קורס אנגלית מדוברת בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס אנגלית מדוברת בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English


לשיחה ולהאזנה יש תפקיד חשוב בתהליך רכישת שפה. כשם שאת שפת אמנו אנו רוכשים תחילה בעל פה ורק לאחר מכן לומדים כתיבה וקריאה, כך גם בעת לימוד שפה חדשה במהלך החיים הבנה בעל פה יכולה לתרום רבות לשיפור השליטה וללמידה מהירה ויעילה יותר. חיזוק יכולות השיחה באנגלית יכול לתרום גם בהמשך הדרך לשיפור האנגלית הכתובה ויכולות הקריאה.


המעוניינים לחזק את שליטתם באנלית בעל פה לשלל מטרות יכולים ללמוד בקורס אנגלית מדוברת שמתקיים בבית הספר ברייט אינגליש. הקורס נערך בשלל מסלולים שאותם יכולים המשתתפים להתאים בשגרת חייהם ולשלבם עם עבודה. בבית הספר מלמדים אנגלית בשיטה המדמה את האופן שבו דוברי שפת אם רוכשים את שפתם הראשונה, באופן טבעי וחווייתי. במהלך הקורס המשתתפים יכולים לשפר את האופן שבו הם משוחחים בשפה האנגלית ולחזק את הביטחון העצמי בעת השיחה.

 

 

מסלולי הלימוד


קורס אנגלית מדוברת בברייט אינגליש נערך בכמה מסלולים לבחירת המשתתפים:


קורס אנגלית טלפוני - בקורס זה לומדים אחד על אחד עם מורה מנוסה, דרך שיחות טלפון שאורך כל אחת מהן כחצי שעה. במהלך שיחה זו התלמידים יכולים להתנסות בשיחות פעילות על שלל נושאים מחיי היום יום לפי צורכיהם ובהתאם לרמתם בשפה האנגלית. כך הם יכולים לחזק את השטף והדיוק בשיחה ולהעלות את הביטחון.


קורס אנגלית פרטי אונליין - קורס פרטי זה מתקיים אחד עם אחד עם מורה במתכונת מקוונת. במהלך הקורס אונליין ניתן לחזק את האנגלית דרך מגוון של תרגולים ושיחות. בקורס גישה לשלל חומרים כגון סרטונים, ספרי לימוד, מיילים, מצגות, קטעי שמיעה ועוד. הסטודנטים יכולים גם להקליט את השיעורים המקוונים וכך לחזור עליהם במקרה הצורך. ניתן למקד את תכנית הלימוד לפי הצורכים האישיים כגון אנגלית עסקית, אנגלית רפואית או אנגלית משפטית.


קורס בקבוצות קטנות לארגונים - ארגונים וחברות שמעוניינים לשפר את האנגלית של העובדים יכולים לערוך קורס אנגלית בקבוצות קטנות המתקיים במשרדי החברה. התכנים בקורס מותאמים במיוחד לצורכי הארגון.

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס אנגלית מדוברת מחזקים את שליטתם באנגלית בעל פה דרך ניהול שלל שיחות, נושאי השיחות לקוחים מעולמם של המשתתפים וכך הם רוכשים אוצר מילים נרחב אודות תחומים כגון עבודה, מטרות ותכניות לעתיד, משפחה וחברים, לימודים ועוד. התלמידים מכירים ביטויים שימושיים שבהם ניתן לעשות שימוש במגוון מצבים מחיי היום יום.


כמו כן, הם משכללים את יכולות התקשורת בעל פה דרך תרגול זמנים באנגלית, שאילת שאלות, תיאור של אירועים וסיפורים על עצמם ואירועים שונים. כמו כן, נלמדים הבדלים בין שיחות למטרות עבודה לבין שיחות לא פורמליות עם חברים, משפחה ומכרים, או שיחות במהלך טיולים וחופשות בחו"ל.

 

מתכונת הלימוד


מתכונת הקורס היא חווייתית, מערכי השיעורים כוללים מגוון של נושאים, הם נשלחים אל התלמידים עם משוב בסיום כל שיעור.
הסטודנטים יכולים להיעזר בתוכנה ממוחשבת לתרגול אנגלית בין המפגשים. כמו כן, לרשותם ספרי קריאה ברמות שונות וכן חוברת וספר קורס מקוונים.


כדי לסייע לתלמידים לשפר את יכולות השיחה באנגלית, הקורסים כוללים שלל תרגולים. בין היתר מתקיימות מבחר שיחות בתחומים רלבנטיים כגון אירועים אקטואליים. כמו כן, נערכות שיחות סימולציה לשיחות באנגלית ומשחקי תפקידים שבהם מתנסים בשיחה במבחר מצבים. המשתתפים יכולים גם לתרגל את השימוש באנגלית דרך צפייה בחומרים כגון סדרות, סרטים ותכניות אירוח, וכן לקרוא כתבות מן העיתונות האמריקאית.


סגל הוראה

 

מורי הקורס הם דוברי אנגלית כשפת אם, שברשותם הסמכה מטעם אוניברסיטאות בבריטניה ובארצות הברית. הם בעלי ניסיון רב בהוראת השפה במבחר רמות ומסגרות, בהן גם לימוד אנגלית בעל פה.

 

על מוסד הלימוד

 

בבית הספר Bright English נערכים קורסים נוספים ללימוד אנגלית, כגון קורס אנגלית עסקית שבו יכולים ללמוד מנהלים ואנשי עסקים, קורס אנגלית משפטית שמתאים לעורכי דין ומשפטנים, קורס אנגלית אונליין המתקיים במתכונת מקוונת וניתן ללימוד בכל זמן ומקום, קורס אמי"ר להכנה לבחינת המיון באנגלית לקבלה ללימודים האקדמיים, קורס בגרות באנגלית למעוניינים לשפר או להשלים בגרויות, וקורסים נוספים.

 

תנאי קבלה

 

קורס זה יכול להתאים לקהל יעד רחב של תלמידים, שכן הוא מתקיים במספר מסלולים וברמות שונות לפי רמת השליטה של המשתתפים באנגלית. תכני הקורסים מותאמים לרמת המשתתפים ולצורכיהם כדי לסייע להם לייעל את לימוד האנגלית.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp