קורס בגרות באנגלית בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס הכנה לבגרות באנגלית בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English


בחינות הבגרות באנגלית מתקיימות כיום במתכונת מודולים A - G, ונלמדות ברמת 3 עד 5 יחידות לימוד. במודולים השונים בוחנים את יכולות הבנת הנקרא ואת כישורי הכתיבה באמצעות חיבורים ומטלות שונות. כמו כן, כוללת הבגרות באנגלית מטלת הקשבה, שאלות בתחום האנגלית הספרותית ומטלת דיבור שבה נבחנים על האנגלית בעל פה.


להישגים בבגרות באנגלית יש חשיבות רבה להמשך החיים. במרבית המוסדות האקדמיים ישנה דרישה לציון גבוה בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד כחלק מתנאי הקבלה. בעלי ציונים גבוהים במיוחד באנגלית יכולים להתקבל למסלולים מבוקשים ולקבל יתרון על פני מועמדים אחרים שלהם ציונים נמוכים יותר.


המעוניינים לשפר או להשלים את הבגרות באנגלית יכולים ללמוד בקורס בגרות באנגלית המתקיים בברייט אינגליש (Bright English). במוסד זה מסייעים לתלמידים להתכונן לבגרות באופן המותאם לצורכיהם האישיים ולרמת האנגלית שלהם. בתכנית זו סבורים כי כדי להצליח בבחינה יש צורך לסגל מיומנויות עבודה ולמידה יעילות ומתאימות ולתרגל באופן אינטנסיבי כדי להשתפר משיעור לשיעור. משום כך כולל הקורס תרגולים פרקטיים רבים שבעזרתם התלמידים יכולים לשפר את אוצר המילים, הדקדוק ויכולת ההתמודדות עם שאלות בבחינה.

 

  • רוצים לשפר את הבגרות? קראו עוד על בגרויות


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מתמקדים בתחומים מרכזיים החשובים לניגשים לבגרות באנגלית, הם מפתחים חשיבה ביקורתית שיכולה לסייע להם לפסול אפשרויות ולהפריד בין עיקר לתפל בעת מענה על שאלות שונות בבחינה. כמו כן, הם מרחיבים את אוצר המילים באנגלית באופן שיכול לסייע בהתמודדות עם טקסטים ושאלות במבחן ברמות השונות שלו.


במסגרת הקורס מפתחים המשתתפים מיומנויות הבנת הנקרא והבנת הנשמע וכן מתרגלים מיומנויות כתיבת חיבורים לפרקי החיבור בבגרות. כמו כן הם מתרגלים את כללי הדקדוק דרך תרגולים פרקטיים בכתיבה וקריאה מתוך מבחני בגרות אמיתיים.


נוסף על כך, המורים מסייעים לתלמידים לפתח אסטרטגיות למידה המותאמות להם ולרכוש הרגלי עבודה נכונים בעת ההכנה למבחן. הם מכירים טכניקות שיכולות לקצר זמנים במענה על שאלות וכן שיטות לארגון זמן בעת הלמידה.


מתכונת הלימוד


קורסי הכנה לבגרות באנגלית של ברייט אינגליש מתקיימים במתכונת פרקטית הכוללת שלל תרגולים המותאמים לחלקי הבחינה ולשאלונים המרכיבים אותה. המשתתפים פותרים יחד עם המורים מגוון של שאלות מתוך הבגרות באנגלית ומתנסים גם בפתרון של

מבחנים במסגרת סימולציות.

 

סגל הוראה


צוות בית הספר ברייט אינגליש מורכב ממורים דוברי אנגלית כשפת אם. ברשות המורים הסמכות מאוניברסיטאות בבריטניה ובארצות הברית והם בעלי ניסיון רב בלימוד אנגלית בשלל מסגרות, בהן גם הכנה למבחנים שונים. המורים משתמשים בניסיון שבידיהם כדי לסייע לתלמידים במהלך הקורס ולהדריך אותם בדרך לשיפור האנגלית.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר ברייט אינגליש נערכות מגוון הכשרות בתחום האנגלית וכן קורסי הכנה למבחנים בשפה האנגלית. נוסף על הקורס להכנה לבגרות באנגלית, ניתן ללמוד בקורס הכנה למבחן TOEFL לקבלה ללימודים אקדמיים בשפה האנגלית וכן בקורס אמי"ר ללימוד לקראת מבחן המיון לתואר ראשון במוסדות אקדמיים ישראליים. כמו כן, מתקיימים במוסד הלימוד קורסים כגון קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית משפטית וקורס אנגלית אונליין. קורסים אלה נערכים במתכונות גמישות המאפשרות התאמה של תכני הקורס ומתכונתו לצורכים של המשתתפים ולעולם התוכן המקצועי שלהם. בבית הספר למדו עד היום מעל 3,000 לקוחות שיפרו את האנגלית לשלל מטרות מקצועיות ואישיות.

 

קהל יעד


קורס בגרות באנגלית של ברייט אינגליש מתאים לקהל יעד נרחב של תלמידים המעוניינים לקבל הכנה ממוקדת לקראת הבגרות באנגלית. הוא מיועד בין היתר לנדרשים להשלים את הבגרות באנגלית וכן למשפרי ציון שברצונם להגיע לציון גבוה יותר כדי לעמוד בדרישות הקבלה של המוסדות השונים. בבית הספר מתאימים את חומרי הלימוד בקורס לרמת השליטה של המשתתפים באנגלית.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp