא תשלום ואחרות נערכות על ידי ארגונים פרטיים שמציעים תכניות חינם לשיפור האנגלית לקהלים שונים.


לימודי אנגלית עסקית באינטרנט


קורס אנגלית עסקית מתמקד באוצר המילים החיוני למסגרות ארגוניות וניהוליות. קורסים מקוונים יכולים להתאים במיוחד לשגרת יומם העמוסה של מנהלים ואנשים עובדים שצריכים לחזק את השליטה באנגלית למטרות עסקיות, ולמי שעבורם אנגלית מהווה כלי עבודה חיוני לקידום הקריירה.


הקורסים חושפים את המשתתפים לאוצר מילים מקצועי שמותאם לתחום העיסוק שלהם. נלמדות גם מיומנויות ניהול ישיבות ופרזנטציות באנגלית שוטפת וכלים לשכלול יכולות כתיבת מיילים ותכתובות עסקיות. הקורסים גם שמים דגש על הכרת תרבויות של מדינות דוברות אנגלית והתאמת השיחה לכללי נימוס ולקודים חברתיים.


לימודי אנגלית מדוברת באינטרנט - קורס אנגלית מדוברת באינטרנט


רבים מבין הקורסים המקוונים ללימוד אנגלית שמים דגש על חיזוק יכולות השיחה של התלמידים. קורסים באנגלית מדוברת מותאמים למגוון של רמות שליטה בשפה והם מתמקדים בפיתוח ביטחון ושטף בעת השיחה. חלק מן הקורסים המקוונים באנגלית מדוברת מתקיימים במתכונת פרטית, בה מחזקים אחד על אחד את כישורי השיחה באנגלית בעזרתם של המדריכים בקורס.


לימודי אנגלית בסיסית באינטרנט


קורס באנגלית בסיסית מתאים למי ששולטים ברמה ראשונית באנגלית וגם למי שאין ברשותם רקע קודם באנגלית כלל. הקורסים מתחילים מאבני היסוד של השפה, לרבות הכרת האותיות, אוצר מילים ראשוני ומבני משפטים פשוטים שמאפשרים לפתח שיחה בסיסית. קורסים אלה מתאימים לקשת רחבה של קהלי יעד וקבוצות גיל, במהלך הקורסים רוכשים כלים להתמודדות עם קשיים שעלולים לעלות במהלך לימוד השפה ולפיתוח ביטחון בשימוש באנגלית.


מתכונת הלימוד


הקורסים המקוונים ללימוד אנגלית משתנים בהיקפם ובמתכונתם. ניתן למצוא קורסים מעמיקים וארוכים יותר או קורסים קצרים שמתמקדים בהיבט מסוים באנגלית כגון כתיבה עסקית או שיפור אוצר המילים. ברוב המסגרות ניתן למצוא קורסים ברמות קושי שונות, לפי מידת השליטה הקודמת באנגלית ולפי המטרות שאותם המשתתפים מעוניינים להשיג.


הקורסים המקוונים בנויים ברובם משיעורים מוקלטים או שיעורי וידאו שאותם המשתתפים יכולים ללמוד בהתאם ללוח הזמנים שלהם. רובם כוללים גם תרגולים ומטלות שאותם המשתתפים נדרשים להשלים ולהגיש, תוך מעקב אחרי קצב ההתקדמות של התלמידים. בחלק מן התכניות מתקיימים גם שיעורי וידאו חיים שבהם המשתתפים מתרגלים שיחות אחד על אחד עם מדריך וכך מחזקים את כישורי ההבעה בעל פה.


חשוב לציין כי קורסים מקוונים באנגלית אינם בהכרח מועדפים על כלל הלומדים, ויש מי שמעדיפים לבחור בקורסים פרונטליים הנלמדים בכיתה עם מדריכים. קורסים אונליין מחייבים משמעת עצמית גבוהה ומוכנות ללמוד לבד ולהתמיד במטלות הניתנות וכן לתרגל באופן קבוע לאורך הקורס.


נושאי הלימוד

 

 • אנגלית אקדמית
 • כללי דקדוק
 • שטף דיבור באנגלית
 • אוצר מילים
 • ניהול שיחות יום יומיות
 • הבנת הנקרא
 • ניבים וביטויים
 • ראיונות עבודה באנגלית
 • אנגלית עסקית   
 • בניית משפטים מורכבים
 • ועוד
 • ביטויים מקובלים באנגלית   
 


קהל יעד ותנאי קבלה


מאחר וקורסים מקוונים ללימוד אנגלית מתקיימים במגוון של מתכונות, הם יכולים להתאים לקהל יעד רחב של תלמידים. חלק מן הקורסים מיועדים למעוניינים לשפר את האנגלית בכל גיל, ברמות שליטה שונות: מחסרי ידע קודם ועד למתקדמים שברצונם ללטש ולשכלל את אוצר המילים. חלק מהקורסים המקוונים מתאימים גם לאנשי עסקים שברצונם לרכוש אוצר מילים מקצועי לשיתופי פעולה עסקיים בין לאומיים וניתן למצוא גם קורסים ייעודיים למנהלים.


חלק מן הקורסים מתאימים גם לסטודנטים שמעוניינים להשלים את הדרישות האקדמית לקבלת פטור בשפה האנגלית כחלק מן הדרישות לתואר הראשון. ישנם גם קורסי אנגלית מקוונים שמתאימים למי שמתכוננים לבחינת אמי"ר לסיווג הרמה באנגלית. חלק מן המסלולים עורכים מבחני מיון מקדימים לפני תחילת הקורס, כדי לקבוע את רמת השליטה באנגלית של המועמדים.


מוסדות לימודי אנגלית באינטרנט

 

 • האוניברסיטה הפתוחה: באוניברסיטה הפתוחה מציעים קורסים ללימודי אנגלית באינטרנט חינם, בתכנית שפועלת בתמיכת המל"ג. התכנית כוללת סרטוני וידאו שניתן ללמוד ממכשירים שונים, כולל מובייל. קורסי האנגלית המקוונים נלמדים ברמות שונות - טרום בסיסי א', טרום בסיסי ב', בסיסי ומתקדמים א'. באוניברסיטה הפתוחה מתקיימים מסלולים מקוונים נוספים חינם. כמו כן, ניתן ללמוד בה במסלולי לימוד אקדמיים בתשלום, לתואר ראשון ושני. המסלולים של האוניברסיטה הפתוחה מאופיינים בגמישות רבה, הם משלבים לימוד מקוון עם מפגשים פרונטליים והם מותאמים לשילוב עם עבודה ושגרת החיים.

 

 • ברליץ: בית הספר לשפות ברליץ מציע קמפוס לימוד מקוון שבו נלמדים קורסים אונליין בשילוב עזרים חזותיים ושיחות עם מדריכים. הקורסים המקוונים מתקיימים בתשלום. קיימים גם שיעורים קבוצתיים אונליין שבהם יש מעקב אחרי התקדמות התלמידים. בבית הספר נערכים גם קורסים פרונטליים ללימוד אנגלית ברמות שונות וכן קורסי שפות נוספים.

 

 • ג'רוזלם פוסט: החברה מאפשרת ללמוד בקורסי און ליין באנגלית ברמות שונות. כמו כן, היא עורכת קורסים פרונטליים ותכניות ללימוד דרך קטעי קריאה ועיתונות. הקורסים מתמקדים הן באנגלית כתובה והן באנגלית מדוברת והם מתקיימים בתשלום.

 

 • המועצה הבריטית: המועצה הבריטית היא ארגון בין לאומי שפועל לקידום יחסי התרבות עם בריטניה. במועצה מציעים קורסים מקוונים בחינם ברמות שונות ללימוד אנגלית, קורסים אלה מתקיימים במסגרת אתרים ייעודיים וכן אפליקציות ללימוד אוצר מילים ולתרגול, בהם גם משחקי למידה ואפילו אתר ללימוד אנגלית לחובבי ספורט.

 

רוצה לדעת יותר על לימודי אנגלית אונליין? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי אנגלית אונליין
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי אנגלית אונליין

מכללת אור יהודה - קורס אנגלית מדוברת ברליץ - קורס אנגלית
בית הספר דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה - קורס אנגלית מדוברת מכללת השרון - קורס אנגלית מדוברת למתקדמים, קורס אנגלית למתקדמים
אנקורי - קורס הכנה לבגרות באנגלית אוניברסיטת בר אילן - היחידה לפיתוח מקצועי - קורס הוראה מתקנת באנגלית
בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית מכון לנדר - קורס מורי דרך בעברית או באנגלית
מכללת דוד ילין - קורס טיוטרים בהוראת אנגלית המכללה האקדמית אורנים - לימודי חוץ - קורס אנגלית כשפה זרה
המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ - קורס אנגלית עסקית המכללה למינהל - קורס אנגלית למתקדמים
בית הספר לשפות דיאלוג - קורס אנגלית עסקית מכללת השרון - קורס אנגלית מדוברת למתחילים, קורס אנגלית למתחילים
היי קיו - קורס אנגלית מדוברת המכללה האקדמית בית ברל - קורס טיוטרים בהוראת אנגלית
המכללה האקדמית אורנים - קורס תרגום אנגלית וערבית מכללת כרמל בטיחות - קורס אנגלית טכנית
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך - קורס אנגלית משפטית המכללה האקדמית לחינוך אורנים - קורס הוראה מתקנת באנגלית
המכללה האקדמית דוד ילין - קורס הוראה מתקנת באנגלית אוניברסיטת חיפה חוץ - קורס אנגלית למתחילים ולמתקדמים
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך - קורס אנגלית עסקית המכללה האקדמית ספיר - קורס אנגלית - לימודי חוץ
המכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ - קורס אנגלית עסקית EZ WAY - קורס הכנה לבחינת הבגרות באנגלית
לימודי חוץ המכללה האזורית אשקלון - קורס אנגלית בסיסית מכללת כנרת - קורס אנגלית עסקית
המכללה למינהל - קורס אנגלית עסקית המכללה האקדמית בית ברל - קורס עריכה לשונית באנגלית
       


חוות דעת של סטודנטים: שפות (32 חוות דעת)
התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
עבד אל חמיד,אוניברסיטת בר אילן, לימודי אנגלית - אוניברסיטת בר אילן, 14/12/2018
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את המסלול ותוכנית הלימודים ושיטת הלימודים וההווי הסטודנטיאלי

על הקמפוס
הקמפוס מאפשר אווירה לימודית טובה, קמפוס מסודר ושקט. בזה שאני והחברים שלי מתאספים ועוברים על החומר בצורה מסודרת ומובנת
יעל,אוניברסיטת בר אילן, לימודי אנגלית - אוניברסיטת בר אילן, 05/09/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את החברה, את העזרה שניתנת לי משמ"ע ומהמזכירות.

על הקמפוס
הקמפוס יפה מאוד ומטופח. רוב הבניינים יפים.יש אוירה טובה בקרב הסטודנטים.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
לימודים בחינם, קורסים חינם באינטרנט
קורס שפת גוף - איך, כמה, ולמה ...
סאמר סקול - מחנה קיץ
סאמר סקול באנגליה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לשפות
המכללה למינהל
המכון לידידות אמריקה - ספרדית
בית ספר לשפות - דיאלוג
Wall Street - לימודי אנגלית
מרכז בולרו - ספרדית
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי אנגלית אונליין?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד שפות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 13 שעות, 41 דקות)
קורס ביטוח (לפני 13 שעות, 53 דקות)
קורס פלדנקרייז לשנת שבתון (לפני 14 שעות, 4 דקות)
עלות קורס שזירת פרחים (לפני 14 שעות, 14 דקות)
קורס גישור לקבוצה במקום העבודה (לפני 14 שעות, 27 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD