קורס TOEFL בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס הכנה למבחן TOEFL בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English

 

מבחן TOEFL מיועד למועמדים ללימודים אקדמיים בארצות דוברות אנגלית והוא מהווה את אחד השלבים בתהליך הקבלה לאותם מוסדות. כיום מכירים במבחן זה מעל 9,000 מוסדות ברחבי העולם, אשר משתמשים בו כדי למדוד את השליטה של המועמדים בשפה האנגלית ברמה אקדמית הנדרשת מסטודנטים. במבחן ארבעה חלקים - קריאה, האזנה, כתיבת חיבור ודיבור. בכל חלק במבחן דגשים שונים וסוגים שונים של שאלות.


המעוניינים לשפר את סיכויי הצלחתם למבחן ולקבל הכנה ממוקדת לקראתו יכולים ללמוד בקורס TOEFL המתקיים בברייט אינגליש. בקורס ההכנה ניתן ללמוד בקבוצות קטנות או באופן פרטני וכך לקבל הכנה מקיפה ומותאמת לצרכים האישיים ולרמת האנגלית. בקורס נחשפים לשלל אסטרטגיות פתרון והתמודדות עם שאלות, שיכולה לסייע למועמדים שעומדים בפני בחינת TOEFL.

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס TOEFL של ברייט אינגליש לומדים בהרחבה על מבנה המבחן ומפתחים אסטרטגיות למענה יעיל על השאלות בחלקיו השונים. הם מפתחים את אוצר המילים האקדמי בהתאם לנדרש בארבעת החלקים בבחינה ומתרגלים את אוצר המילים דרך מגוון תרגולים.


בהמשך, הם מפתחים את מיומנויות ההקשבה והקריאה ובהקשר זה לומדים כיצד לפסול תשובות בשאלות רבות ברירה כאשר אלה אינן רלבנטיות באמצעות זיהוי פרטים קטנים.


נוסף על כך, נלמדים כלים אשר יכולים לסייע לנבחנים בחלק החיבור במבחן. הם לומדים כיצד לנסח פסקאות מתאימות לפי תנאי הבחינה, איך לסגור ולפתוח את החיבורים באופן התואם את פסקאות התוכן שבהם וכן מתוודעים לטכניקות לבנייה מגובשת של חיבורים במבחר נושאים אשר עשויים להופיע בבחינה. הם לומדים גם כיצד ניתן לערוך סיעוד מוחות ביעילות עבור מציאת נושאים לשאלות דיבור וכתיבה בבחינה, תוך בניית שלד מתאים לפני תחילת ביצוע המטלות.

 

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה יכולים המשתתפים לבחור ללמוד בשיעורים פרטיים המתקיימים אחד על אחד עם מורה, או ללמוד בקבוצות קטנות שבהן לומדים יחד עד שישה תלמידים.


במהלך התכנית הם מתנסים בפתרון של שלל סוגי שאלות ומתרגלים מענה על מבחנים לדוגמה. הם מקבלים פידבק מן המורים דרך קבצי וואד שבהם מפורטים ההישגים שלהם במטלות הדיבור ובמטלות כתיבת החיבורים, פידבק זה יכול לסייע לתלמידים לייעל את אסטרטגיות הלמידה שלהם ולשפר את הביצועים בבחינה.

 

סגל הוראה


המורים בקורס TOEFL הם בעלי ניסיון רב בהכנת תלמידים למבחן זה. הם בעלי תעודות הוראה מאוניברסיטאות בריטיות או אמריקאיות. במהלך הקורס הם מקנים לתלמידיהם את מירב הכלים הנדרשים להם כדי לעבור את הבחינה ולפתח אסטרטגיות למידה יעילות לקראתה.

 

על מוסד הלימוד


סטודנטים ב - Bright English יכולים ללמוד בעוד מגוון של קורסי אנגלית, בהם גם קורסי הכנה למבחנים נוספים באנגלית. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס אמי"ר או קורס אמיר"ם ובו לקבל הכנה לבחינת המיון באנגלית למועמדים לתואר ראשון. כמו כן, מתקיים קורס הכנה לבגרות באנגלית שבו יכולים ללמוד מועמדים המעוניינים לשפר את ציוני הבגרות או להשלים בגרויות.


במוסד הלימוד נערכות הכשרות נוספות בשפה האנגלית, בין היתר קורס אנגלית עסקית שבו יכולים אנשי עסקים להרחיב את אוצר המילים המתאים לסביבה הארגונית; קורס אנגלית משפטית שבו נרכש אוצר מילים ייעודי למשפטנים; קורס אנגלית טלפוני שבו לומדים אנגלית מדוברת דרך שיחות עם מורים מנוסים; קורס אנגלית אונליין ללימוד דרך האינטרנט בכל מקום וזמן; ועוד.


קהל יעד


קורס הכנה זה מיועד למועמדים העומדים בפני מבחן TOEFL ומעוניינים לקבל הכנה ממוקדת לקראתו. בבחינת TOEFL נבחנים מועמדים ללימודים אקדמיים בשפה האנגלית, כגון לימודים לתואר ראשון בחו"ל המתקיימים באנגלית. מבחני TOEFL נהוגים כיום במגוון של מדינות ברחבי העולם והם משמשים את האוניברסיטאות לקביעת רמת המיומנות באנגלית החיונית לסטודנטים כדי להצליח בלימודיהם.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp